To koniec darmowej kolekcji The Sims 2. Nie otrzymamy już kodu

Electronic Arts oficjalnie potwierdziło koniec wsparcia dla pełnej kolekcji The Sims 2. Wspomniana kolekcja była dostępna do odebrania za darmo latem 2014 roku. Przez siedem dni poprzez wpisanie kodu: “I-LOVE-THE-SIMS” do naszego konta przypisywany zostawał zestaw gry podstawowej oraz wszystkich rozszerzeń do The Sims 2. Po upłynięciu czasu wspomnianej akcji wielu fanów pisało do pomocy technicznej w sprawie dodania do ich konta darmowej kopii. Niestety, możliwość nie jest już dostępna. Jako główny powód twórcy gry podali zbyt liczne żądania o podarowanie gry. Poniżej znajdziecie oficjalne wyjaśnienie w tej sprawie wydane przez firmę.

 

przeczytaj oficjalne wyjaśnienie

Dlaczego ta zmiana?

Kilka lat temu przeprowadziliśmy promocję w ograniczonym czasie, oferującą darmowe kody na The Sims ™ 2 Pełna Kolekcja. Od zakończenia tej promocji otrzymaliśmy wiele wiadomości z prośbą o dodanie gry do kolekcji. Robiliśmy co w naszej mocy, aby rozpatrywać te prośby, ale osiągnęliśmy moment, w którym już nie możemy tego robić.

Co jeśli mam grę, ale mam z nią problem?

Powiadom nas! Z przyjemnością pomożemy Ci przy problemach z kontem lub z problemami technicznymi związanymi z Twoją kopią gry The Sims 2.

W jaki inny sposób mogę grać w The Sims?

Możesz zdobyć The Sims 3 lub 4 przez Origin, lub zakupić The Sims 4 na Xbox One, albo PlayStation 4. Innym sposobem jest zakup dostępu do obu gier za pośrednictwem Origin Access. Aby grać gdziekolwiek, koniecznie sprawdź The Sims Mobile.

 

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  17

  1. Tokusa

   Sama napisałam do supportu w sprawie TS2 dopiero w grudniu zeszłego roku, więc no 😛 W każdym razie myślę, że każdy kto chciał darmową dwójkę to interesował się tematem, a jak nie to ten… w sklepach wciąż jest. Dodatki również.

   • Mandraghora

    A jakich sklepach? Jest w jakichś internetowych?

    • Tokusa

     Widziałam dodatki jak i podstawę w saturnie (w pudełkach) jeszcze w sierpniu tego roku. W internetowych nie wiem czy są, nie szukałam 🙂

  2. Evaerynth

   Dobrze, że zdążyłam wyżebrać z rok temu. xD

  3. Łukasz

   Dawno już mam the sims 2 kolekcja ale szkoda nie ma dodatki zostać gwiazdą do the sims 2 bylo fajna 🙁

  4. Sid

   Zbyt liczne żądania? To może dać w ogóle jako darmowe, to nie będą gracze głowy supportowi zawracać? Raczej to kwestia ucieczki graczy z 4 do 2.

   • Tokusa

    Tak, bo to że ktoś lubi grać w dwójkę, od razu sprawia ze ucieka od czwórki :V

    • Eper

     No tak… Znam całą masę ludzi, którzy uciekli z ts4 do ts2.

     • Tokusa

      Ja spotkałam sporo osób, co dalej trzymają się jedynki, tylko trójki lub tylko czwórki. Znam też masę osób, które jak ja grają we wszystkie części (poza jedynką, bo płyty zostawiłam w Polsce i wątpię, by mi “poszły” na win10) 😛 Dla mnie to trochę głupie gadanie, że ktoś “ucieka” z jednej gry do drugiej. Jak nie chce grać to nie gra, a jak ktoś super mocno lubi/kocha dwójkę, to nie czekał dziesięć tysięcy lat na darmową od EA, tylko sam ją sobie kupił już wcześniej lub wykorzystał kod I-LOVE-THE-SIMS w czasie, gdy był jeszcze aktualny.

   • realista

    No wiesz, oni nie mają obowiązku dawać za darmo xD To, że dawali kody po upływie czasu, to akurat milo z ich strony, ale jak zwykle ludzie przegięli pałkę xD

  5. Ginewra

   A wystarczyło puścić skrypt “jeżeli gracz posiada Czwórkę lub Trójkę, dodaj Dwójkę” – mieliby mniej problemów 😀

  6. krycha

   Odpowiedź na 3 pytanie wygrywa wszystko. Ktoś chce zagrać w dwójkę, a tu mu piszą że część 3 i 4 może sobie kupić na origin. Przydatna i bardzo zaskakująca informacja. EA “WYZYWA WSZYSTKO!”

  7. pati

   ja mam plan kupić akcesoria i historie do sims 2

  8. pati

   ale to za rok

  9. osopelko

   Skoro nie chcą rozdawać, to niech na origin dadzą ją możliwą do kupienia za kilka złotych. EA = ŻYDY!
   Tylko piracenie gier zmusi EA do działania!

  10. Wilczur
   o 06:57

   A ja ich błagałem o dwójkę rok temu xD

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!