Jak zorganizować idealne Halloween? Kilka porad

Halloween to zwyczaj obchodzony w wielu krajach świata 31 października. Podczas zabawy dzieci przebrane za różne postacie odwiedzają domy prosząc o cukierki, lub sprawiając psikusy, tym co nie uraczyli ich słodką przekąską. W serii The Sims mamy wiele odwołań do tej tradycji. Z okazji zbliżającego się święta oraz naszego tematycznego tygodnia postanowiliśmy przygotować dla Was mały poradnik. Przedstawimy Wam kilka porad jak idealnie zorganizować Halloween w naszej grze! Jesteście gotowi na cukierek, albo psikus? Straszymy!

The Sims 4 Upiorności - Zdjęcie strojów

Co będzie potrzebne?

Do zorganizowania idealnego przyjęcia niewątpliwie przyda nam się kilka dekoracji oraz funkcji. Żeby uzyskać jak najlepszy efekt warto posiadać akcesoria The Sims 4 Upiorności oraz dodatek Cztery pory roku. By nadać naszym obchodom mroczniejszy klimat idealnie sprawdzi się pakiet rozgrywki Wampiry, który dodaje tytułowe postacie nadnaturalne oraz rewelacyjne dekoracje i meble. Jeśli nie posiadamy żadnych z wymienionych rozszerzeń możemy skorzystać z CC oraz z modyfikacji stworzonych przez graczy. Ciekawe mody oraz Custom Content znajdziecie w naszym dziale z modnym piątkiem.

Dom jak z magazynu

Ważnym elementem dobrze przygotowanego Halloween jest ozdobienie w naszej parceli. Najlepiej zacząć od przyozdobienia z pomocą pudła dekoracji z czwórkowych pór roku. Następnie warto wykorzystać kilka obiektów, które sami możemy umieścić na naszej działce. Warto również wyciąć kilka dyń z pomocą specjalnego stanowiska z Upiorności oraz stworzyć kilka bukietów na specjalnym stole z pogodowego dodatku. Specjalne parcele na Halloween znajdziecie w ostatnim Przeglądzie Simowej Galerii.

Kartka z kalendarza

By zdobyć kilka dodatkowych punktów satysfakcji oraz nadać naszemu wydarzeniu wyższej rangi najlepiej byłoby stworzyć w naszym simowym kalendarzu dodać specjalne święto. Warto do tego wykorzystać następujące tradycje:

 • Upiorny nastrój
 • Przebieranie się
 • Psikus albo przysmak
 • Opowiadanie historii
 • Ozdób

Więcej pomysłów na ciekawe święta znajdziecie w naszym specjalnym artykule. 😉

Idealne straszne przyjęcie nie może obyć się bez wydarzenia. Najlepiej z naszej listy przyjęć wybrać :

 • Impreza kostiumowa „Incognito”
 • Upiorne przyjęcie
 • Przyjęcie domowe

Kostium jak z wybiegu

Na wspaniałe przyjęcie warto przygotować wspaniały strój. Szalona piratka, piękna wróżka, a może ninja? Każdy pomysł jest dobry, aby zaszokować przyjaciół niezwykłym przebraniem. Jaki jest Wasz pomysł na Halloween’owy strój? Koniecznie dajcie nam znać.

Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
2

18 KOMENTARZE

  • W trójce Haloween jest w Czterech Porach Roku 😉 W czwórce musisz do tego celu kupić akcesoria za 50zł ale nawet one nie dadzą Ci możliwości zrobienia prawdziwego Haloween, więc polecam trójkę 😀

    • Istnieje tylko możliwość wycinania dyń, ale nie można wysyłać naszych simów, aby zbierały cukierki pukając do drzwi sąsiadów 😛

    • Fakt, po cukierki nie wyślesz, ale można się przebierać, ozdabiać domy, dawać cukierki dzieciom, które przychodzą pod nasze drzwi (lub psikusy), jakie opowiadanie historii, jak się ma akcesoria to właśnie wydrążanie dyń. W czwórce meczące byłoby ładowanie ekrany do każdych drzwi, niestety. Tak czy siak Cztery Pory Roku w czwórce wprowadzają możliwość zrobienia tego święta i jest całkiem niezłe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories