Wielkie pranie na konsolach! Znamy datę premiery

Electronic Arts zapowiedziało premierę kolejnego rozszerzenia na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Tym razem w naszych domach wylądują akcesoria The Sims 4 Wielkie pranie. Datę premiery zaplanowano na 14 sierpnia 2018 roku. Poniżej znajdziecie oficjalną zapowiedź od twórców gry. Gracie w The Sims na konsolach?

Przeczytaj zapowiedź

Czy Wasi Simowie nie mają już dość rozrzuconych po domu śmierdzących skarpetek i oblepionych błotem spodni? Czy wzdychają za wyciąganiem jeszcze ciepłych ubrań ze suszarki i tęsknią do składania ich w kostkę? Brudzie, strzeż się, bowiem The Sims™ 4 Wielkie pranie Akcesoria* trafi na konsole Xbox One i systemy PlayStation 4 14 sierpnia 2018 roku.

Pozdrowienia dla Simomaniaków

Ten pakiet akcesoriów jest wyjątkowy z paru względów: nie tylko zawiera prześwietne rzeczy dla twoich Simów, ale powstawał przy współpracy z naszą niesamowitą społecznością! W ciągu minionych sześciu miesięcy gracze The Sims 4 na PC wzięli udział w sześciu ankietach, określając zarówno motyw, jak i elementy rozgrywki tego pakietu akcesoriów. Wpadli również na nazwę! Wspaniale nam się z Wami pracowało i nie posiadamy się z radości, patrząc na efekty wspólnych prac.

Cali na biało
W The Sims 4 Wielkie pranie Akcesoria Wasi Simowie zmierzą się z najbardziej odprężającym z codziennych obowiązków – robieniem prania. Aby zapewnić czystość i porządek swojej garderoby, Simowie będą mogli wstawić do swoich domów najnowocześniejsze pralki i suszarki. Simowie, którzy wolą przebywać na świeżym powietrzu, będą mogli korzystać z balii, żeby szorować, ile dusza zapragnie, a później powiesić ubrania na sznurku i w spokoju podziwiać efekty swojej ciężkiej pracy. Bardzo odpreżające.

Podwórkowa bohema
Wasi Simowie nie przepadają za robieniem prania? Bez obaw. Przekształćcie ich lokum w bardziej rustykalne domostwa dzięki inspirowanymi ludowością ozdobom, które sprawią, że poczują się bliżej natury. Urządzajcie się, sięgając po drewniane stoły, wiklinowe meble, kolorowe chodniki i upstrzone kwiatami kosze.

Aby dopasować wygląd Waszych Simów do ich nowych wnętrz, dorzucamy nowe ciuchy. Prym wiodą motywy kwiatowe i luźny stroje dżinsowe w stylu bohemy. Tak, te. A dzięki całkiem nowym fryzurom na co dzień poczują się świeżo z wiosenną bryzą we włosach. Aż czuć zapach płynu do zmiękczania tkanin.

Gotowi, aby Wasi Simowie dołączyli do bezkłaczkowej rewolucji? Odwiedź forum The Sims 4, naszego Twittera i Instagram, polub nas na Facebooku i subskrybuj nasz kanał na YouTubie. Subskrybuj biuletyn The Sims 4, aby otrzymywać przez e-mail najnowsze wieści, wyjątkowe oferty i nie tylko (w tym inne wiadomości i informacje o produktach, wydarzeniach i promocjach EA).

 

*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) na odpowiednią platformę i wszystkich aktualizacji.

 

 

 

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  7

  1. Beyoce

   kto to kupuje X D

   • Ravgreend

    Pewnie Ci co grają na konsolach
    *flies away*

  2. lenciai

   Yhh, wiem że nie na temat ale nie jestem w stanie się zalogować, nie wchodziłam na DotSim przez ok. 1tydzien i gdy klikam w kłódkę na czerwonym tle, nie pokazujr mi się ani opcja zalogowania ani rejestracji!
   Pomocy!!

  3. Mandraghora

   Pamiętam jak strasznie się cieszyłam, gdy wychodziło Wielkie Pranie 😛 Teraz, gdybym nawet miała TS4 na konsole, to chyba bym nie kupiła tych akcesoriów… Bo nawet meble, ubrania, czy fryzury nie są tak super jak się spodziewałam :/

  4. Evaerynth

   Szybko im idzie wydawanie rozszerzeń na konsole, jedno za drugim. 😀

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!