Karaibska zawartość wędruje na konsole. Aktualizacja już w drodze

Niedawno The Sims 4 otrzymało nową aktualizację – zawierała ona ubrania, fryzury i obiekty zachowane w stylu karaibskim oraz najróżniejsze poprawki. Niektórzy konsolowi gracze z niecierpliwością wyczekują tej darmowej zawartości i wypytują pracowników zespołu The Sims, kiedy pojawi się ona na Xbox One i PS4. Jedna z producentek odpowiedziała na pytania i potwierdziła, że nowości powędrują na konsole w najbliżej aktualizacji gry. Niestety SimGuru nie może nam zdradzić więcej szczegółów na temat daty ukazania się uaktualnienia. Jedno jest pewne – konsolowcy mogą spać spokojnie.

 

Zobacz Tweety

Elementy te są częścią następnej aktualizacji dla PS4 i Xbox One, ale nie, nie mogę powiedzieć daty wydania aktualizacji… jeszcze 🙂 – napisała SimGuruLegacy na swoim koncie na Twitterze.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  5

  1. Bartek

   Coś czuje że szykuje się jakiś dodatek o karaibach czy coś 😀

   • Shakuahi

    Game Pack wprowadzający jakąś rajską wyspę, na której sim może spędzić urlop albo prowadzić własny hotel… I jeszcze dodanie tym wiatrakom funkcji chłodzenia, żeby standardy tych hoteli też były różne – w luksusowym mielibyśmy klimę i komfort termiczny, w tańszych jedynie wiatrak, który ułatwiałby simowi przeżycie, ale nadal byłoby mu gorąco… ach marzenia.
    Już ja widzę te hotele w Sims 4. Dajesz simowi pokój, ale on nie śpi w swoim łóżku tylko na kanapie w recepcji. A recepcjonista zamiast przyjmować gości to idzie sobie pobiegać. Natomiast nasz sim nie może sam z siebie przyjąć gości, nie, przecież to zbyt skomplikowana funkcja. On może zapytać gości czy niczego im nie brakuje i patrzeć jak ocena pobytu leci na łeb i szyję.

  2. Evaerynth

   Coś czuję, że dodatek z rajską wyspą tuż tuż. 🙂

  3. EmojiSok

   Coś czuję, że dodatek z rajską wyspą tuż tuż. 🙂

  4. Natalallunia

   Czekam za tą aktalizacją i czekam a jej już od miesiąca nie ma na konsolach!

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!