8 cech, które musi posiadać Twój Sim, aby zostać gwiazdą

The Sims 4 Zostań gwiazdą oficjalnie dołączyło do rodziny The Sims, więc możemy zająć się tym, na czym polega to rozszerzenie – życiem gwiazdy. Jakimi cechami powinien wyróżniać się Wasz Sim, aby zostać popularnym i lubianym celebrytą w Del Sol Valley i nie tylko? Opowiemy o tym w poniższym artykule. 🙂

Przyjacielski

Nawiązywanie kontaktów to jeden z najważniejszych elementów zdobywania sławy. Będąc przyjacielskim Simem bardzo łatwo dogadamy się z inną gwiazdą, co będzie skutkowało większym zainteresowaniem zwykłych Simów naszym podopiecznym. Oczywistością jest również fakt, iż nasz Sim będąc uprzejmy dla innych nabierze dobrej reputacji i coraz więcej osób zacznie za nim przepadać.

Odważny

Do odważnych świat należy, a więc Sim nie może bać się występów publicznych ani pokazywania się na mieście. Nasz podopieczny będzie popularny dopiero wtedy, gdy zostanie zauważony przez innych Simów. W byciu gwiazdą ważne jest budowanie swojego wizerunku, a odwaga na pewno w tym pomoże. To podstawa do tego, aby wybić się z szarej codzienności i rutyny życia.

Utalentowany

Jeśli osobistość chce uzyskać szersze grono fanów to musi robić coś więcej niż tylko być. Zaprezentować siebie i swoje umiejętności z jak najlepszej strony. Wykazać się w nich. Pokazać swoją pasję i zaangażowanie w to co się robi. Simowie docenią takie wschodzące gwiazdy i będą bardzo mocno liczyli na ich sukces. Kochasz grę aktorską i masz do tego dryg? Idź podbij globalny rynek filmowy i pokaż na co cię stać.

Kreatywny

Jest dużo osób, które zasłynęły z czegoś w danej dziedzinie, dlatego warto szukać nowych, własnych ścieżek sławy, aby pokazać, że jest się wyjątkową i niepowtarzalną osobą. Trzeba mieć nutkę wyobraźni i przedstawić siebie światu w bardzo ciekawy i interesujący sposób. Stworzyć coś z czym dotychczas jeszcze się nie spotkano, tak aby zdobyć swoich fanów i pozytywnie ich zaskakiwać za każdym razem.

Potrafiący przyjąć krytykę

Trzeba zmierzyć się z prawdą i przyjąć konstruktywną krytykę na swój temat – a to dla niektórych może być bardzo bolesne i trudne. To pozwoli na zauważanie błędów w zachowaniu naszego Sima i jeśli dobrze nim pokierujemy to poprawi się i jego przemiana wpłynie pozytywnie na życie publiczne jak i prywatne. Jeśli nie zareagujemy zanim będzie za późno, to nasz podopieczny może się nabawić nieprzyjemnych natręctw, np. wyrafinowane podniebienie. Chyba każdy z nas chciałby się pozbyć swoich największych wad.

Ambitny

Ambicja może bardzo pomóc w rozwoju naszego Sima. Pragnąc osiągnąć wysoki cel, wschodząca gwiazda jest w stanie bardzo się temu poświęcić. Wyznacza sobie cel i za wszelką cenę próbuję go osiągnąć. Może to wpłynąć na jego karierę, umiejętności, bądź po prostu – sposób bycia. Gdy Sim osiągnie już jakieś umiejętności, to będzie w stanie z czymś się pokazać światu.

Odporny na nienawiść

Jak dużo zwolenników i fanów może mieć nasz podopieczny, tak dużo może mieć przeciwników. To, że jest popularny, nie znaczy, że wszyscy muszą go lubić. Simowie potrafią być okrutni i straszni, dlatego potrzeba silnej odporności na nienawiść z ich strony, przykładem tego mogą być przesyłane pocztą na adres osobistości zgniłych ryb i cuchnących niespodzianek, bądź niemiłe komentarze.

Wygadany

Bez tej cechy się nie obejdzie. Prawdziwy celebryta musi umiejętnie wypowiedzieć się na wiele tematów, w taki sposób, aby jak najlepiej uargumentować swoje racje, a przy tym nikogo nie urażając. Fani chcą jak najlepiej poznać daną osobistość, a sposób w jaki ona się wypowiada może dużo o niej świadczyć. Nie łudźmy się, w realnym życiu też często oceniamy gwiazdy na podstawie ich wywiadów w internecie.

 

A jaka powinna być simowa gwiazda według Was?

Zareaguj na nowinkę!
+1
3
+1
0
+1
2
+1
0
+1
7
+1
1

49 KOMENTARZE

 1. Czy komuś udało się dostać nagrodę na „gwiezdnych rykach”? Potrzebuję nagrody do ukończenia aspiracji. Wydarzenie pojawia się w kalendarzu, mój sim ma najwyższy poziom kariery aktorskiej, aktorstwo rozwinięte maksymalnie. Po każdym nagraniu w studiu agencja wysyła info, że było fantastycznie, że na pewno będzie brana pod uwagę podczas gwiezdnych rykow i…. I nic. Zero informacji o wydarzeniu, zero zaproszenia, cisza. Drugie pytanie mam o własną markę, która sim może założyć po wykupieniu bonusu sławy. Niby na komputerze pojawia się opcja załóż własną markę. Zakładam i więcej opcji brak. Sprawdzałam już chyba wszędzie. Ciągle jest tylko dostępna opcja załóż własną markę. Tym sposobem mogę tak założyć z 10 marek ale żadna nie mogę zarządzać itp, bo znika. Czy to tak ma być?

    • Z odwagą tak, ale utalentowanie można można podpiąć pod to, że twój Sim ma wysoki poziom jakieś umiejętności. I tą umiejętność na SimTubach pokazuje 😉

    • Jest cecha „Pewny Siebie” która sprawia, że sim jest odważny.
     Utalentowany, w zależności od czego, to można podpiąć pod kreatywny, geniusz czy aktywny itp.
     Choć fakt talent, można też rozumieć jako wysoki poziom umiejętności, przez co sim jest w czymś dobry, utalentowany.
     A swoją drogą, nudne i żałosne są te złośliwości, ciągle masz jakiś problem.
     Może warto odwiedzić specjalistę, miast się wyżywać? 🙂

    • To takie żarciki z logiki Czwórki, jeśli Cię tak irytują, to omijaj moje komentarze, nawet jeśli często piszę w ten sposób 😉
     Poza tym żaden specjalista nie potrafi mi pomóc lub za dużo bierze 🙁
     Btw, pewny siebie to emocja, nie cecha 😉

    • @Esmeralda
     Na tej stronie to chyba nikt nie lubi The Sims 4, użytkownik @Cold i tak łagodnie mówi o tej grze, niektórzy to nawet z agresją mówią o tej grze, a jak powiesz dobrze o The Sims 4 a żle o The Sims 3 to zostaniesz spalony na stosie, sorry za ortografię.

    • Cold – to nawet nie był żart z logiki Czwórki, tylko z wypowiedzi SimGuru 😀

     Vince1994 – sam broniłeś Czwórki, a teraz piszesz, że nikt jej nie lubi? 😀 Ale to nie prawda, jest wiele osób na tej stronie, co Czwórkę lubią i nieraz o tym pisali. Nie wszyscy w tym samym czasie są aktywni, stąd potem wrażenie, że ci co najpierw coś chwalili, potem wieszają na tym psy, a jakoś nikt nie zauważa, że to nie są te same osoby.

     Inna sprawa, że Czwórka ma pewne aspekty, których poprzedniczki mogą jej pozazdrościć i ma też w stosunku do nich wiele braków, przez co może rozczarowywać.

    • Ja osobiście najbardziej lubie The Sims 4, bo właśnie tam się odnajduje. W 2 tylko dwa tygodnie mi się dało pograć bo grafika, ubrania i inne, nie dawały mi satysfakcji. Zdecydowanie wole nowocześniejsze style a mody pobierać nie będę. Na pewno doceniam w 2 te wszelkie opcje i miło było jakby były w 4.

    • @Ginerwa
     Ale te dobre komentarze na temat The Sims 4 to chyba tylko moje, i tak czuje się outsiderem na tej stronie, w sensie jestem jedyną osobą która tą grę lubi.

    • @Vince1994 Nie jesteś jedyny 😉 Też TS4 lubię i pomimo że ostatnimi czasy nie wypowiadałem się o niej w superlatywach. Tylko trzeba rozróżnić lubienie/nielubienie gry, a dostrzeganie jej braków oraz kiepskiej polityki firmy, która bardziej dba o swoje portfele, a nie o jakość gry 😉

    • @Hejkasz trudno obiektywnie ocenić wszystkie części, gdy gra się głównie w czwórkę. To prawie pewne, że gdy ktoś dziś odpali dwójkę po raz pierwszy to wyda mu się brzydka i nie intuicyjna. Najlepiej jest oceniać, gdy grało się we wszystkie części gdy wychodziły 😉 Dlatego zazwyczaj młodsze osoby piszą, że czwórka jest najlepsza, bo nie grały w w poprzednie. Dla mnie np. grafika w The Sims 4 jest ładna, ale nie zrobiła na mnie w dniu premiery aż takiego wow jak grafika w dwójce, gdy odpaliłem ją pierwszy raz

    • Ja osobiście nie mam swojej ulubionej odsłony, a gram od pierwszej części :V Na dobrą sprawę każda odsłona ma swoje wady i zalety, chociaż przyznaję, że czwórka jest dosyć… wygodna. I częściej zdecydowanie gram w czwórkę czy trójkę niż w dwójkę, mimo że tęsknię za ogromem interakcji pomiędzy simami, których np. w czwórce brak.

    • @Vince1994 iii muszę się nie zgodzić. Dużo osób tutaj lubi sims 4, w tym ja. Nie mniej jeśli twórcy wymyślają coś naprawdę bzdurnego, albo robią dlc dla dlc to człowiek ma prawo to krytykować 🙂 Dla mnie gra sama w sobie jest bardzo fajna, ale zdecydowanie nie jest warta dwóch tysięcy złotych (jeśli policzysz wszystkie dlc razem to wyjdzie ci coś blisko tej sumy).
     Na dobrą sprawę NIE MA gry wartej dwa tysiące złotych.

    • Każdy ma swoje zdanie, to ze moja gra w 2 trwała dwa tygodnie nie znaczy ze nie mogę o niej nic powiedzieć, na pewno nie będzie to wypowiedź tak ambitna jak gracza dwójkowego ale zawsze to coś. Od 2013 do premiery 4 grywana była prze zemnie 3. Ostatecznie jakby ktoś miałby mi dać w prezencie The Sims 1, 2, 3 lub 4 z pełną kolekcją była to 4. Po prostu 2, 3 nie są dla mnie to w 4 mogę „rozłożyć skrzydła”.

     To prawda łączna cena z dlc powala, ale jak dodatki wychodzą raz/dwa w roku to te 100zł to jeszcze, bo na akcesoria to żal wydawać.

    • @Tokusa O to to, dokładnie tak! Każda cześć simsów, ma w sobie coś, czego inne nie mają. I w każdą, na dobrą sprawę, gra się inaczej, choć i tak samo.

    • @Vince1994 radziłabym nie zaczynać o pani Danucie. Ta osoba często nawet nie wie o czym pisze, albo krytykuje by krytykować 😛 Więcej nie będę pisać o tej Pani bo będzie, że zaczynam wojnę.
     I tych co marudzą by marudzić i tak zawsze będzie słychać głośnej od innych. Będą tez zawsze najbardziej widoczni bo burza = atencja. Radziłabym po prostu machać na to ręką, bo przejmowanie się tym niczego nie da. Równie dobrze możesz pisać coś na mokrym piasku przy brzegu, a za chwilę i tak zakryje to fala, tak że tego…

     @Esmeralda aye 😀

    • @Tokusa
     Co to wojny to raczej zwolennicy The Sims 3 bardziej agresywnie atakują The Sims 4, czasami nawet mam wrażenie że jestem jakiś gorszy bo wolę grać The Sims 4, że trójka przeznaczona dla tych lepszych co mają lepsze komputery, ja jako zwolennik czwórki nie atakuje tych co grają trójkę, tego samego oczekuje od nich.

    • @Vince1994 ale twoje oczekiwania i tak spełzną na niczym. Nie możemy kazać wszystkim innym szanować i tolerować wszystkich innych. Zawsze będą tacy, którzy będą krytykować, gnoić, poniżać itd. od tego się nie ucieknie. To jest złe, ale było, jest i będzie zawsze. Zresztą, to internet, gdzie są miliony osób o różnych poglądach. Dlatego radze wzruszyć ramionami i grać sobie spokojnie, bez przejmowania się innymi ludźmi.

 2. Wiem że nie tu powinnam pisać ale nigdzie nie mogę znaleźć nic o tej aspiracji a mianowicie sim którego poznała moja simka ma aspiracje SZEF KUCHNI czy ktoś kiedyś też spotkał się z taką aspiracja w Simsach ?

 3. Te aspiracje związane z jedzeniem to Mistrz kuchni (ikonka czapki kucharskiej) albo mistrz miksologi (ikonka shakera z cytryną)a ten sim miał aspiracje szef kuchni z ikonką patelni z łopatką. Przekopałam każdą aspiracje i tej nie znalazłam. Nie mam żadnych modów

  • Szef kuchni to praca a nie aspiracja, a tak w ogóle to nie da się za chiny zobaczyć aspiracji sima! Tylko w menu rodzin, CAS i trybie życia ( gdy mamy go w rodzinie )

 4. Mam go w rodzinie to mąż mojej simki (nie gram od dziś nie musisz mnie uczyć podstawowych rzeczy) Z tą sytuacją spotkałam się pierwszy raz dlatego napisałam tutaj czy ktoś też tak miał. Widocznie ja mam jakiś błąd czy coś bo mam to w aspiracji a sim pracuje jako aktor nie kucharz.

   • Mistrz kuchni ? aspiracja pojawiająca się w The Sims 4, z kategorii jedzenie.
    Pojawia się też wybór ścieżki kariery, „Kariera kucharza” i „Kariera miksologa” przy zdobywaniu 6. poziomu kariery.

    • Możliwe, że zbugował Ci się obrazek z aspiracji z samouczka bo tam jest właśnie aspiracja z patelnią.

 5. Cześć, na komputerze pojawiała się opcja założenia nowej marki. Po kliknięciu na opcję wyskakuje mi okno z wyborem nazwy, logo, produktów. Po zakończeniu wybierania opcji sim nie zakłada marki. Znów widnieje opcja, załóż markę.

 6. wiecie może czy jest jakiś kod na wyłączenie tego takiego irytującego poruszania sie Sima ? ten kto to wymyślił jest głupkiem, to jest tak irytujące że szok i strasznie powolne 🙁 jak klikam w sima i daje „chodź normalnie” to chodzi przez chwile normalnie a potem znowu sie wlecze jak ślimak. masakra.

 7. Ja też mam tę normalnie niedostępną aspirację! Dokładnie tak samo: moja simka wyszła za mąż za sima z tą aspiracją. Aspiracji tej nie ma do wyboru wśród innych aspiracji – teraz jestem na 1poziomie, spróbuję ją przejść, ale to mega dziwna sprawa….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories