Znamy datę premiery kolejnych akcesoriów na konsole. Jest zwiastun

Zespół The Sims opublikował nowe wideo przedstawiające akcesoria Romantyczny ogród do The Sims 4 na Xbox One i PlayStation 4. Tytuł ten pojawi się na konsolach 6 lutego 2018 roku.

W filmiku zobaczymy wiele obiektów i strojów z rozszerzenia, a także rozmawiających i bawiących się ze sobą Simów w naturalnym środowisku.

Zobacz Film

The Sims 4 Romantyczny ogród Akcesoria zadebiutują na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 już 6 lutego! ❤️❤️❤️

Och, jak miło! The Sims 4 Romantyczny ogród Akcesoria zadebiutują na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 już 6 lutego! ❤️❤️❤️

Opublikowany przez The Sims 31 stycznia 2018

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  9

  1. Ginewra
   o 09:57

   Wiecie może, co może być powodem niezapisywania się parceli w Galerii? I jak się do niej można dobrać?
   Parcelę stworzyłam, używając między innymi kodów moveobjects i na ukryte obiekty. Po zapisaniu w galerii mogę ją podejrzeć tylko na świeżo, zaraz po zapisaniu, bo w Galerii jej później nie ma. Ani pod nazwą, której użyłam, ani za pomocą słów kluczowych. Rzeczy nie mam dużo, więc jedna za drugą przeglądałam i rzeczywiście w Galerii tej parceli po prostu nie ma. Jak ją chce zapisać ponownie, to gra pyta, czy “nadpisać”, bo “parcela o podobnym schemacie” już istnieje. Próbowałam niejako na “nowym slocie” zapisać, ale gra i tak wykrywa, że “schemat jest ten sam”. A parceli nie ma – ani nadpisanej, ani takiej po większych zmianach i pod inną nazwą.
   Inna sprawa, że Galeria nie pokazuje mi małych dzieci w rodzinie: “obiektu nie znaleziono”. Dorosłych mogę obejrzeć, od nastolatków w dół już nie. Czasem też budynki część zdjęć budynków od Maxisa jest pusta – np. jest zdjęcie z widokiem całej parceli, ale tam, gdzie powinny być piętra budynków, jest po prostu pustka.
   Naprawianie na to nie pomogło.

   • Aleksandra
    o 10:06

    Sprawdź może czy nie zapisała Ci się jako miałaby zawartość zmodyfikowaną zaznaczając przy wyszukiwaniu w Galerii ten ptaszek właśnie z obiektami zmodyfikowanymi. Ja sama też tak kiedyś miałam i to okazało się powodem dlaczego nie mogę później nic znaleźć. Pomijam fakt, że nie mam żadnych modów a gra stwierdziła jednak inaczej. Co do niewidoczności rzeczy na zdjęciu kiedyś widziałam u kogoś ten problem i z tego co pamiętam u tej osoby chodziło o ustawienia graficzne, tylko nie mogę sobie przypomnieć czy ona miała za niskie czy osoba, która coś udostępniła i właśnie nie pokazywało wszystkiego na parceli.

    • Ginewra
     o 14:58

     Dzięki za tip z zawartością modyfikowaną – też nie używam modów, ani CC, nawet nie pomyślałabym, żeby to sprawdzić. Zaraz będę testować 🙂
     A co do parcel – jak pisałam, dotyczyło tych od Maxisa, oni raczej robią “na podstawach”, a nie kombinują z jakimiś ustawieniami, czy nietypowymi rzutami kamery. Rodziny to co innego, te rzeczywiście są od innych graczy i może dlatego nie pokazuje od nastolatków w dół? Ciekawe… Chociaż jeszcze jedno – chyba nie sprawdzałam, jak działa Galeria, odkąd Psy i Koty zainstalowałam – możesz mieć racje, że mam źle ustawioną grafikę, ten dodatek w końcu zmieniał wymagania.

     • Kus
      o 17:10

      Co zrobiłaś z czasem zaoszczędzonym na napisaniu niektórych słów w języku angielskim? ;o

     • Orzeszek
      o 20:29

      Których słów? Tip i co jeszcze?

     • Ginewra
      o 21:37

      Kus – nwm o co ci cho 😀
      A na serio to dzięki za zwrócenie uwagi – trochę minie, zanim całkiem na polski się przedstawię 😉

      Orzeszku – mody i CC też są angielskie 😀 Choć pewnie Kus zatrzymał się na tipie i skomentował 😉

     • Orzeszek
      o 22:11

      Później przyuważyłem też “slocie”.

     • Kus
      o 23:40

      Te wordsy to for przykład cc,tip, slot(bo na pewno nie cho Ci o część o część komputera). O polski 3ba care.

      Najlepsze wishes :*

     • Ginewra
      o 08:51

      Slot nie był w komentarzu, który został skomentowany, trzeba było komentować osobno 😀

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!