Zostań gwiazdą na konsolach. Premiera już niedługo

Na fanpage The Sims pojawił się zwiastun nowego rozszerzenia do The Sims 4 na konsole. Tym razem na nasze PlayStation 4 oraz Xbox One wyląduje dodatek “Zostań gwiazdą“. Rozszerzenie dostępne będzie do nabycia za pomocą wirtualnego sklepu na naszych urządzeniach. Premierę gry zapowiedziano na 12 lutego 2019 roku. Cieszycie się z nowego dodatku na konsole? Dajcie nam znać w komentarzach. 😉

Zobacz zwiastun

The Sims 4™ Zostań gwiazdą: oficjalny zwiastun na Xbox One i PS4

Odkryj życie celebryty ze swoimi Simami! 💎 Zakosztuj w blichtrze doliny Del Sol, nowego świata będącego przepustką do sławy dla Twoich Simów. 😎 Na konsolach już 12 lutego! 🤩

Opublikowany przez The Sims Wtorek, 15 stycznia 2019


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  21

  1. Fiolek

   Hm… To dziwne. Dziwne, ponieważ w Del Sol Valley są nierówne parcele, a z tego co wiem (a przynajmniej tak było w grudniu) to na konsolach… nie ma jeszcze edycji terenu XDD Może wyszła jakaś aktualizacja, jutro sprawdzę 🙂

   • Fiolek

    Właściwie to ona może pojawić się w lutym, nie zwróciłem uwagi 😂

    • Tokusa

     A to nie tak, że z aktualizacjami wersja na konsolę jest na bieżąco?

   • Hejkasz

    W sensie są te parcele na podwyższeniu? Nie udało mi się tego zobaczyć.

  2. Vince1994

   Żyje tu ktoś?

   • GlossyGem
    Administrator

    A czemu miałoby być inaczej?

   • Ajik7777777

    Vince1993 To nie ta strona XD. To Sims True Life umarło z powodu braku odwiedzający użytkowników a nie Dot Sims 😉

    • Nikt Ważny

     Jakie to płytkie…

     A czy ktoś może mi powiedzieć czy już wszystkie dotychczasowe dlc dostępne na PC zostały wydane/zapowiedziane na konsole?

     • Evaerynth

      Chyba tak. 🙂

     • Nikt Ważny

      To wydaje mi się że jest to jeden z kilku powodów dlaczego gracze PC nie dostali zapowiedzi dotyczącej nowego dlc. Od 2019 roku premiery The Sims 4 będą jednocześnie na PC oraz konsolach 😉 Tak też myślałem widząc ich tempo w udostępnianiu dlc na konsole – przyzwyczaili graczy do szybko rozszerzającej się palety dodatków a teraz będą się pojawiały z częstotliwością PC 😂

    • Buszujący w Zbożu

     Coś czuję, że DOTsim także umiera 🤔. Na forum nikt zbytnio nie jest aktywny (Oprócz Fiolka, który zyskuję najwięcej uwagi. Dosłownie każdy stworzony przez kogoś temat umiera niezauwożony bez żadnego komentarza. Nawet te które na to zasługują jak np. osoby proszące o pomoc – nie! Nie! Liczymy do miliona jest ciekawszą rzeczą)

     • Ginewra

      Też nad tym ubolewam, zwłaszcza że swoje posty z problemami wrzucam np. w poniedziałek, albo w inny dzień roboczy, bo te gierki i luźne tematy miały być włączane tylko na weekend. No ale to nie działa, zawsze w tygodniu tematy pomocowe są zakryte luźnymi gierkami (głównie chodzi mi o wyświetlanie w widżetach).

     • GlossyGem
      Administrator

      Forum nie powinno być wyznacznikiem tej kategorii. Przypominam, że to nie na nim opiera się strona. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy i nie znalazł jej na forum, zapraszamy na naszą grupę na Facebooku – Pomoc The Sims, w której wśród 14 tys. osób na pewno znajdzie się ktoś, kto zna odpowiedź. Pamiętajmy, że forum to narzędzie do zabawy, czyli do pogaduszek i tym podobnych, pomoc techniczna nigdy nie była naszym numerem jeden, bo nawet ja sam na wiele pytań technicznych nie znam odpowiedzi. Zapewniam, że strona nie umiera, zanotowaliśmy zadowalający % wzrostu statystyk w 2018 w porównaniu do 2017, a styczeń pokazuje, że pomimo braku nowinek ze świata The Sims, wciąż chętnie zaglądacie na stronę. W lutym się to nieco rozbudzi… tak myślę. 😉 Powolny styczeń przeznaczamy na redagowanie nieopublikowanych artykułów i inne takie.

     • Ginewra

      A ja przypominam, że nie każdy ma Facebooka, a bez konta na Facebooku nawet nie można przejrzeć komentarzy na waszym fanpage’u, nie mówiąc już o zadaniu pytania.

      Pierwszy raz słyszę, że forum powstało do zabawy… Ciekawe, w takim razie, czemu miały być ograniczone “zabawowe” tematy… To chyba dobrze, że ludzie zbierają monetki na takich tematach, skoro po to to forum powstało?

     • GlossyGem
      Administrator

      Ginewra – Pisząc “zabawa” mam na myśli różnego rodzaju dyskusje, również dzielenie się swoimi dziełami – po prostu zabawa, a nie obowiązek dodawania czegoś. Nikogo nie zmuszamy do dzielenia się treścią i nie narzekamy na to, że świetnie dogadujecie się w offtopie. Forum zostało oddane użytkownikom i żyje tak, jak oni tego chcą, że tak powiem. Jak mogłaś też zauważyć, od bardzo dawna już nie ograniczamy dostępu do Pogaduszek.

      Co do Facebooka – pisałem o tym już wcześniej. Każdy decyduje sam o tym, w jakim stopniu chce korzystać z rzeczy, które oferujemy. My dajemy Wam różnorodność w dostępie do treści i informacji, Wy decydujecie, których z nich używacie. Jeśli ktoś nie posiada prawdziwego konta na Facebooku, zawsze może przecież założyć konto z nieprawdziwymi danymi, nie dodawać zdjęć i postów, wyłącznie korzystać z opcji oferowanych przez ten serwis.

      Jeśli tego zrobić nie chce, ja do niczego nie zmuszam na siłę. Proszę tylko, aby potem nie pisać kolejnych komentarzy na temat tego, że coś jest na Facebooku, a nie ma nigdzie indziej, ponieważ ograniczenia nakłada na siebie osoba, która decyduje się nie korzystać z Facebooka i innych mediów, nie my. My dajemy możliwości. Stanowiska w tej sprawie nie zmienię.

     • Fiolek

      Naleśniczku, ale ty również piszesz w zabawach stworzonych przeze mnie, więc… chyba Liczymy do miliona jest rzeczywiście ciekawsze (no chyba, że jesteś masochistą, wtedy przepraszam) 😉 Oczywiście nikomu nie bronię pisać tematów o pomoc czy o czymś innym, bo jestem tylko zwykłym userem Dotki, jak ty i nie mam nic do gadania w tej kwestii. Tylko zwróć uwagę na to, że inni też często bawią się w takich tematach (i nie tylko moich!), więc zrzucanie na mnie całej winy, że inne tematy umierają jest raczej nie na miejscu 🙂 A poza tym, tak jak Karol napisał – co do próśb o pomoc, które podałeś za przykład, to istnieje specjalna grupa na Facebooku 😀

  3. Ola💕

   A tak z innej beczki, wie ktoś gdzie można znaleźć aktualną wersję moda Go To School?

   • Buszujący w Zbożu

    To jest niemożliwe. Autor tego moda jest zbyt leniwy, by cokolwiek zrobić porządnego z tym modem. Zakładam, że po tych wszystkich aktualizacjach nagromadziło się tyle błędów w tej modyfikacji, że jeszcze bardziej mu się nie chce.

  4. Ajik7777777

   A jest zepsuty? Ja mam na komputerze wersję z 2015 r. (Tą spolszczoną) I do tej pory mi działa.

  5. Kariethen

   Witam. Chciałbym wrócić do The Sims 4 po kilku tygodniach rozłąki.
   Wiem, że listopadowej aktualizacji zmienił się język gry zatem moje pytania brzmią: jakie mody zostały uaktualnione po listopadowej aktualizacji? Gracie z modami czy bez? Jakie mody polecacie? Czy ktoś z Was wie czy mody na większą ilość klubowych ikon oraz klubowych aktywności zostały zaktualizowane?
   Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.

   • Ginewra

    Jeżeli mody opierają się na .package, to powinny działać bez problemów – i te na większą liczbę ikon chyba tak są stworzone. Za to mody skryptowe, bez aktualizacji, mogą nie działać.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!