Oficjalny zwiastun The Sims 4 Przygoda w dżungli. Znamy datę premiery

Na oficjalnym kanale The Sims w serwisie YouTube pojawił się oficjalny zwiastun The Sims 4 Przygoda w dżungli. Premiera rozszerzenia przypada na 27 lutego 2018 roku.

W wideo możemy zauważyć nowe obiekty i stroje oraz Simów, którzy poznają kulturę i obyczaje nowej miejscowości. Ukazany jest także wątek zwiedzania antycznych ruin. Wszystkie informacje na temat świeżego tytułu znajdziecie w oficjalnym opisie z Origin.

Zobacz zwiastun

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

20 KOMENTARZE

  1. moze w koncu uda sie zrobic lare croft! 😀
    No to pewnie sie weźmie, ale nadal czekam na wiedźmy/wilkołaki. I możliwość kariery stricte rockowej, z możliwoscia założenia własnego zespołu. No i dodatki dla punk sceny. 😀 I miasto w klimatach urban/cyberpunk 😀

  2. No w końcu coś fajnego, oby było podobne do the sims 3 wymarzonych podroży, jeśli choć trochę będzie podobne to trafili w mój gust w końcu bo już przestawałam grać w 4 ke. Gdyby jeszcze tak doszły pory roku w niedługiej przyszłości super by było.

  3. hmm czy nie dziś miała być premiera ? Czy to u mnie coś nie tak? Nie mam opcji do kupienia…w ogóle nie ma w originie przygody w dżungli… :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories