The Sims 4 w stacji CNN! Aktorzy o nowej aktualizacji

Jeden z kilku aktorów głosowych pracujących nad The Sims 4, Scott Whyte, opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, które przedstawiało sytuację z jego aktualnej pracy. Na zdjęciu jest również Krizia Bajos, która także pracuje jako aktorka dla czwartej odsłony serii The Sims.

Dzięki jej publikacjom na Instastory, możemy dowiedzieć się, że CNN, jedna z największych stacji informacyjnych w Stanach Zjednoczonych, realizowała program dotyczący języka Simlish i październikowej aktualizacji gry. Całość zostanie wyemitowana w programie “Great Big Story”.

Scott oświadczył w opisie posta, że pracuje nad specjalnym nagraniem związanym z nadchodzącą zawartością do The Sims 4 wraz z Krizią Bajos. Słyszymy również, że to Czwórka dopiero się rozkręca, a więc możemy spodziewać się jeszcze większej ilości nowej zawartości w przyszłości.

Zobacz post

Jak to jest pracować nad #sims4 z @kritzer podczas filmowania przez załogę @cnn dla specjalnego nagrania głosowego dla niezwykłej gry??? No więc, wygląda to tak!!!! 5 lat nad tą grą, a my dopiero się rozgrzewamy, nie mogę się doczekać ukazania się nowej aktualizacji!!!!

Ludzie pisali, pytali, a więc w końcu macie trochę zza kulis!  ~Scott Whyte


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  10

  1. Evaerynth

   “Dopiero się rozgrzewamy” brzmi obiecująco, jakby przed “czwórką” było jeszcze co najmniej kilka lat rozwoju. ^^

  2. Hejkasz

   Znowu brzmi ciekawe i interesująco jakby miało to być coś na serio nadzwyczajnego, ale znów obawiam się tego ze będzie jak zwykle (Choć ostatnio było dobrze)

  3. Cold

   Czyli te 2500 zł (może ktoś wie, ile dokładnie, to poprawcie) za całą serię, to dopiero rozgrzewka? O matko, to jak Czwórka się skończy, to ciekawe, ile tych pieniędzy będzie ;<

   • Vince1994

    Co masz na myśli mówiąc 2500 zł?

   • Sherlocked

    1820 po aktualnych cenach bez promocji. ;d

   • Pixeel

    Za PEŁNĄ trójkę (czyli ze wszystkimi dodatkami, akcesoriami, pakietami ze store oraz pojedynczym stuffem że store) była kilkukrotnie droższa 🙂

    • Vince1994

     Ale po co kupować bezsensowne akcesoria?skoro same dodatki dużo dają rozgrywki możliwość budowlane z dodatków nie akcesoriów też są ogromne,sorry ale te akcesoria to trójki to jakaś maskara ale dodatki są spoko,problem trójki była też optymalizacja chociaż odkąd wgrałem master controler ta gra chodzi lepiej.

   • Cold

    @Vince1994
    Miałem na myśli, ile kosztuje Czwórka ze wszystkim, co do tej pory wyszło 😉 Nie wiedziałem, ile dokładnie.
    @Marteczko
    Dzięki za oświecenie 😉
    @Pixeel
    Czyli jednak pazerność pozostała 😛

  4. ArtSim

   Skoro aktorzy głosowi to nowe głosy naszych simów!

  5. Jula

   Ciekawe co szykują twórcy

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!