The Sims 4 Cztery pory roku. Oficjalny opis z Origin

Na platformie Origin pojawiła się oferta piątego dodatku do The Sims 4. Dodatek będzie nosił tytuł Cztery pory roku, a jego premiera została zaplanowana na 22 czerwca 2018 roku. Rozszerzenie będzie kosztować 139,99 zł.

Zobacz opis


Pozwól swoim Simom tworzyć nowe historie podczas zmiennej pogody, cieszyć się zajęciami sezonowymi i obchodzić radosne święta z The Sims? 4 Cztery pory roku. Na każdy ze światów pogoda oddziałuje w wyjątkowy sposób! Naucz Simów przez cały rok cieszyć się tym, co przywieje wiatr ? obojętnie, czy będzie to skrzypiący śnieg, czy skwierczący upał. Pozwól, by zimą Simowie przeżyli przygodę na lodowisku, jesienią zaprzyjaźnili się z magicznym strachem na wróble, wiosną doznali zauroczenia w strugach deszczu, a latem wydali przyjęcie przy basenie. Zaproś rodzinę i znajomych do wspólnego obchodzenia świąt pełnych tradycji, okolicznościowych prezentów i wyjątkowych gości. Pomóż Simom stawić czoło kaprysom pogody w odpowiednio dobranym stroju. Spraw, by ci ze smykałką do ogrodnictwa mogli rozkwitnąć w tej dziedzinie i spełnić się w roli botanika lub florysty.

GŁÓWNE CECHY

Doświadczaj wpływu pogody na życie Simów. Ciesz się czterema porami roku, podczas których dynamicznie zmieniająca się aura będzie rzutowała na wszystkie aspekty życia Simów. Upał, słońce, wiatr, śnieżyca ? w każdym ze światów na Simów czekają wyjątkowe warunki pogodowe, które będą wpływały na ich wybory, związki i codzienne funkcjonowanie. Przejmij kontrolę nad żywiołami, aby wywoływać burze, rozjaśniać pochmurne niebo lub przeskakiwać pomiędzy porami roku.

Odkrywaj zajęcia sezonowe. To czynności dostarczające Simom rozrywki przez cały rok, dzięki którym w pełni skorzystają z uroków zmieniającej się pogody. Otul Simów w najcieplejsze szale, by wraz z przyjaciółmi ulepili bałwana, zrobili aniołki na śniegu lub wykonywali imponujące akrobacje, jeżdżąc na łyżwach. Narzuć na nich płaszcze przeciwdeszczowe, aby mogli badać okolicę nawet podczas wiosennego deszczu i zdobywać sprawności jako harcerze. Ubierz ich w nowe stroje kąpielowe i pozwól im się ochłodzić przy zraszaczu lub pobawić w basenie. Niech jesienią Simowie zajmą się zbieraniem miodu lub zabawą w stertach liści, a maluchy ? robieniem świątecznych ozdób.

Obchodź wyjątkowe święta. Ozdób dom i zaproś Simów do wspólnych obchodów radosnych świąt, pełnych ciekawych tradycji. Niech świętują Nowy Rok, chadzają na romantyczne randki w czasie Dnia Miłości lub zapraszają rodzinę na iście królewską ucztę z okazji Święta Zbiorów. Obserwuj, jak Simowie odliczają dni do Zimowej Fiesty, podczas której wszyscy rozdają prezenty, przyozdabiają domy i czekają na odwiedziny Papcia Mroza. Możesz także tworzyć spersonalizowane święta i decydować o tym, w jaki sposób Simowie powinni je obchodzić.

Podążaj ścieżką kariery w ogrodnictwie. Twórz piękne bukiety lub odkrywaj nieznane dotąd gatunki. Simowie, którzy dopiero co odkryli, że mają dryg do kwiatów, mogą rozwijać swoje umiejętności, układając bukiety i rozwożąc je po mieście. Tymczasem ci z zacięciem naukowym wybiorą karierę botanika i z chęcią zajmą się analizowaniem roślin, pisaniem artykułów i zdobywaniem rozgłosu, dzięki czemu będą mogli otrzymać granty. Rozwijaj kiełkujące talenty swoich Simów, by odblokowywać nowe umiejętności, stroje oraz przydatne przedmioty.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

42 KOMENTARZE

  1. Zapowiada się fajnie. Ciekawe, jak to będzie. Kariera ogrodnika jako-tako mnie za bardzo nie ekscytuje, ale widzę możliwość układania bukietów, co mi się całkiem podoba. Swoją drogą – marzy mi się takie lodowisko jako parcela 😀

      • To by było fajne, gdyby np. w Selvadoradzie nie mogła być zima, w końcu w rzeczywistości też raczej takich pór roku w dżungli nie ma. Poza tym mieliby mnóstwo pracy, żeby pozmieniać teksturę drzew na zimowe. Jestem ciekaw tylko jak będzie z Granitowymi Kaskadami

  2. Jak dla mnie zapowiada się najlepszy dodatek do tej pory, przynajmniej wnioskując z opisu. Pogoda wpływająca na życie Simów, obchodzenie świąt, ogrodnictwo, botanika i florystyka… Jaram się! <3

  3. 140zl za dlc ważące z 5 gb… Chyba właśnie dlatego przestałem grać w simsy. A szkoda. Po 3 części spodziewałem się dużo a dostałem grę mobilna na pc…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories