Jak zorganizować idealne Halloween? Kilka porad

Halloween to zwyczaj obchodzony w wielu krajach świata 31 października. Podczas zabawy dzieci przebrane za różne postacie odwiedzają domy prosząc o cukierki, lub sprawiając psikusy, tym co nie uraczyli ich słodką przekąską. W serii The Sims mamy wiele odwołań do tej tradycji. Z okazji zbliżającego się święta oraz naszego tematycznego tygodnia postanowiliśmy przygotować dla Was mały poradnik. Przedstawimy Wam kilka porad jak idealnie zorganizować Halloween w naszej grze! Jesteście gotowi na cukierek, albo psikus? Straszymy!

The Sims 4 Upiorności - Zdjęcie strojów

Co będzie potrzebne?

Do zorganizowania idealnego przyjęcia niewątpliwie przyda nam się kilka dekoracji oraz funkcji. Żeby uzyskać jak najlepszy efekt warto posiadać akcesoria The Sims 4 Upiorności oraz dodatek Cztery pory roku. By nadać naszym obchodom mroczniejszy klimat idealnie sprawdzi się pakiet rozgrywki Wampiry, który dodaje tytułowe postacie nadnaturalne oraz rewelacyjne dekoracje i meble. Jeśli nie posiadamy żadnych z wymienionych rozszerzeń możemy skorzystać z CC oraz z modyfikacji stworzonych przez graczy. Ciekawe mody oraz Custom Content znajdziecie w naszym dziale z modnym piątkiem.

Dom jak z magazynu

Ważnym elementem dobrze przygotowanego Halloween jest ozdobienie w naszej parceli. Najlepiej zacząć od przyozdobienia z pomocą pudła dekoracji z czwórkowych pór roku. Następnie warto wykorzystać kilka obiektów, które sami możemy umieścić na naszej działce. Warto również wyciąć kilka dyń z pomocą specjalnego stanowiska z Upiorności oraz stworzyć kilka bukietów na specjalnym stole z pogodowego dodatku. Specjalne parcele na Halloween znajdziecie w ostatnim Przeglądzie Simowej Galerii.

Kartka z kalendarza

By zdobyć kilka dodatkowych punktów satysfakcji oraz nadać naszemu wydarzeniu wyższej rangi najlepiej byłoby stworzyć w naszym simowym kalendarzu dodać specjalne święto. Warto do tego wykorzystać następujące tradycje:

 • Upiorny nastrój
 • Przebieranie się
 • Psikus albo przysmak
 • Opowiadanie historii
 • Ozdób

Więcej pomysłów na ciekawe święta znajdziecie w naszym specjalnym artykule. 😉

Idealne straszne przyjęcie nie może obyć się bez wydarzenia. Najlepiej z naszej listy przyjęć wybrać :

 • Impreza kostiumowa “Incognito”
 • Upiorne przyjęcie
 • Przyjęcie domowe

Kostium jak z wybiegu

Na wspaniałe przyjęcie warto przygotować wspaniały strój. Szalona piratka, piękna wróżka, a może ninja? Każdy pomysł jest dobry, aby zaszokować przyjaciół niezwykłym przebraniem. Jaki jest Wasz pomysł na Halloween’owy strój? Koniecznie dajcie nam znać.


Komentarze użytkowników i gości

18

 1. Kasiunia

  Uwielbiam Halloween w Simsach 😀

 2. Cimaa

  Szkoda, że nie mam żadnego pakietu związanego z Halloween. x(

  • Pixeel

   W trójce Haloween jest w Czterech Porach Roku 😉 W czwórce musisz do tego celu kupić akcesoria za 50zł ale nawet one nie dadzą Ci możliwości zrobienia prawdziwego Haloween, więc polecam trójkę 😀

   • Sherlocked

    Przecież w czwórce można zrobić prawdziwe Halloween. D:

    • Pixeel

     Istnieje tylko możliwość wycinania dyń, ale nie można wysyłać naszych simów, aby zbierały cukierki pukając do drzwi sąsiadów 😛

    • Sherlocked

     Fakt, po cukierki nie wyślesz, ale można się przebierać, ozdabiać domy, dawać cukierki dzieciom, które przychodzą pod nasze drzwi (lub psikusy), jakie opowiadanie historii, jak się ma akcesoria to właśnie wydrążanie dyń. W czwórce meczące byłoby ładowanie ekrany do każdych drzwi, niestety. Tak czy siak Cztery Pory Roku w czwórce wprowadzają możliwość zrobienia tego święta i jest całkiem niezłe.

    • FlameBerry

     Wszystko zależy od tego co kto uważa za “prawdziwe” halloween 🙂

 3. Okip

  W sumie nie mam co robić, może się pobawię w takie Halloween w grze.

 4. Witold

  Czy ktoś grał grę z okazji halloween w Google?

 5. Evaerynth

  Zawsze jesienią organizuję moim Simom Halloween. 😀

  • Misiek
   Autor nowinki

   Jak u Ciebie ono wygląda? Skorzystasz, z którejś z naszych rad?

   • Evaerynth

    Właściwie to z większości już korzystam. Ale na pewno ściągnę któryś z halloweenowych domów z przeglądu Galerii, mam już dwa upatrzone. 🙂 A jak u moich Simów wygląda Halloween? Impreza kostiumowa oczywiście! I dynie. Pełno dyń.

 6. Claymora

  Więc nie pozostaje nic innego jak rozpocząć Halloween!

 7. Blazii

  Fajne ^^

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!