To koniec darmowej kolekcji The Sims 2. Nie otrzymamy już kodu

Electronic Arts oficjalnie potwierdziło koniec wsparcia dla pełnej kolekcji The Sims 2. Wspomniana kolekcja była dostępna do odebrania za darmo latem 2014 roku. Przez siedem dni poprzez wpisanie kodu: „I-LOVE-THE-SIMS” do naszego konta przypisywany zostawał zestaw gry podstawowej oraz wszystkich rozszerzeń do The Sims 2. Po upłynięciu czasu wspomnianej akcji wielu fanów pisało do pomocy technicznej w sprawie dodania do ich konta darmowej kopii. Niestety, możliwość nie jest już dostępna. Jako główny powód twórcy gry podali zbyt liczne żądania o podarowanie gry. Poniżej znajdziecie oficjalne wyjaśnienie w tej sprawie wydane przez firmę.

 

przeczytaj oficjalne wyjaśnienie

Dlaczego ta zmiana?

Kilka lat temu przeprowadziliśmy promocję w ograniczonym czasie, oferującą darmowe kody na The Sims ? 2 Pełna Kolekcja. Od zakończenia tej promocji otrzymaliśmy wiele wiadomości z prośbą o dodanie gry do kolekcji. Robiliśmy co w naszej mocy, aby rozpatrywać te prośby, ale osiągnęliśmy moment, w którym już nie możemy tego robić.

Co jeśli mam grę, ale mam z nią problem?

Powiadom nas! Z przyjemnością pomożemy Ci przy problemach z kontem lub z problemami technicznymi związanymi z Twoją kopią gry The Sims 2.

W jaki inny sposób mogę grać w The Sims?

Możesz zdobyć The Sims 3 lub 4 przez Origin, lub zakupić The Sims 4 na Xbox One, albo PlayStation 4. Innym sposobem jest zakup dostępu do obu gier za pośrednictwem Origin Access. Aby grać gdziekolwiek, koniecznie sprawdź The Sims Mobile.

 

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
1
+1
0
+1
5
+1
0
+1
0

17 KOMENTARZE

 1. Sama napisałam do supportu w sprawie TS2 dopiero w grudniu zeszłego roku, więc no 😛 W każdym razie myślę, że każdy kto chciał darmową dwójkę to interesował się tematem, a jak nie to ten… w sklepach wciąż jest. Dodatki również.

    • Ja spotkałam sporo osób, co dalej trzymają się jedynki, tylko trójki lub tylko czwórki. Znam też masę osób, które jak ja grają we wszystkie części (poza jedynką, bo płyty zostawiłam w Polsce i wątpię, by mi „poszły” na win10) 😛 Dla mnie to trochę głupie gadanie, że ktoś „ucieka” z jednej gry do drugiej. Jak nie chce grać to nie gra, a jak ktoś super mocno lubi/kocha dwójkę, to nie czekał dziesięć tysięcy lat na darmową od EA, tylko sam ją sobie kupił już wcześniej lub wykorzystał kod I-LOVE-THE-SIMS w czasie, gdy był jeszcze aktualny.

  • No wiesz, oni nie mają obowiązku dawać za darmo xD To, że dawali kody po upływie czasu, to akurat milo z ich strony, ale jak zwykle ludzie przegięli pałkę xD

 2. Odpowiedź na 3 pytanie wygrywa wszystko. Ktoś chce zagrać w dwójkę, a tu mu piszą że część 3 i 4 może sobie kupić na origin. Przydatna i bardzo zaskakująca informacja. EA „WYZYWA WSZYSTKO!”

 3. Skoro nie chcą rozdawać, to niech na origin dadzą ją możliwą do kupienia za kilka złotych. EA = ŻYDY!
  Tylko piracenie gier zmusi EA do działania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories