EA zlikwidowało projekt fana. Nowe SimCity 2000 nie powstanie

SimCity 2000 zostało wydane przez EA w 1993 roku i do tej pory można ją zakupić na Origin. Electronic Arts w dalszym ciągu pilnuje swoich praw do gry, więc gdy w sieci pojawiła się nowa wersja SimCity 2000, postanowiono ją usunąć z bazy danych serwisu GitHub.

Gra stworzona przez Nicholasa Ochoa ma jeszcze zaistnieć. Twórca powiedział, że był zaszokowany sposobem zlikwidowania jego dzieła przez Electronic Arts. Jak twierdzi nie dostał żadnego ostrzeżenia o usunięciu jego projektu ani od EA, ani od GitHub. Programista stara się odzyskać jego projekt, a następnie usunąć pliki należące do producentów gry z 1993 roku. Planuje on także wydać instrukcję, która będzie tłumaczyć w jaki sposób gracz mógłby skopiować potrzebne rzeczy i zainstalować je na własną rękę, tak, aby znów można było grać w jego wersję SimCity2000.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  5

  1. Cimaa
   o 16:14

   Wiem, że wpis w ogóle tego nie dotyczy, ale nie wiedziałam jaką kategorię na forum wybrać x) Jeżeli będzie promocja na 4 pory roku i stworzę wraz z nimi zestaw, to promocja na dodatek zostanie uwzględniona i cena będzie o tyle niższa czy nie?

  2. Vince1994
   o 18:28

   O ta gra jest starsza nawet ode mnie,w 1993 roku to mnie jeszcze na świecie nie było,a myślałem że wyszła w 2000,wtedy miałem pierwszy dzień w szkole,a dzisiaj stary chłop mówi rocznik 1994.

   • Jasiek
    o 00:09

    Hehej , Przyjaciele zaczęli się w tym roku 😛

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!