Wiemy więcej o dodatku! Samochody, kariery, opcje

Twórcy gry postanowili odpowiedzieć na kilka pytań fanów za pomocą serwisu Twitter. Dzięki nim dowiedzieliśmy się więcej na temat dodatku The Sims 4 Zostań Gwiazdą. Wszystkie ciekawostki znajdziecie poniżej. Premierę gry zapowiedziano na 16 listopada 2018 roku, a więcej na temat rozszerzenia znajdziecie w naszym specjalnym dziale.

Oprócz wspomnianych informacji, dwóch producentów zaktualizowało swoje zdjęcie profilowe o nowe obrazki z gry. Dzięki temu możemy zobaczyć kilka nowości z trybu Stwórz Sima – na fotografiach widać m.in. czapkę pirata, słuchawki oraz nowy kapelusz. Zdjęcia i ciekawostki znajdziecie poniżej. 🙂

ciekawostki

 • Dodatek został stworzony w oparciu o prośby fanów
 • Zwiastuny kwartalne nie były wydawane przez produkcję dwóch dodatków w jednym roku
 • Samochody nie pojawią się w w tym roku
 • Zostań gwiazdą jest za duże, jak na pakiet rozgrywki, dlatego stało się dodatkiem
 • Twórcy przed stworzeniem gry badali wady i zalety pogrywania celebrytami z wcześniejszych odsłon
 • Dzieci nie będą mogły zostać aktorami, ale sławami owszem
 • W pakiecie skupiono się na tym, aby Simowie mogli zasłynąć w branżach jakie są dostępne w grze
 • Simowie mogą być np. popularnymi malarzami i kucharzami
 • Zostań gwiazdą to zupełnie nowe podejście do kariery aktorskiej, gracz musi bardziej zaangażować się w sukces lub porażkę Sima
 • Zostanie dodany klub dramatyczny, w którym będą mogły udzielać się dzieci oraz nastolatkowie

zobacz Zdjęcia

 

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

34 KOMENTARZE

 1. Mam kilka pytań.
  – te kostiumy w które są w dodadku to będzie na start czy będziemy musieli odblokowywać czy (najgorzej) będą zablokowane jak np. Listonosz czy dostawca pizzy.
  – czy w karierze będą (o lie się nie mylę) nie tylko aktor ale też reżyser i inne kariery? Jeżeli tak to czy można np. grać wieloma pracownikami i aktorami jednocześnie na danej parceli?
  – czy jest do kupienia nowy typ parcel który są kręcone filmy?

 2. „Dzieci nie będą mogły zostać aktorami, ale sławami owszem”
  Trochę bez sensu :/ Mogli dodać jakieś kółko teatralne albo inne, zajmujące się ogólnie pojętą sztuką (podobnie jak z harcerstwem). Prezentowałoby się to o wiele lepiej.
  Aut nie będzie w tym roku, mogłoby ich w ogóle nie być – wszędzie jest koszmarnie blisko a świat nie jest otwarty, więc po co one? Do ozdoby? W tym przypadku nie trudno jest je ściągnąć z internetu.

 3. Zapowiada się coraz lepiej, zobaczymy z czasem jak będzie.
  Co do samochodów jestem ZA tym żeby się pojawiły. W dwójce był zamknięty świat i były i zawsze z nich korzystałam, w The Sims 4 mamy pół otwarty świat, lecz jeśli mają być to z dopracowaną animacja jak w The Sims 2, a nie okropnie teleportujace się simy do samochodu jak w The Sims 3. Jak już coś się pojawia to niech to jakoś wygląda…

 4. Nadal nie jara mnie pomysł samochodów w czwórce. W dwójce były praktycznie niepotrzebne, a tutaj nie wyobrażam sobie jak inaczej miałyby działać- i tak mamy ekrany ładowania, a sim po wybraniu opcji podróży znika momentalnie z parceli.
  Zastanawia mnie to „Dodatek został stworzony w oparciu o prośby fanów”. Bo gdziekolwiek nie spojrzę to jakoś nie widzę piszczenia tłumów, że „AMEJZIN, NAJLEPSZY DODATEK NA KTÓRY CAŁE ŻYCIE CZEKAŁAM/EM”. Ja sama sobie z nim poczekam do promocji 50% albo większej.
  Tak to no, tyłka nie urywa, ale przyznaję- „bycie gwiazdą” nigdy nie było dla mnie dodatkiem niezbędnym w grze.

  • Ja też poczekam do promocji. Jak w trójce rzucałam się na wiele rzeczy zaraz po premierze, tak w czwórce bardzo mało rozszerzeń zasługuje na zakup za pełną cenę :/

   • @SoHood kto powiedział, ze rozglądam się tylko na polskich forach? 😛 Większość ciekawych stron jest anglojęzyczna, a wśród youtuberów informacyjnych również zagraniczni są częściej szybciej doinformowani i posiadają większą ilość komentarzy/dyskusji pod filmami.

    @Emilia w czwórce póki co na pełną cenę (w mojej ocenie) zasługują pory roku, ale to tylko ten jeden tytuł spośród wszystkich pozostałych dlc :C

  • Nie były one publikowane z powodu wydania w ostatnim czasie jedynie dwóch rozszerzeń, którymi były dodatki. Twórcy nie chcieli zbytnio za dużo nam zdradzać. Nie wiadomo, czy zwiastuny kwartalne jeszcze powrócą. 😉

 5. Może źle myślę, ale za dużo jest szumu o te samochody. Ciągle coś słyszę od twórców, albo czytam lub oglądam i wiele widzę odniesień a propos pojazdów. Nawet na Twitterze kilka razy widziałem słowa, zdania, które niby nic nie mają się do aut, a jednak z nimi się kojarzą. Coś tu jest nie tak.

 6. Kolejny dodatek, w którym zostają pominięte samochody. Owszem, nie są potrzebnym elementem w Czwórce, a jednak były one ciekawym urozmaiceniem w Dwójce (te podjazdy i animacje wsiadania były boskie!). Duża część graczy mimo braku otwartego świata chciałaby zobaczyć prawdziwe pojazdy w grze, natomiast twórcy nadal nie spełnili tej (umówmy się no) niewielkiej prośby. Zarazem coraz więcej ostatnio pojawia się wzmianek, odniesień do samochodów, choćby ze strony twórców (jak ktoś tu wyżej trafnie zauważył). Z tego względu coraz bardziej wydaje mi się, że te samochody jednak nadchodzą ? w siódmym pakiecie rozgrywki, o którym, bądź co bądź, jest podejrzanie cicho. Sama jestem fanką samochodów i wspomnianych przeze mnie już podjazdów oraz animacji wsiadania, dlatego mam nadzieję, że się pojawią. Gdyby jednak miało to nastąpić, twórcy musieliby edytować wszystkie miasta ? przed parcelami znajdują się otoczone barierką trawniki, co byłoby mało realne, gdyby Sim miał przejechać po tych barierkach samochodem. 😉 Cóż, pozostaje trzymać kciuki za to, żeby twórcy faktycznie te pojazdy mieli w planach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories