Nowości na konsolach! Szykuje się duże ułatwienie rozgrywki

Jeden z producentów gry The Sims 4 na konsole, SimGuruLegacy poinformował o nowościach, jakie będą nas czekać w grze. SimGuru zapowiedział, iż trwają prace nad wprowadzeniem możliwości gry za pomocą klawiatury i myszki na naszych konsolach. Póki co nie wiadomo kiedy wspomniane ułatwienie wyląduje w naszej grze. Dzięki funkcji wielu graczy, którym nie zbyt idzie prowadzenie życia Simów za pomocą pada, będzie miało możliwość wygodnej rozgrywki. Według Was jest to potrzebne usprawnienie? Koniecznie podzielcie się z nami Waszym zadaniem w komentarzach.

Zapraszamy Was również do zapoznania się z naszym artykułem na temat podobieństw i różnić między The Sims 4 na konsole a PC. Wpis znajdziecie tutaj. 🙂

Zobacz wpis

OK, nie mogłem tego dłużej przed Wami ukrywać … Jak można się domyślić, pracujemy nad możliwością obsługi myszy i klawiatury w The Sims 4 na konsole PS4 oraz Xbox One. – Informuje producent.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  11

  1. borowka

   Szczerze??? To nie wiem po co w takim razie kupować tę grę na Xboxa lub na PS4… Skoro gra ewidentnie jest przystosowana do obsługi na PC, to niech tak zostanie… PS4 i Xbox One to nie to samo, mimo że wydają sie takie być… Zaczynam powoli się gubić w nowoczesnym świecie… o.O

   • Misiek
    Autor nowinki

    Niektórzy nie posiadają odpowiedniego sprzętu do gry na PC, lub nie chcą go zaśmiecać, więc dla takich osób konsola to idealne rozwiązanie. Możliwość, która ma zostać dodana może bardzo ułatwić rozgrywkę. 😉

   • Agnes

    Szczerze??? Nie rozumiem Twojego komentarza… Grasz w Simsy na konsole? Ja od 2004 roku grałam w Simsy na PC (TYLKO NA PC) teraz aby nie obciążać mojego laptopa i ze względu, że Mąż gra na PS4 to gram w Simsy na Playstation 4 i jestem zachwycona! Obsługa na padzie wbrew pozorom jest bardzo intuicyjna i prosta.
    Obecnie źle mi się gra w The Sims 4 na PC. Więc jeśli ktoś nie ma porównania to naprawdę nie rozumiem takich komentarzy 🙂 Najwięcej do powiedzenia mają niestety osoby, które same czegoś nie doświadczyły.
    A dlaczego wydano The Sims 4 na konsole? A może dlatego, że są to popularne platformy i wiele gier wymaga teraz w miarę dobrego sprzętu PC na którego nie koniecznie każdego stać? Moim zdaniem to w końcu konsole są w pełni przystosowanymi platformami do gier. Może ktoś nie chce zaśmiecać swojego PC grami?
    Pozdrawiam.

    • Vince1994

     Tyle że czwórka nie wymaga mocnego komputera,wymagania sprzętowa są na poziomie darmowych gier sieciowych takich jakich Paladins,Smite,Dota 2,POE,Lol,natomiast porównując z płatnymi grami to każda wydana po 2010 roku ma wyższe wymagania niż czwórka,nie gram w Simsy na konsole po na PC jest więcej dodatków,jeśli czwórka laguje to nie wiem może masz coś z systemem jakieś wirusy mało miejsca na dysku,mi na lagi pomógł restart laptopa przytrzymujesz przycisk power laptop się wyłącza i włączasz ponownie.

     • Agnes

      Laptop jest dla mnie miejscem do pracy, nie przekonuje nikogo na siłę, że The Sims 4 to wyłącznie na konsole, bo to ósmy cud świata, ja po prostu nie rozumiem komentowania w stylu Simsy na konsole to tragedia i wgl mimo, że ktoś nie grał.
      Poza tym kolejny raz już nie będę powtarzać, że nie będę poruszała parametrów mojego laptopa (co już było na forum).
      Nie sprawdzałam czy czwórka u mnie laguje jeśli tak Cię to trapi 🙂 problemów z laptopem też nie mam, gram na nim tylko w The Sims 2 (gdyby były na PS4 w wersji pełnej kolekcji pewnie tam bym grała).
      Co do dodatków, są sukcesywnie dodawane, DLA MNIE, podkreślam dla mnie to nie problem. Jeśli dla Ciebie czy kogoś innego to czy brak galerii to problem to ja to rozumiem i nie próbuję Ci wcisnąć na siłę Simsów na konsolę “BO JA GRAM”.
      Piszę to po to, że gdy ktoś nie ma wystarczającego kompa, czy go nie ma wcale (tak, są takie osoby), a ma konsolę to nie ma się czego obawiać jeśli chodzi o simsy na konsole, mówi to osoba która grała przez 13 lat wyłącznie na PC.
      Pozdrawiam.

     • Ginewra

      Nie wiem czemu zakładasz, że ktoś gra tylko i wyłącznie w Czwórkę – Agnes wyraźnie zaznaczyła, że jest wiele gier, które mają wyższe wymagania od Czwórki, a co za tym idzie – taniej mu kupić konsolę i te gry na konsolę, niż PC-smoka i gry na PC.

  2. Evaerynth

   Nie wiem, czy jest to potrzebne usprawnienie, ale na pewno wygodne. Sama nie gram na konsoli, ale nie wyobrażam sobie grania w “The Sims” inaczej, niż myszką.

   • Agnes

    Też sobie nie wyobrażałam, ale od listopada 2017 gram w The Sims 4 na padzie na Playstation 4 i jestem bardzo zadowolona, wbrew pozorom i moim obawom (13 lat grania wyłącznie na PC) gra na padzie jest bardzo prosta i intuicyjna. Po pół roku grania na padzie zagrałam u siostry na PC i nie mogłam się odnaleźć.
    Także wszystkiego trzeba spróbować 🙂
    Tym bardziej jeśli czegoś nie znam i nie próbowałam to w sumie jak to mogę skomentować i wydać opinię?

  3. Fiolek

   Z tego co mi wiadomo to tylko Microsoft potwierdził obsługę myszy i klawiatury na Xboxach. Póki co Sony chyba jeszcze nic nie mówiło o tym 🙂

   • Misiek
    Autor nowinki

    We wpisie napisałem to co potwierdził sam SimGuruLegacy. Według jego wypowiedzi wsparcie dla klawiatury i myszki pojawi się zarówno na Xboxie One, jak i na PlayStation 4. 😉

  4. Agnes

   Dla mnie jako osoby, która gra w The Sims 4 na Playstation 4 nie jest to konieczne usprawnienie, chociaż dla wielu może być bardzo wygodne i może przesądzić o zakupie The Sims 4 na konsole.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!