Dodatki do The Sims 4. Jak wybrać coś dla siebie?

The Sims 4 zapewnia nam rozgrywkę już od kilku lat. W tym czasie wydano 5 dodatków, 6 pakietów rozgrywki i aż 14 akcesoriów. Mimo to wciąż znajdują się gracze, którzy twierdzą, że ta część serii jest nudna i, kolokwialnie mówiąc, nie ma w niej nic do roboty. Ale czy na pewno? Oto krótkie przypomnienie tego, jakie dodatki do The Sims 4 znalazły się na półce. Może jednak każdy wybierze coś dla siebie?

Dodatki do The Sims 4

The Sims 4 Witaj w pracy

dodatki do the sims 4 witaj w pracy dodatek

Pierwszy dodatek do czwartej części serii i pierwszy w historii, który pozwala na kontrolę Simów, podczas ich pobytu w pracy! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby gracze spróbowali swoich sił w karierze naukowca albo rozwiązującego sprawy kryminalne detektywa. Mogą też zostać ratującymi simowe życia lekarzami! Ponadto dodatek wprowadził do gry możliwość założenia własnego biznesu!

The Sims 4 Witaj w pracy opiera się więc na trzech zasadniczych nowościach, tj. na opcji kontrolowania przebiegu pracy Sima spośród trzech zaproponowanych zawodów, na możliwości założenia własnej firmy oraz na nowych umiejętnościach.

The Sims 4 Spotkajmy się

dodatki do the sims 4 spotkajmy się dodatek

The Sims 4 Spotkajmy się to przede wszystkim piękny Windenburg, w którym każdy Sim znajdzie coś dla siebie! Możesz zwiedzać malownicze zakątki nowego miasta lub udać się na pyszne latte do windenburgskiej kawiarenki. Nigdy też nie wiadomo, kiedy odbierzesz telefon z zaproszeniem na tajną imprezę w Prastarych Ruinach!

Nie ma również mowy o braku przyjaciół czy nudzie, bo The Sims 4 Spotkajmy się to też kluby zrzeszające Simów o tych samych zainteresowaniach! Zajęcia grupowe są ekscytujące i zapewniają wiele godzin rozgrywki. Simy mogą przetańczyć całą noc, poznając coraz to nowsze style tańca, spędzić długi wieczór w pubie na spotkaniu kosmitów, wspólnie pogrywać w piłkarzyki z kumplami i wiele innych. Poza tym każdy gracz może stworzyć własny klub, wybrać preferowane w nim aktywności i po prostu świetnie się bawić!

The Sims 4 Miejskie życie

dodatki do the sims 4 miejskie życie dodatek

Koniec z nudnym, małomiasteczkowym życiem! Zabierz swoich Simów do San Myushno i przeprowadź do pięknego apartamentowca albo nawiedzonej kawalerki! Pamiętaj jednak, że choć ty wybierasz dzielnicę, to nie masz wpływu na sąsiadów. A ci potrafią przysporzyć problemów! Zawsze jednak można wyjść z domu i udać się np. na festiwal. Kto wie? Może to właśnie wybuch fajerwerków na Festiwalu Miłości połączy jakieś samotne simowe serca? Gracz ma również do wyboru udział w targach, podziwianie ulicznych artystów, a nawet uczestnictwo w proteście!

The Sims 4 Miejskie życie to też nowe kariery. Sim może zostać gwiazdą mediów społecznościowych, krytykiem sztuki lub politykiem porywającym tłumy! To nie wszystkie dodatki do The Sims 4, spójrzcie niżej!

The Sims 4 Psy i Koty

dodatki do the sims 4 psy i koty dodatek

Stwórz swoich wymarzonych pupili, rozwijaj ich umiejętności i łączącą was, wyjątkową więź, a także dbaj o ich zdrowie w klinice weterynaryjnej. The Sims 4 Psy i Koty to zupełnie nowy sposób tworzenia zwierząt oraz nadawania im unikalnych cech. Możesz nawet ubrać swojego pupila! A jeżeli nie ufasz lokalnym weterynarzom, nic nie stoi na przeszkodzie w założeniu własnej kliniki weterynaryjnej!

The Sims 4 Psy i Koty to również nadmorskie miasteczko, Brindleton Bay. Świat wprost stworzony pod potrzeby zwierzaków, ale i nie tylko! Długi spacer do doku portowego czy podróż łodzią do latarni morskiej to rozrywki dla naszych Simów. Należy też pamiętać o bezdomnych pupilach, które kręcą się po całej okolicy. Zdobądź ich zaufanie i stwórz im kochający dom!

The Sims 4 Cztery Pory Roku

dodatki do the sims 4 cztery pory roku dodatek

Najnowszy dodatek The Sims 4 przyniósł Simom wiele zabawy. Od teraz ich życie zależne jest od sezonu i pogody. Mniej odporni na śnieżyce lub upały mogą spróbować przejąć kontrolę nad żywiołami, ale wówczas oznaczałoby to rezygnację z wielu interesujących zajęć! Zimą ubierz Sima ciepło i zabierz na dwór, aby tam ulepił bałwana lub zrobił aniołka. Latem zapewnij ulgę dzięki basenowi. Najmłodszych zapisz do harcerstwa. Jesienią zbierz miód lub zabaw w stercie liści! I nie zapominaj o ogrodnictwie! Od teraz możesz na nim zarabiać, tworząc piękne kompozycje kwiatowe, albo zostać botanikiem!

The Sims 4 Cztery Pory Roku to też kalendarz i liczne święta. Jeżeli jednak Zimowa Fiesta czy Dzień Miłości nie brzmią dla ciebie wystarczająco dobrze, zawsze możesz stworzyć własne święto. Wybierz odpowiadające ci tradycje i podaruj swoim Simom niezapomnianą dawkę rozrywki! Póki co, to wszystkie dodatki do The Sims 4, ale są jeszcze pakiety rozgrywki!

Pakiety rozgrywki do The Sims 4

The Sims 4 Ucieczka w plener

the sims 4 ucieczka w plener pakiet rozgrywki

The Sims 4 Ucieczka w plener, czyli pierwszy pakiet rozgrywki do The Sims 4. Wybierz się w podróż w głąb leśnych zakamarków Granitowych Kaskad i odkryj czyhające tam tajemnice. Ale uważaj! To nie tylko przyjemne biwakowanie czy badanie ziół. W lesie czają się również nowe gatunki owadów i ryb oraz? podobno niedźwiedzie!

Pamiętaj też, że przed taką wycieczką należy się odpowiednio przygotować. Rozbij obóz, robiąc niezbędne zakupy na miejscu, lub wykup nocleg w jednym z domków. Dopiero potem oddaj się nowym rozrywkom takim, jak opowiadanie historii przy ognisku czy podziwianie gwiazd.

The Sims 4 Dzień w spa

the sims 4 pakiet rozgrywki dzień w spa

Przyszedł czas na relaks! The Sims 4 Dzień w spa to gwarancja wyśmienitego odpoczynku. Zrelaksuj się na licznych masażach, weź udział w lekcjach jogi, udaj na kąpiel błotną, a po tym wszystkim spędź jeszcze kilka chwil w saunie. Możesz iść do istniejącego już spa albo zbudować własne!

Relaks to nie tylko odpoczynek, ale również sztuka. Jeżeli zagłębisz wewnętrzną harmonię, zdobędziesz umiejętności lewitacji i teleportacji! Ponadto możesz poddać metamorfozie wnętrza swojego domu. Zadbanie o atmosferę zen nie jest już problemem.

The Sims 4 Zjedzmy na mieście

dodatki do the sims 4 pakiet rozgrywki zjedzmy na mieście

Najwyższy czas zasmakować czegoś nowego. Dzięki The Sims 4 Zjedzmy na mieście możesz wybrać się całą rodziną do zaproponowanych przez producentów restauracji albo nawet stworzyć własną! Zadbaj o odpowiednią obsługę, wystrój i sam zadecyduj, co powinno znaleźć się w twoim menu.

Pakiet rozgrywki wprowadził również nieco nowości do jadłospisów naszych Simów. Od teraz mogą rozkoszować się daniami kuchni molekularnej! Podobno najwięksi miłośnicy tego typu potraw robią im zdjęcia i odtwarzają ich smaki w zaciszu domowej kuchni.

The Sims 4 Wampiry

dodatki do the sims 4 pakiet rozgrywki wampiry

Poznaj smak nieśmiertelności! Pierwszy pakiet rozgrywki zawierający postacie nadnaturalne. The Sims 4 Wampiry to gwarancja litrów wypitej plazmy i wiecznego życia! Wybierz się w podróż do nowego otoczenia, gdzie poznasz tajniki wampirlogii, a może nawet zapragniesz zostać jednym z plazmopijców?

Wampiry posiadają swoje unikalne umiejętności, a z twoją pomocą mogą posiąść ich znacznie więcej, ostatecznie wspinając się na samą górę wampierzej hierarchii! Bierz udział w pojedynkach, wykorzystuj nadnaturalne moce i przybierz unikatową mroczną postać. Pamiętaj tylko, aby nie wychodzić na słońce!

The Sims 4 Być rodzicem

dodatki do the sims 4 pakiet rozgrywki być rodzicem

The Sims 4 Być rodzicem to pakiet rozgrywki obowiązkowy dla każdego gracza skupionego na budowaniu potężnego drzewa genealogicznego. Poprowadź dzieci ku dorosłości, rozwijając swoje umiejętności wychowawcze i dzielnie stawiając czoła wyzwaniom rodzicielskim! Nie zapominaj, że podjęte przez ciebie decyzję mają wpływ na przyszłość każdego malucha.

Pakiet to także nowe sposoby spędzania czasu z najmłodszymi, np. przy wspólnym robieniu projektu lub udzielaniu się w zajęciach wolontariackich. The Sims 4 Być rodzicem umożliwia również dodanie charakteru wnętrzom małych pociech, dzięki nowym obiektom.

The Sims 4 Przygoda w dżungli

dodatki do the sims 4 pakiet rozgrywki przygoda w dżungli

The Sims 4 Przygoda w dżungli to piękna, egzotyczna Selvadorada i jej niebezpieczne zakątki. Wybierz się w podróż do dżungli, wcześniej odpowiednio do niej przygotowując, i staw czoła czyhającym tam wyzwaniom. Pamiętaj o jadowitych owadach oraz o śmiertelnych pułapkach. To nie są wczasy dla tchórzliwych Simów!

Wpadając w tarapaty, możesz poprosić o pomoc miejscową ludność. To oni zaoferują ci serum i pokażą selvadoradańską kulturę. Zatańcz w rytm nowej muzyki w pobliskiej tawernie i zakup nigdzie indziej niedostępne ozdoby! W wolnej chwili poszukaj artefaktów, dzięki którym rozwiniesz umiejętności archeologiczne. Jeśli macie już dodatki do The Sims 4 i pakiety rozgrywki, może warto pomyśleć o akcesoriach?

Akcesoria do The Sims 4

dodatki do the sims 4 akcesoria

Wydanie aż 14 akcesoriów przy zaledwie kilku dodatkach do The Sims 4 musi zobowiązywać. Dzięki tylu tytułom zmianom uległy przede wszystkim domy naszych Simów. Część akcesoriów dodała do rozgrywki nowe aktywności.

 • The Sims 4 Wytworne przyjęcie ? zawierają nowe obiekty i umożliwiają zorganizowanie wystawnego przyjęcia dla gości.
 • The Sims 4 Perfekcyjne patio ? skupiają się na aranżacji przestrzeni ogrodowych i tarasów. Poza licznymi ozdobami dodają do gry również wannę z hydromasażem, nowe ubrania i fryzury.
 • The Sims 4 Kuchnia na wypasie ? zawierają nowe obiekty związane z kuchnią.
 • The Sims 4 Upiorności ? zawierają obiekty związane ze świętem Halloween i dodają możliwość przebrania Simów w upiorne stroje.
 • The Sims 4 Kino domowe ? wprowadzają do mieszkań Simów kino domowe, nowe meble i dekoracje.
 • The Sims 4 Romantyczny ogród ? dodają do gry więcej obiektów ogrodowych (fontanny, ławki itp.).
 • The Sims 4 Pokój dzieciaków ? zawierają nowe obiekty związane z pokojem najmłodszych oraz arenę pustkostworków.
 • The Sims 4 Zabawa na podwórku ? dodają do gry nowe lampy ogrodowe, rośliny, ślizgawki oraz ubrania.
 • The Sims 4 Styl dawnych lat ? akcesoria nawiązujące do stylu vintage.
 • The Sims 4 Wieczór na kręgielni ? dodają do rozgrywki możliwość gry w kręgle, nowe obiekty, ubrania i fryzury.
 • The Sims 4 Fitness ? akcesoria skupione na aktywności fizycznej. Dodają do gry ściankę wspinaczkową oraz kilka innych przyrządów do ćwiczeń.
 • The Sims 4 Małe dzieci ? zawierają nowe obiekty przeznaczone dla małych dzieci (np. basen z piłkami) i ozdoby.
 • The Sims 4 Wielkie pranie ? dodają do rozgrywki możliwość prania i suszenia ubrań oraz związane z tym obiekty.
 • The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak ? wprowadzają do gry małe zwierzęta, obiekty, ubrania i fryzury. Pierwsze akcesoria wymagające posiadania dodatku (The Sims 4 Psy i koty).

Jak widać, dodatki do The Sims 4 to całkiem pokaźny zbiór, ale musimy zadać to pytanie. Znaleźliście coś dla siebie? Dajcie znać w komentarzu!

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

46 KOMENTARZE

 1. Jak się to wszystko zliczy, to rzeczywiście wyszła już masa rozszerzeń. I nie da się nie zauważyć, że gra z nimi jest dwa razy ciekawsza, niż gra w samą wersję podstawową.

 2. Mam prawie wszystkie rozszerzenia poza Małym zwierzakiem i Upiornościami i gra mi się nie nudzi. Zawsze mam coś z simami do roboty. A że ja lubię grać dużymi rodzinami to tym bardziej nie mam się jak nudzić. Prędzej mnie nudzi Sims 3. Niestety mało gram, ponieważ nie mam czasu.

  • O nie! Nie dokońca napisałem komentarz!
   Z akcesori ,,Perfekcyjne piato” oraz ,,Wieczór na kręgli”
   Dlaczego oba? Bo trudno było wybrać więc postanowiłem oba wstawić.

 3. Nie liczy się ilość tylko jakość,a to rozdrabnianie masakra,z drugiej strony lubię tą grę ze względu na optymalizacje,grafikę w trójkę gram rzadko zniechęca mnie długie wczytywanie gry,zamrażanie czasu,w dwójkę i jedynkę nie gram bo są stare.

  • Ahha… nie gram, bo są stare.
   No nie rzeknę, że nie… ale powód na poziomie!
   Skreślać gry, tylko dlatego, że są stare.
   Ale śmie mówić o jakości! Tak jakby coś starszego, nie mogło być jakościowe.
   To tylko pokazuje, jak pustą jesteś osobą, za przeproszeniem i bez obrazy, oczywiście. 🙂

   • Mówiąc jakość miałem na myśli dodatki/pakiet/akcesoria do czwórki,dwójka i jedynka to stare gry nie kupisz ich a piractwo jest zakazane na tym forum,jestem wredny może jestem ale są gorsi ludzie ode mnie,a wracając do jakość to każdy uważa że dlc do czwórki są okrojone nie chce należeć do mniejszość.

   • Zawsze to jakiś powód, mógł powiedzieć „Nie gram bo nie” ~ To jest zdecydowanie najlepszy tekst ;D. No mnie też nie przekonują starsze generacje i wole wybrać te nowsze.

    • Po prostu stare gry dobrze mi się grało na starym kompie,zresztą co do za przyjemność grać w The Sims 1 w rozdzielczość 1024×768? u mnie domyślna jest 1920×1080,też kompatybilność znam gry które dobrze działały na Windows 98/XP a zacinały się na Windows 8 tryby zgodność nie pomagają,inna sprawa to że ktoś lubi nowsze gry nie oznacza że jest pustym,złym człowiekiem.

 4. Mimo, że do The Sims 4 pojawiło się już tyle rozszerzeń to nadal brakuje w tej części paru rzeczy m.in studiów, nowej okolicy wakacyjnej w klimacie wyspy i pływania w oceanach, większej ilości stworzeń nadnaturalnych oraz zwierząt wiejskich. W ankietach gracze wybrali wiedźmy oraz wiejskie życie, więc tych rozszerzeń możemy być raczej pewni. Mam nadzieję, że nowy świat wakacyjny oraz możliwość studiów również się pojawią w czwartek generacji.

 5. Patrząc na wszystkie aktualizacje i rozszerzenia, obecna wersja gry i podstawka to niebo a ziemia. Nie wyobrażam sobie teraz grać w gre, w której najciekawszym zajęciem jest chodzenie do biblioteki i budowanie rakiety xD
  Ale patrząc na The Sims 3, w tym czasie (czyli 4 lata po premierze) mieliśmy już wszystkie dodatku oprócz Skoku w Przyszłość…
  Czekam jeszcze w czwórce na sporo rzeczy – studia, więcej światów wakacyjnych i postaci nadnaturalnych, świat z morzem i plażą oraz żeby nasi simowie mogli zamieszkać na prawdziwej wsi, zostać sławni (system osobistości) i czegoś jeszcze (czego nigdy w serii The Sims nie było).

 6. Z dodatków najbardziej podoba mi się Miejskie Życie, świat choć mały, to klimatyczny i dużo dzieje się na jego ulicach. Koszykówka jest bardzo fajna. Na dodatek dochodzą festiwale, mieszkania lepsze od tych z trójki i dwójki, bo też nie jest w nich nudno (choć są ekrany ładowania), jeszcze bary karaoke i trzy półotwarte kariery 😀
  Z pakietu rozgrywki Ucieczka w Plener i Przygoda w Dżungli, bo lubię podróże. Poza tym, o ile np. z pór roku czy festiwali korzystamy cały czas, tak na wakacje jeździ się rzadziej więc Granitowe Kaskady i Selvadorada mi się nie nudzą.
  Z akcesoriów – Zabawa na Podwórku i Wielkie Pranie. Są to akcesoria, których używa się najczęściej. W przeciwieństwie do studni życzeń, kina domowego czy ściany wspinaczkowej, pralki i karmnik dla ptaków daję w każdym domu + meble z Pralek są świetne 😀

 7. Dla mnie najlepszym dodatkiem są Pory Roku, bo dodały grze ducha 😉 Z pakietów, to lubię Przygodę w dżungli, ale jednak grobowce są tak słabe i nijakie w porównaniu do tych z Trójki, że można tylko zapłakać xD A akcesoria, to zdecydowanie Wielkie Pranie i Styl dawnych lat, głównie przez meble.

 8. A ja powiem, że o ile CAS i simowie w czwórce to dzieło sztuki to nie lubię tej części. Zamknięty świat, geez ;_;
  Miałem 3 pierwsze dodatki, miałem 5 zestawów i gra nie dawała mi tyle frajdy co The Sims 3 z 5 dodatkami, które i tak wyszło taniej. Reasumując – znalazłem coś dla siebie, a mianowicie trójeczkę ^^

  • A ja mam wszystkie dodatki do trójki i mnie nudzi,w dodatku ta grafika prawie każda gra z lat 2009-2014 ma lepszą niż The Sims 3,optymalizacja tragedia nawet youtberzy narzekają na działanie tej gry,a mają wypasione komputery.

   • No racja, ale na niekorzyść The Sims 4 xD W dwójce mając mieszkanie, nie było ekranów ładowania, gdy chciało się wyjść do sąsiada obok xD

    • Mi sie w czwórke gra przyjemnie i nie przeszkadza mi, że poczekam kilka sekund na załadowanie mieszkania sąsiada xD A w dwójce save z blokiem całym sie ładował i ładował… Wolę mieć króciutkie ekraniki ładowania.

 9. Nie wiem, czy tylko u mnie tak jest, ale wyświetla mnie się tylko 1 obrazek akcesoriów (Wytworne Przyjęcie). Reszta jest w opisie. Nie żeby to był jakiś mega problem, ale estetycznie niezbyt to wygląda.
  Co do pytania – niestety nie dla mnie jest ta część :/ Szybko się nudzi i coś czuję, że nawet jak powstanie dodatek lub pakiet podobny do Czasu Wolnego z Dwójki to i tak nie dane mi będzie w to zagrać. Po pierwsze dlatego, że głupio kupować jeden dodatek, by znudził się po godzinie, a po drugie dlatego, że granie już mnie trochę nudzi 😛
  Czuję, że zaczynam z tego wyrastać. Jasne, że czasem odpalę jakąś grę, ale na godzinkę z kawałkiem, czasami nawet na mniej niż godzinę 😉
  Ogólnie to ta lista wkrótce będzie o wiele dłuższa, skoro The Sims 4 ma być jeszcze rozwijane i rozwijane 🙂

  • Jak cię nudzą simsy to włącz inną grę,mogę ci polecić takie gry jak batman arkham city,far cry 3,civilization 5 nie mają one jakiś wysokich wymagani,też na androidzie jest masa fajnych darmowych gier,na windows 10 też są gry systemowe tylko musisz je pobrać ze sklepu windows store,i przepraszam za interpunkcję nie jest to moja mocna strona.

   • Wiesz, mnie w ogóle granie zaczyna nudzić. Włączam grę, coś porobię i nachodzi mnie myśl „nie no, nie chce mnie się w to grać” i wyłączam.
    Chciałem zafundować sobie Jurrasic World Evolution, ale boję się, że też mnie się znudzi (na podstawie nudy z grania tak ogólnie, nie z danej gry – mam nadzieję, że wiesz o co chodzi).
    Nie martw się, po prostu ćwicz interpunkcję. Praktyka czyni mistrza 😉

   • @Cold
    Ja też czasami nie mam ochoty w nic grać,to zależy od humoru,jak mam dobry humor nic mnie nie boli,nie mam żadnych zmartwień to nawet takie nudne sims 4 sprawia mi frajdę,ostatnio była fatalna pogoda a to żle wpływa na moje samopoczucie,też mam chory kręgosłup jak długo siedzę przed kompem to wiesz boli i nieważne jaka była by gra to i tak nie sprawia frajdy.

   • @vince1994 Znaczy wiesz, nawet jak mam dobry humor, to mnie się grać nie chce. Po prostu mnie już do tego nie ciągnie. Jak siedzę przy komputerze, to zazwyczaj oglądam coś na youtube, czytam artykuły na różne tematy albo zajmuję się prywatnymi sprawami.
    A jak mam zły humor, to mnie się w ogóle przy komputerze nie chce siedzieć.
    Podłóż sobie coś twardego pod kręgosłup i pupę, a jeśli nadal będzie Cię boleć, to połóż się na czymś twardym. Jak to nie pomoże, to pozostaje konsultacja medyczna, bo problemy z kręgosłupem to nie żarty 😉
    @Hejkasz Nie wiem, jak to wytłumaczyć, po prostu mnie już do gier nie ciągnie. Może to się zmieni za x miesięcy może nawet lat, ale na tę chwilę mam wrażenie, że z tego wyrosłem. To nie tak jak kiedyś, że grałem dość długo i czerpałem z tego przyjemność. Teraz już w zasadzie nic mi to nie daje 🙂

    • Na bóle kręgosłupa polecam (oczywiście jako dodatek do rehabilitacji itd) poduszkę z pestkami wiśni, którą można nagrzać w mikrofali. Najlepiej taką nagrzaną jeszcze owinąć wilgotnym ręcznikiem, wtedy działa jeszcze lepiej – rozluźnia mięśnie pleców i bóle ustępują. Dużo pracuję przy komputerze a przy tym mam problemy z odcinkiem szyjnym, przetestowałam różne kremy i maści ale nic nie działa lepiej niż ciepła poduszka.

    • @Ginerwa
     Najlepszy sposób odejść od komputera,teraz leżę wygodnie w łóżku ze smartfonem w ręce,i tak bardziej jestem uzależniony od telefonu niż od kompa.

   • @vince1994
    To ja już powinienem się dawno rozsypać, bo jestem z rocznika 92 😛 i nie mam takich problemów z kręgosłupem. Może wykonujesz jakąś pracę obciążającą kręgosłup? Ja tylko napisałem Ci domowe sposoby na ból kręgosłupa. Znam jeszcze jeden – ręce na ramiona, prawa ręka na lewe ramię, lewa na prawe ramię i dość szybkim ruchem podnosisz ręce. Jest to dość ryzykowne, dlatego jeśli się zdecydujesz, to najlepiej niech ktoś przy Tobie będzie.
    Ale zrobisz jak będziesz chciał z tym kręgosłupem 😉

  • Ja nie wiem jak wam się to nudzi po godzinie może gracie za długo i się wypalacie albo gracie od tak (Mam tu na myśli że nie robicie wszystkiego od A do Z ). Jeżeli nie masz ochoty do grania, zrób coś innego po co grac na przymus a jak zrobisz sobie przerwę, zainspirujesz się później to na nowo zaczniesz tworzyć. Trzeba po prostu odnaleźć siebie w grze, jeżeli nie to trzeba się pożegnać z tytułem.

  • To chyba normalne, może niekoniecznie „wyrastasz”, tylko po prostu się nasycasz i potrzebujesz przerwy. Ale to też ma swoje plusy – można innym hobby się zająć 😀

   BTW, z tego co wy piszecie, to ja już jestem martwa… i to chyba podwójnie 😀
   A mnie na kręgosłup pomogły rehabilitacje – wynaciskali mnie w różnych punktach na plecach oraz udach i ból, który towarzyszył mi od liceum, po prostu zniknął. Magia!

   • Możliwe, że jestem tym po prostu nasycony tak jak piszesz, ale 85% mnie mówi, że do takiego długiego grania już na pewno nie wrócę 🙂
    Teraz wybieram się na urlop, więc o graniu też nie ma mowy 😉

    • Ja, jak zaczynam za długo grać, to mam wyrzuty sumienia, że mogłabym w tym czasie coś bardziej konstruktywnego robić 😀 Wychodzi, że w pewnym wieku nie da się po prostu za długo grać xD

  • To chyba normalne, może niekoniecznie ?wyrastasz?, tylko po prostu się nasycasz i potrzebujesz przerwy. Ale to też ma swoje plusy ? można innym hobby się zająć ?

   BTW, z tego co wy piszecie, to ja już jestem martwa? i to chyba podwójnie ?
   A mnie na kręgosłup pomogły rehabilitacje ? wynaciskali mnie w różnych punktach na plecach oraz udach i ból, który towarzyszył mi od liceum, po prostu zniknął. Magia!

   (Komentarz poniżej wyświetlił się w złym miejscu)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories