Jak zrujnować randkę w The Sims 4? Mamy na to kilka sposobów

Nadszedł ten bajkowy czas w roku, kiedy wszyscy zakochani wychodzą na ulice. Instagram zasypują zdjęciami wśród świec, róż i czekoladek. Miłość naprawdę wisi w powietrzu, ale Ty jesteś jedną z tych osób, które duszą się słodkim zapachem Walentego? Na myśl o kolejnych wyznaniach skręcają Ci się kiszki, a tam, gdzie w kalendarzu powinna znajdować się przeklęta data, wycinasz wielką dziurę. Jak dobrze, że mamy serię The Sims – nasz ostatni skrawek wolności, cudowne miejsce, w którym to my decydujemy o miłości czy jej braku. Jeżeli masz już dość przesłodzonych Walentynek, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Jak zrujnować randkę w The Sims 4?

1. Pozbądź się cechy romantyka

Przecież jesteś bożyszczem! Prawdziwe guru podrywania! Stąpasz po złamanych, Simowych serduszkach, a w każdym miejscu, którego dotkniesz, pozostaje jakaś dziwna, uwodzicielska aura. Przynosisz na myśl bóstwo miłości, jesteś Simowym Adonisem. Czy komuś takiemu potrzebna cecha romantyk?

2. Wybierz odpowiednią partnerkę

Jeżeli już jakimś cudem wplątałeś się w te skomplikowane relacje damsko-męskie i musisz teraz zabrać jakąś Simową niewiastę na randkę, wybierz taką, z którą nic Cię nie łączy. Naprawdę nic. Uwielbiasz gotować i jesteś w tym prawdziwym mistrzem? Wegetarianka na pewno się ucieszy, kiedy zabierzesz ją na mięsne danie. Jesteś wielbicielem psów? Kociara już wyciąga pazury do Ciebie!

3. Zadbaj o nastrój

Parki czy restauracje nie wchodzą w grę. Przecież tam jest tak romantycznie! Co jeżeli wiatr lekko potrząśnie Twoimi boskimi włosami, sprawiając, że partnerka kompletnie zapomni o wszystkich wpadkach? Co jeżeli już sam pomysł kolacji w drogiej restauracji ją oczaruje? Nie możesz sobie na to pozwolić. Musisz podejść do sprawy nowocześnie. Zacznij nowy trend wśród najgorszych randek świata i zabierz wybrankę na cmentarz albo chociaż do ruin!

4. Zagraj na emocjach

W sumie skoro jesteś już takim bożyszczem, to ten punkt może wyjść Ci całkiem naturalnie lub nawet nieświadomie. Zasady są proste: rozkochaj, a potem porzuć. Złap tę swoją kociarę kilka razy w pasie i obdaruj pocałunkiem z pasją. Szepnij słodkie słówka na uszko. Jeżeli daleko Ci do dżentelmena, szafy i krzaki „stoją otworem”. Potem, kiedy ukochana będzie dosłownie przelewać się przez Twoje boskie ramiona, zostaw ją. Po prostu zostaw. Czy ta simka przy barze nie wygląda aby ciekawiej?

5. Patrz oczami

Tak. Ta Simka przy barze na pewno wygląda ciekawiej. Nieważne, że właśnie obnażyłeś serce przed tą, do której teraz stoisz tyłem. Przecież Ty nie patrzysz sercem. Chcesz rozegrać najgorszą randkę świata, zatem rozejrzyj się. Widzisz? Tyle atrakcyjnych Simów dookoła, a oni wszyscy czekają tylko na trzepot Twoich rzęs! Nie bój się iść na całość. Wybranka zaczeka, prawdopodobnie właśnie przechodząc przez stan przedzawałowy.

6. Zignoruj zadania

Wirtualne guru wyświetliło kolejne sprzeczne z Twoimi intencjami zadania w lewym, górnym rogu ekranu. Każe Ci robić wybujałe interakcje: usiąść razem przy stole, żywo rozmawiać, flirtować… Brzmi jak koszmar! Musisz o tym zapomnieć. Żeby Ci się jednak nie nudziło, spróbuj wykonać każde z zadań, ale z innym, przypadkowym partnerem. Bo dlaczego by nie?

7. Zakończ z przytupem

Kiedy już wszyscy zebrani będą wiedzieć, że jednak nie zależało Ci na tej randce, pamiętaj, aby ją odpowiednio zakończyć. Pokłóć się. Niech to będzie prawdziwa wojna. Pozwól wybrance wypomnieć Ci każdą zdradę, niech chluśnie Ci napojem w twarz. Kiedy jednak nazwie Twoją matkę lamą, to – umówmy się – trochę przesadziła. Możesz jej wtedy dać małą nauczkę. Bójka jeszcze nikomu nie zaszkodziła. To właśnie ten moment, w którym kończysz randkę wcześniej.

❤ Brawo! To była najgorsza randka w Simowej historii! ❤

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  9

  1. Cold
   o 15:32

   Krócej: Umówić się z Simką/Simem i nie wykonywać żadnych interakcji.
   Randka i tak nie będzie zaliczona jako zła, nawet jeśli nie będziemy rozmawiać z sympatią, bo w TS4 nie ma (chyba, że już jest) czegoś takiego jak zła randka. Z tego co pamiętam to jest tylko udana (bardzo udana, wyjątkowa coś w tym stylu), gdy osiągnie się złoty poziom randki. Bo, np. gdy nic nie robiłem, to po zakończeniu randki sympatia szła do domu, a mój Sim nie miał żadnego nastrójnika. Wiadomo, że gracz będzie wiedział, że randka była kiepska, ale gra mu tego nie pokaże 😛
   I to jest kolejny element, którego brakuje. W TS2 i TS3 randki bywały kiepskie, bo np. rozmowa źle szła lub sympatia flirtowała z kimś innym. No chyba, że ten element już jest, tak jak napisałem powyżej 🙂

   • Sid
    o 18:27

    Bo simsy bawią, simsy uczą, że życie to ciągła zabawa i same przyjemności. XD

    • Cold
     o 16:23

     Jak miło byłoby tylko jeść, imprezować, obrażać wrednego szefa bez konsekwencji, zdobyć wymarzony zawód bez wykształcenia i zapominać o smutku w pokoju z piękną rzeźbą… 😛

     • Orzeszek
      o 16:56

      Przestań Cold :P…

     • Cold
      o 17:22

      No co? Nic, tylko pozazdrościć takiego życia 😛
      Poza tym, nie tylko w Czwórce tak jest. Jednak nie jest to tak duża skala jak teraz 😛

  2. Ciotka Indra
   o 15:52

   “Karze Ci robić wybujałe interakcje”. KAŻE! KAŻE!! KAŻE!!! Błagam, poprawcie ten błąd, to nieprofesjonalne!

   • GlossyGem
    Administrator
    o 15:56

    Zmienione 😉 Dzięki!

   • Gośka
    o 14:16

    Na przyszłość –

    karze od kary (Tem szef karze każdego pracownika, bez wzgledu na produktywność)

    Każe – od rozkazać – Christian każe Anastazji być uległą wobec jego dziwnych fantazji.

  3. Mateo
   o 21:30

   Ja wolę nie psuć randek ale chyba ją popsuje. Zapowiada się ciekawie.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!