Zapowiedź już blisko? EA Polska zostawia wskazówkę

W środę 16 maja na fanpage The Sims Polska pojawił się komentarz, który może zwiastować nadejście nowej zawartości do The Sims 4. Wpis dotyczył konsolowej wersji gry, dlatego jeden z fanów zapytał, czy planowane są nowości do komputerowej wersji. Na odpowiedź EA nie trzeba było długo czekać.

Z komentarza wynika, że świeża zawartość do Czwórki jest tuż za rogiem, a zapowiedź będziemy mogli zobaczyć w ciągu najbliższych dni. Wpis ma już tydzień co oznacza, że jesteśmy jeszcze bliżej prezentacji akcesoriów, pakietu rozgrywki lub dodatku do The Sims 4.

Część twórców związanych z Game Changers w czerwcu wybiera się na EA Play, gdzie zaprezentowany zostanie nowy tytuł z serii The Sims 4. Obecnie szczegóły nie są znane, ale wszystkie informacje wskazują na to, że już za miesiąc zobaczymy ten tajemniczy projekt. Czy będzie to The Sims 4 Cztery pory roku? Czas pokaże.

Komentarze

  • A później “Mój zimowy dzień” – akcesoria do pakietu rozgrywki 😀 Swoją drogą gdyby na prawdę powstały akcesoria do pakietu to byłoby baaardzo ciekawe doświadczenie 😛

 1. The Sims 4 Cztery
  The Sims 4 Pory (wymagany pakiet/dodatek Cztery)
  The Sims 4 Roku (wymagany pakiet/dodatek Cztery i Pory)
  Razem stanowią wyczekiwane pory roku 🙂

 2. No to teraz pozostaje pytanie: Jak bardzo to skopali?
  Byłoby bardzo miło, gdyby w końcu wyszło coś, co się po chwili nie znudzi, zwłaszcza, że obecnie nowe gry (nawet w porównaniu z cenami 2 lata temu) kosztują majątek, którego niemal zawsze nie są nawet w połowie warte :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki