The Sims 4 dostępne w EA Access. Pobierz już teraz

 


Jak informuje portal SimsCommunity, The Sims 4 zostało dołączone do listy ponad 50 tytułów objętych płatną subskrypcją EA Acces na konsole Xbox One. EA Access umożliwia dostęp do świetnych gier firmy EA za 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł rocznie. Posiadacze tej subskrypcji mogą w każdej chwili pobierać gry z rosnącej kolekcji tytułów firmy i grać w nie na swojej konsoli. Gry do pobrania są dostępne w skarbnicy The Vault. Oprócz wyżej wspomnianej możliwości użytkownicy korzystający z oferty otrzymują 10% rabatu na cyfrowe wersje gier od studia oraz możliwość wypróbowania nadchodzących tytułów na 5 dni przed ich premierą. Skorzystacie, albo już korzystacie z EA Access?

Źródło: SimsCommunity


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  9

  1. Miśka
   o 15:04

   ciągną tylko kasę

  2. Fiolek
   o 15:55

   Akurat jakiś czas temu przestałem korzystać z EA Access, ponieważ czwórki nie było. Trzeba odnowić i przetestować ją :3

   • Fiolek
    o 15:57

    I jeszcze małe pytanie – czy jeśli zakupię EA Access, to będę miał dostęp do samej czwórki, czy do czwórki z dostępnymi DLC?

    • Wiktor
     o 17:59

     Dostaniesz dostęp do podstawowej wersji The Sims 4 bez żadnych DLC na 10 godzin.

     • Kassandra
      o 18:23

      Jakie 10 godzin? Co prawda fakt to tylko podstawka, ale grasz ile chcesz dopóki masz subskrypcję, a nie żadne 10 h, nie wprowadzaj w błąd.

  3. ...
   o 16:26

   Czy jeżeli kupię to na miesiąc, to będę mógł kupić wszystko z ts4 i po skończeniu miesiąca zrezygnować i nadal to mieć??

  4. Vince1994
   o 18:27

   Wiem że nie na temat ale znacie jakieś fajne gry,ale wydana po 2010 roku i żeby miała niższe wymagania niż The Sims 4, czwórka u mnie śmiga bez problemu na wysokich ustawieniach i płynnie działa ale trochę mnie nudzi,a wiele gier z tej dekady nie chcę działać prawidłowo tylko The Sims 4, tylko nie polecajcie mi The Sims 3 po wiadomo jaką ta gra ma optymalizacje,inne część simsów też mnie nie interesują i przepraszam za interpunkcję ćwiczę ją.

  5. Evaerynth
   o 10:31

   Jakoś zawsze wolę kupić grę, niż tylko mieć do niej dostęp.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!