Aktualizacja gry we wtorek. Nadchodzą święta

Jedna z producentek gry The Sims 4, SimGuruKate wyjawiła nam trochę więcej na temat nadchodzącej aktualizacji. Według wpisu, który zamieściła w serwisie Twitter łatka pojawi się na naszych komputerach 18 grudnia 2018 roku. Usprawnienie doda do Zestawu świątecznego 15 nowych obiektów w trybie kupowania oraz tworzenia Sima. Należy pamiętać, aby nie spodziewać się dużych zmian, ponieważ nie zapowiedziano ich na Maxis Monthly. Więcej na temat nowej aktualizacji przeczytać w naszym specjalnym wpisie.

Łatka naprawi również kilka błędów występujących w naszej grze. Musimy pamiętać jednak, że data premiery aktualizacji może ulec zmianie z powodu różnych nieprzewidzianych zdarzeń. Czekacie na nowe usprawnienie? Dajcie nam znać w komentarzach!

Zobacz wpis

Uwaga! Nowa aktualizacja (Tylko na PC i MAC), która doda nowe świąteczne obiekty zaprezentowane podczas Maxis Monthly w zeszłym tygodniu, a także naprawiająca kilka błędów pojawi się w najbliższy wtorek, 18 grudnia 2018 roku. Pamiętajcie, że data może ulec zmianie z powodu nieprzewidziany zdarzeń. – podała Kate


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  62

  1. Laiczi
   o 19:15

   Mam nadzieję, że te małe zmiany będą chociaż przydatne :/

  2. Simsiak
   o 19:17

   Widziałem miej więcej co tam będzie i jestem zadowolony. Wprowadzanie innych kultur do simsów jest naprawdę fajne

   • Esmeralda
    o 08:26

    *MNIEJ WIĘCEJ!

    • DM
     o 13:02

     I czego się czepiać? Literówki? Omg😐

    • realista
     o 16:57

     Serio? Połknął “n” i już go poprawiasz? Żałosne 😀

     • Simsiak
      o 20:49

      Jesteście słodcy ^.^

     • Esmeralda
      o 12:05

      Nie, to nie jest żałosne.
      Żałosne jest aprobowanie czegoś takiego… i przyklaskiwanie!
      A ruganie kogoś, kto chce coś naprostować, smutne.
      Patrząc na dzisiejsze dzieci, jakoś powątpiewam, że połknął literkę.
      Poprawianie, to dobra rzecz, trzeba pilnować, by język był czysty, a nie utrwalały się w nim błędy. Już wystarczy, że coraz więcej dzieci nadużywa wtrącania angielskiego, no bo polski taaki trudny język, o takich długich wyrazach… oh oh oh 🙁

     • Tokusa
      o 16:28

      Ale pewności, że to nie NIE była literówka też nie masz, więc zrób wdech-wydech i nie rzucaj się jak rekin na fokę. Problem jest taki, że literówki się zdarzają, a na tej stronie nie ma możliwości edytowania komentarzy. Masz zamiar bawić się w grammar nazi u każdego użytkownika? Nauka jest ważna, ale trochę wyluzuj 😉

     • Ginewra
      o 01:29

      Zwłaszcza że poprawa była krzykiem, a nie uprzejmą, bądź zabawną uwagą.

      Jakoś nikt nie napisał “*NAM!” czepiając się artykułu 😉

     • MychQQQ
      o 08:47

      Krzyczeć w komentarzu, to tak można? xD

     • Ginewra
      o 16:27

      Jesteś dzieckiem internetu i nie wiesz co to netykieta? No to tak na przyszłość zwrócę ci na to uwagę – jak ktoś pisze samymi wielkimi literami, to jest to w światku internetowym traktowanie jako krzyk. I to od dość dawna, bo internet w Polsce raczkował, kiedy już TAKIE PISANIE było źle postrzegane.
      WIĘC JAK CHCESZ BYĆ DLA KOGOŚ MIŁA, TO NIE KRZYCZ NA NIEGO 😉

     • Hejkasz
      o 17:03

      Najgorzej jak ktoś pisze i nie wie że pisze z CapsLook i dodaje komentarz po czym widzi że napisał caps, a nie chciał. A edytować się nie da!

     • Ginewra
      o 18:25

      No nie wiem… ja tam zawsze jeszcze zerknę na komentarz przed jego wysłaniem. Ale może tylko ja tak mam, bo mam tendencję do powtórzeń, więc czytam jeszcze raz, żeby synonimów użyć 😉

   • Simsiak
    o 20:50

    Jesteście słodcy ^.^

  3. Eper
   o 19:19

   Fajnie, że coś dodają, ale słabo, że tak póżno.

   • Hejkasz
    o 19:23

    Święta chyba są 24 grudnia?..

    • Ginewra
     o 23:59

     Prawosławni mają później, ale dla nich tym bardziej nie będzie późno 😉

    • Aleksa
     o 15:10

     Święta są 25 i 26 grudnia. 24 to wigilia. Wigilia to nie święto. To dzień poprzedzające ważne wydarzenie. Tudzież święta Bożego Narodzenia. Wielka sobota również jest wigilią, tyle że Wielkiej Nocy. 😀

     • Hejkasz
      o 17:50

      tym bardziej nie późno, jakby dodali po świętach -> Można by było mówić ze ZA PÓŹNO!

  4. Evaerynth
   o 19:33

   Świątecznych strojów i ozdób nigdy za wiele. 😀

  5. Śpiąca Królewna
   o 20:50

   Te dwie nowe potrawy wyglądają naprawdę dobrze.Fajnych potraw nigdy za wiele 😉

  6. Ginewra
   o 23:58

   Miśku – zjadłeś literkę w ostatnim zdaniu i wyszło “am”, więc życzę smacznego, skoro taki tematyczny błąd się pojawił 😀

   • Misiek
    Autor nowinki
    o 18:41

    Poprawione. Dzięki za czujność 😀

  7. Mandraghora
   o 00:47

   Dobre wieści zawsze cieszą =)

  8. Vince1994
   o 14:25

   Wesołych świąt drodzy fani simsów, i szczęśliwego nowego 2019 roku, jakie nowe dodatki/pakiety chcielibyście w 2019 roku?

   • Hejkasz
    o 14:54

    Wszystkiego co Najlepsze! Dla mnie na lipiec niech dodadzą rajską wyspę a w okresie wiosny wiejskie życie, więc może na jesień studia 😀

   • Esmeralda
    o 12:07

    MAGIA! NADNATURALNOŚĆ!
    A po za tym… święta, bleh~!

   • Tokusa
    o 16:22

    Na życzenia świąteczne tutaj jeszcze za wcześnie 😀 Ale nawzajem!
    W każdym razie marzy mi się dodatek studencki i pakiet z czarownicami, wtedy będę szczęśliwa ♥

    @Esmeralda rozumiem, że ktoś może za świętami nie przepadać, ale odpowiedź “święta, bleh!” na życzenia świąteczne jest wyjątkowo niemiła 😉

    • Vince1994
     o 18:06

     @Tokusa
     Szampan już kupiony? za niedługo sylwester, a święta za 2 tygodnie już po świętach, jeszcze mała przestroga jak wypijesz szampana to nie pij piwa kiedyś tak zrobiłem i było mi niedobrze myślałem że umrę, pościel była do wymiany.

     • Tokusa
      o 18:10

      @Vince1994 jeszcze nie 😀 Szampana i petardy zawsze kupuję dopiero po świętach. I nie bój nic, ogólnie prawie nie piję alkoholu, więc sam szampan mi wystarczy, mieszania nie będzie.

     • Vince1994
      o 18:25

      @Tokusa
      Nie możesz się już doczekać nowego roku? ja bardzo nie był zły ale momentami był ciężki, mam nadzieje że nowy będzie lepszy, miałem kłopoty ze zdrowiem bolało mnie ucho i głowa myślałem nawet że mam guza w głowie ale okazało się że to chory ząb więc był to ból rzutowany ale silny, potem spuchł mi policzek trwało to 2 tygodnie ale już jest dobrze, jeszcze dodam że znajoma zmarła na glejaka mózgu walczyła z tym 7 lat ja sam się boję że mnie to spotka,a dla ciebie jaki to był rok?

     • Hejkasz
      o 18:45

      Nie sądze czy rok decyduje o tym czy w życiu jest ciężko, w moim przypadku tak nie było ze nowy rok był i nowa dusza. Nowy rok to takie urodziny Planety, kolejny jej rok co nie? Dla mnie ten rok, najszybszy w moim zyciu, miesiące zleciały.. ale wiem że każdy dzień był jakoś przeżyty. Życze wszystkiego co najlepsze i nowego startu.

     • Tokusa
      o 18:50

      @Vince1994 dla mnie był to rok pracowity. Zmieniliśmy mieszkanie, remontowaliśmy i w ogóle, i w rodzinie narobiło się sporo zmian. Nie był to dla mnie zły rok, ale na pewno mocno przepracowany i się zdecydowanie wykosztowałam 😀 Ogólnie nie wyczekuję nowego roku jakoś szalenie, ale nie mogę się doczekać długiego urlopu na wakacje.
      … I kupna mebli do dużego pokoju. Ale pierw po nowym roku muszą przyjść i nam zrobić na nowo drewnianą podłogę, bo trzeba lakierować itd.

      Podobnie jak Hejkasz uważam, że jeden rok nie decyduje za całe życie 🙂

     • Cold
      o 18:53

      Nowy Rok to po prostu normalny dzień. Dla jednych wolny, dla drugich pracujący. Nie wiem, czym się tu ekscytować.

     • Tokusa
      o 18:56

      @Cold tym, że to dzień wolny (dla większości) xD Sama nie mam jakoś specjalnie uczuć, że uu “nowy rok, nowa ja”, bo nie oszukujmy się, charakter mi się magicznie nie zmieni bo tak. Ale jak sobie ludzie wmówią, że to dla nich coś specjalnego, to niech im będzie.
      Tak samo jak nie jestem zbyt religijna, ale lubię Wigilię tak długo, jak nikt nie zaczyna tematu polityki przy stole, czy coś.

     • Cold
      o 19:09

      Czyli Ci, którzy są w mniejszości mają się ekscytować tym, że większość ma wolne? 😛
      A niech sobie mówią, że to dla nich specjalny dzień, tylko zastanawiam się, czemu jest taki specjalny.

     • Vince1994
      o 19:15

      @Tokusa/Cold
      Po prostu szukają okazji żeby się napić, dla mnie najlepsze jest odliczanie a potem szampan.

     • Tokusa
      o 19:19

      @Cold tylko śmieszkowałam. Nie wiem dlaczego jest to dniem specjalnym, ale też nie interesuję się na tyle by poszukać odpowiedzi XD”

     • Hejkasz
      o 21:15

      Kocham sztuczne ognie, dlatego nowy rok jest dla mnie fajny.

     • Ginewra
      o 01:37

      Cold – bo właśnie wierzą, że zmiana cyfry w roku nagle sprawi, że ich życie się odmieni. Poza tym ludzie potrzebują jakieś nadziei, że coś zmieni, najlepiej żeby było lepiej itd. Z drugiej strony, niestety, ten dzień sprawia, że się do niego czeka – zamiast już coś zmienić w swoim życiu, czeka się na ten magiczny dzień i tak buduje się w nas prokrastynacja 😀 A niestety, bo kojarzy mi się to np. z dniem Wszystkich Świętych – kiedy to cały rok groby masz w poważaniu, a w tym jednym, konkretnym dniu, jedziesz i myślisz o przodkach. Dzięki temu na co dzień nie musisz, masz od tego jeden dzień, kiedy “zaliczysz” wszystko.

      Ja osobiście uwielbiam fajerwerki, więc to w tym dniu lubię 🙂

     • Tokusa
      o 10:29

      @Ginewra a to tak, fajerwerki są świetne 😀 Sama mam coś takiego, że muszę kilka ładnych co roku w Sywlestra wystrzelić, lubię się też bawić zimnymi ogniami, ale sam Nowy Rok to po prostu dla mnie dzień “wysypiania się”.

     • Vince1994
      o 11:21

      @Tokusa
      Tylko uważaj po zrobisz sobie krzywdę, nie chcesz chyba nowego roku zacząć bez jednej ręki, bo jak z jedną ręką będziesz grać lub grała w simsy? pomyśl również o zwierzakach dla nich to stres, ciężko to wytłumaczyć dlaczego ludzie tak czekają na nowy rok, może dlatego że będzie się o rok starszy i dojrzalszy ja będę miał 25 lat, a ty ile ja jestem rocznik 1994.

     • Hejkasz
      o 12:30

      Znowu się przyczepie, ogólnie nie lubie jak ktoś okresla swój wiek rocznikowo, w sumie nie mam nic do tego, ale wole po miesiącach określać ile kto ma lat. Np. ja z 2001 | W dniu 01.01.2019 nie będę mieć 18 lat, dopiero we wrześniu.

     • Tokusa
      o 13:23

      @Vince1994 92, ale 27 skończę dopiero pod koniec września 😀
      Ogólnie jestem takiego zdania, że to właścicieli zwierząt problem, by przygotowali swoje zwierzęta na sylwestra. Sylwester jest co roku i nikomu nie wyskakuje jak niezapowiedziajka. Ja mam dla swojej kotki dyfuzor z uspokajaczem na ten okres czasu i sądzę, że każdy kto niekoniecznie chce szprycować swoje zwierzęta lekami uspokajającymi, może na takie coś przez rok czasu zaoszczędzić, a działa do 30 dni (dla kotów feliway, dla psów adaptil). Co do utraty ręki czy czegoś, to powiem tak- jak się fajerwerki odpala ostrożnie i z głową, to nic złego się nie stanie. Poza tym zwykle odpalam tylko jeden typ fajerwerków, te z długim lontem, co po chwili wystrzeliwują wysoko i tam wybuchają.

      Sam nowy rok nie sprawia, że ktoś jest dojrzalszy. To po prostu kolejny dzień :V No chyba, że masz urodziny 1.01, to można i tak. Ale wiek też nie oznacza dojrzałości. Możesz mieć czterdziestkę na karku a i tak być dzieciakiem z charakteru.

     • Vince1994
      o 14:34

      @Tokusa
      Ja komuś powiesz w 2019 roku że masz 26 lat to ktoś pomyśli że urodziłeś się w 1993 roku, jak komuś powiem że mam 24 lata to pomyśli że urodziłem się w 1995 roku, ale moja pełna data urodzenia to 2 wrzesień 1994 roku ale powiem że mam 25 lat żeby wiecie nie myśleli że urodziłem się w 1995 roku.

     • Tokusa
      o 14:40

      @Vince1994 ale wiesz, że ludzie mają totalnie gdzieś to, kiedy się urodziłeś, co nie? XD No i zawsze możesz odpowiadać “w tym roku skończę 24”

     • Ginewra
      o 12:11

      Tokusa – to ja raczej wychodzę na zewnątrz, żeby sobie te fajerwerki pooglądać/nagrać niż samej zapalać 🙂 Sąsiedzi robią wystarczający pokaz, więc można “przyjanuszowić” 😀

     • Tokusa
      o 17:57

      @Ginewra – ja zwykle też 😀 Tylko lubię sobie kilka sama odpalić, nie jakieś zatrważające ilości czy coś, ale po prostu tak przyjemniej mi. Jakieś 5km ode mnie w jednej firmie co roku robią właśnie wielki pokaz fajerwerków w sylwestra, to aż człowiek nie wie gdzie ma patrzeć.

     • Ginewra
      o 08:45

      Czekaj, jadę do ciebie, Tokusa 😀

    • Cold
     o 17:54

     @Ginewra
     Ja tam nie wiem, dla mnie Nory Rok i Sylwester to zwykłe dni, które spędzam tak samo jak każdy inny.

     • Ginewra
      o 12:06

      Nory Rok <3 ^^

      W inne dni nie ma fajerwerków 🙁 Chyba że jakiś ślub się odbywa, ale i to nie zawsze 🙁

  9. Tokusa
   o 16:19

   No i pięknie. Z tego co widziałam to całkiem ładny prezencik dostaniemy w tym roku, czuję się zadowolona. Jeszcze tylko promocja świąteczna by się przydała, bo głównie na nią czekam 😀

   • Jasmin600
    o 16:54

    Obecnie trwa promocja na Origin, 30% na wszystkie tytuły, trzeba użyć kodu podanego na stronie Origina. Promocja potrwa chyba do 18-stego grudnia. Obejmuje nawet akcesoria więc jest okazja do uzupełnienia kolekcji.

    • Tokusa
     o 18:01

     A dziękuję! Te z kodami zazwyczaj mi umykają. Kłaniam się ^^

  10. Śpiąca Królewna
   o 17:02

   Vince1994 dobrze że skończyłeś te wywody o chorobach i śmierci normalnie płakać mi się chciało ile nieszczęść na Ciebie spadło Wbijam sobie radośnie na stronkę żeby poczytać co tam jeszcze nowego w simowym swiecie a tu takie smutasy Tez mam jakieś tam swoje problemy i kłopoty ale nie wywalam tego tutaj Idę na spacer z moim piesełkiem to mnie uspokaja

   • Cold
    o 17:52

    Popieram. To nie jest miejsce na takie wyznania. Każdy ma swoje problemy. Chyba, że rzeczywiście ktoś chce o tym pisać, to można skorzystać z forum poprzez założenie tematu “Problemy”.
    A z resztą, po co innych wciągać w swoje trudne sytuacje życiowe…

    • DM
     o 12:12

     Trochę taka znieczulica. Chciał napisał, i nie widzę w tym nic złego. Obojętność na kogoś to też zła postawa.

     • Ginewra
      o 13:54

      Tylko gdzie jest granica? Na stronie nie są tylko osoby 18+, jak ktoś zacznie opisywać swoje problemy z “bara-bara” to też będzie w porządku? Albo zacznie opisywać, “jak go poniósł melanż” ze wszelkimi szczegółami? W końcu “Chciał napisał”. Obojętność na to, kto to może przeczytać, też jest złą postawą.

     • Vince1994
      o 14:04

      @Ginerwa
      Spokojnie wspominałem tylko jaki był ten rok, jedyny jaki problem był to ząb i opuchlizna, ale zawsze zakładam najgorsze np ból głowy=rak mózgu, tak piszą w internecie a ja dużo czytam o takich rzeczach, ta gra powinna być od 18 lat przecież tam jest seks, bijatyki.

     • Hejkasz
      o 18:52

      Bijatyki i seks są ocenzurowane jak nagość.

     • GlossyGem
      Administrator
      o 22:16

      Bardzo proszę o spokój 🙂

   • Hejkasz
    o 18:51

    Ten komentarz zdecydowanie nie był skierowany dla ciebie.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!