EA zapowiada. Minimum 20 nowości do The Sims w 2019 roku

Jak co roku, Electronic Arts opublikowało podsumowanie poprzedniego roku fiskalnego wraz z planami na nadchodzący rok. Oświadczenia takie tworzone są głównie dla obecnych i potencjalnych inwestorów, którzy byliby zainteresowani współpracą z firmą.

Electronic Arts zdradziło, że nadchodzący rok ma przynieść ponad 20 nowych rozszerzeń do gry The Sims na komputery, konsole i telefony. Mowa o nowej treści różnego typu, w tym aktualizacje.

Z oświadczenia dowiadujemy się, że seria The Sims zarobiła do tej pory ponad miliard dolarów i to z pewnością nie jest koniec przygody z Simami. W ciągu minionego roku liczba graczy The Sims 4 wzrosła o 4,8 miliona osób, co jest sporym powodem do dumy.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  48

  1. Przemek
   o 18:38

   Czyżby ten rok będzię lepszy od poprzedniego?🙃

   • Wilczur
    o 20:52

    Miejmy nadzieję 😛

    • Hejkasz
     o 21:31

     aby był lepszy od poprzedniego, ale gorszy od następnego.

  2. K45p1
   o 19:05

   Może się nauczą i będą robić mniej akcesoriów wiecej lepszych dodatków

  3. Ginewra
   o 19:31

   Pakiet! Pakiet! 😀

   • Nira
    o 08:22

    Popieram 😁 czas na nowy zestaw.

   • Pixeel
    o 14:57

    Twórcy pracują teraz nad dodatkiem 😀

    • Hejkasz
     o 19:34

     Dlaczego ty zawsze wiesz wszystko! 🙂

    • Ginewra
     o 21:39

     No oczywiście że pracują nad wszystkim naraz, ale najpierw mogliby pakiet wypuścić 😛

  4. Sid
   o 19:45

   Ciekawe, jaki będzie koszt finalny gry – gdy chce się mieć wszystko w dniu premiery… Cena rzędu dobrego samochodu czy już raczej małego mieszkania… XD

  5. Claymora
   o 19:55

   Coś czuję, że te liczby mówią tylko o tym z jaką łatwością pomimo niezadowolenia klientów przybywa im nowych fanów gry i nie ważne jak słabe akcesoria i mini dodatki do gry wydadzą i tak wszystko dobrze się sprzeda. W końcu dzieci nie płacą tylko ich rodzice, a sympatycy TS i tak będą kupować bo czasem jedyna gra w jaką jeszcze grają, a nowości zawsze urozmaicają rozrywkę.

   Aż ciekawi mnie jaki dodatek wyjdzie w tym roku.

   • żółta kredka
    o 09:27

    Te liczby to tylko statystyka, mowa tutaj o tych ludziach, którzy kupili i zarejestrowali grę. Ilu z tych ludzi porzuciło grę po 5 minutach graniach i więcej do niej nie wrócili – nie wie nikt. No i statystykę podbijają najbardziej wyczekiwane dodatki, jakie się ukazały w ostatnich latach: zwierzęta i pory roku. Ostatni dodatek z gwiazdami sprzedaje się prawdopodobnie miernie, bo mamy już kolejną przecenę -50% (podobnie jak z nowym Tomb Raiderem).

   • Magda//
    o 12:30

    Ja muszę sama za wszystko płacić 🙁

   • FlameBerry
    o 13:47

    Akurat kupuję sobie sama. Nie można wrzucać serii The Sims do worka, gdzie grają same dzieci i “rodzice za wszystko płacą”.

   • Claymora
    o 00:31

    Ludzie… sympatycy w tym przypadku to osoby dorosłe, którzy sami za wszystko płacą. Proszę czytać za zrozumieniem, a później lamentować i podkreślać samodzielność.

    Kto jeszcze sam se kupuje?

    • Ginewra
     o 10:17

     No niestety mi też nikt nie wciśnie “kupuj”, muszę to sama robić 🙁

    • Hejkasz
     o 11:15

     Ja kupuje z waszych podatków, “500+” mi sponsoruje.

     • Ginewra
      o 22:30

      Oż ty w kółko golona… zajść w ciążę, żeby mieć hajsy na Simsy… że też na to nie wpadłam… 😀

     • Hejkasz
      o 23:43

      Nie, tu że ja jako dziecko dostaje, a nie że ja mam swoje dziecko, haha

    • Claymora
     o 21:24

     I super ^^
     Wiesz ile trzeba harować, by sobie sprawić kiepską często przyjemność. Znam to z własnego doświadczenia. Dlatego wybrzydzam ile tylko potrafię. W końcu płacę ;P

  6. Nataleen
   o 19:57

   Oww, już nie mogę się doczekać, co twórcy mają do zaoferowania w tym roku! Mój portfel pewnie znów ucierpi. 😛

  7. Nina
   o 20:07

   Ile?!! Mój portfel ma zawał… ;__;

   • Tokusa
    o 20:12

    Spokojnie, mowa o łącznej sumie rozszerzeń, tak jak głosi artykuł 😛 nie tylko na wersję gry pc, ale też konsole, gry mobilne i aktualizacje, dlatego wdech-wydech, nie dostaniemy 20dlc, to nawet niewykonalne, no chyba, że by sypali po dwa akcesoria na miesiąc xD

   • Ginewra
    o 20:47

    Poza tym w tym są aktualizacje, których max będzie 11 😉 No i do wersji mobilnej chyba nie trzeba dopłacać za nowe usprawnienia.

    • Ajik7777777
     o 22:09

     Wydaje mi się że aktualizacje liczą jako jedno na wszystkie platformy w przeciwnym razie 11 aktualizacji na PC + kolejne 11 aktualizacji na Playstation 4 to już daje nam wynik 22 rozszerzeń a jeszcze są przecież aktualizacje The Sims 4 na platformy mobilne. Z tąd też wniosek nasówa się sam. 11 rozszerzeń z planowanych 20 to darmowe aktualizacje do gry a jeśli założymy że EA wyda 2 dodatki w tym roku tak jak i w ubiegłym to już mamy łącznie 13 rozszerzeń (ale przypominam że trójka pod koniec swojej “regeneracji” miała 3 dodatki rocznie i 2 zestawy akcesoriów do tego jeszcze 3 światy na Origin rocznie). Więc jeśli założymy że Maxis pobije swój rekord w przypadku czwórki który wynosi 2 dodatki na rok i wyda 3 to daje nam 14 rozszerzeń. Do tego ich dotychczasowy rekord akcesoriów do czwórki to 5 (w 2016 potem się już uspokoili i w 2017 było ich 3 a w 2018 dwa na początku roku). Więc przy założeniu że akcesoriów wyjdzie w tym roku 5 daje nam to wynik 19 i jeden pakiet rozgrywki (choć być może trafią się nam aż dwa miejmy nadzieję przy mniejszej ilości akcesoriów 😉

  8. Michael
   o 20:51

   No ja już się nie mogę doczekać! Ciekawe co ten rok nam przyniesie? Ja osobiście czekam na aktualizację, która doda samochody i dodatek Wiejskie Życie.

   • Ajik7777777
    o 23:06

    A ja na niepełnosprawność i Rajską Wyspę ;).

  9. Hejkasz
   o 21:28

   Pierwsza myśl “what the..?!” W sumie nie wiem jak to oni zmieszczą, ale pewnie będa małe aktualizacje przed dodatkiem/pakietem. (Piwnice dla Witaj w Pracy itp.)

   • realista
    o 12:24

    Przecież to uwzględnia zarówno aktualizacje, jak i rzeczy na mobile i konsolę, więc max 4,5 rozszerzeń będzie w tym roku do The Sims 4 xD

  10. Evaerynth
   o 07:11

   Miałam nadzieję, że zdradzili chociaż o czym będzie najbliższe rozszerzenie. 😀 No cóż, pozostaje czekać!

  11. Zaqwes
   o 09:00

   Przyznam szczerze, że mocno czekam na kolejne rozszerzenia. Poprzedni rok przyniósł nam aż dwa dodatki, ale z wielką chęcią ujrzałbym kolejne pakiety i akcesoria, bo od premiery Mój pierwszy zwierzak nic się niestety nie pojawiło z tych rzeczy i trochę zawiało nudą. Mocno czekam na rozszerzenia związane ze studiami oraz jakimś otoczeniem wakacyjnym w stylu tropikalnej wyspy (fajnie jakby pojawiły się też hotele, którymi moglibyśmy zarządzać), no i oczywiście coś związanego z wsią. Mógłby również pojawić się jakiś pakiet rozgrywki i akcesoria z nastawieniem dla nastolatków, bo mam wrażenie, że w tej części są dość mocno pomijani. Przydałyby się też jakieś nowe rodzaje mebli, jak np. łóżka piętrowe oraz nowe opcje budowania (więcej rodzajów schodów w różnych kształtach, zaokrąglone baseny). Możliwości jest naprawdę wiele. Najmniej czekam na rozszerzenia wprowadzające postacie nadnaturalne. Ogólnie przyjemnie się gra takimi postaciami, jednak stawiam bardziej na realistyczność 😉

   • Ajik7777777
    o 23:21

    Z jednej strony twórcy chwalą czas spędzony nad pracą nad “Mój Pierwszy Zwierzak” i nie wykluczają prac nad kolejnymi akcesoriami do dodatków a z drugiej strony EA od tamtej pory akcesoriów żadnych nie wydaje. Może zmienili strategię wydawnicą i przez pewien okres czasu będziemy dostać dodatki potem pakiety rozgrywki aż rana się nie zagoji a sprawa nie przycichnie bo mimo wszystko dla wielu niesmak dalej pozostał. Ja osobiście uważam że czwórka ma już wystarczająco dużo akcesoriów teraz najlepiej niech się twórcy skupią przede wszystkim na dodatkach i pakietach rozgrywki (Takich pokroju Ucieczki w plener i przygody w dżungli a nie takich jak dzień w spa czy zjedz na mieście 😉

  12. FlameBerry
   o 13:53

   Nie mogę sie doczekać jakie w tym roku wejdą DLC 😀
   Nie zamierzam sobie wyobrażać ani robić nadziei na konkrety. Zobaczę co twórcy zaproponują, choć mam nadzieję, że poszerzą jakkolwiek aspekt istot nadnaturalnych… Jakkolwiek, niech to będą nawet durne wróżki psotniki. Wampiry wyszły im świetne i uważam, że system drzewka mógłby być też dla innych takich ras.

   Czekam na pakiet rozgrywki. Zestawie 7… tyle już minęło… nadal na ciebie czekam!

   • Ajik7777777
    o 23:33

    Zgadzam się zarówno w kwestii istot nadnaturalnych jak i w przypadku zestawu 7 ;). Ale według mnie zamiast proponować w ankietach wprowadzenie nowej rasy kosmitów (tylko po to aby tak naprawdę je naprawić bo przy wampirach praktycznie nie istnieją) powinni je naprawić w darmowej aktualizacji dla posiadaczy Witaj w Pracy są to winni ludziom/frajerom którzy specialnie dla nich kupili ten dodatek (wiem bo sam do nich należę XD 😉 Choć co prawda po części kupiłem go też dla kariery naukowca ale głównie w dórzej mieże dla kosmitów.

  13. Matylda
   o 15:03

   To może studia?

  14. Buszujący w Zbożu
   o 17:41

   Nadnaturalne istoty!!! Plizzzz…. ;__;

  15. Pquest
   o 22:37

   Oby wreszcie doszły nowe postacie nadnaturalne!! Jest to rzecz, którą uwielbiałem w poprzednich odsłonach, a tu jest pomijana :/ Z pozostałych rzeczy na jakie czekam, to dodatek typu Rajska Wyspa oraz studia.

   • Ajik7777777
    o 23:38

    Mam identyczne po za studiami jak dla mnie w trójce zatraciły one kompletnie sens w dwójce były nawet fajne 😉

  16. Nieteintencje
   o 11:30

   Ja czekam na pakiet z wampirami albo czarownicami to dla mnie bardzo ważne bo chciałabym pograć innymi postaciami nadnaturalnymi

  17. Matylda
   o 14:54

   Nie mogę się doczekać nowych rozszerzeń !

  18. Ravgreend
   o 15:14

   Też mam nadzieję na nowe rasy simów. Brakuje mi wilkołaków i czarodziejów co więcej mam nadzieję, że pójdą tu w ślady The Sims 2 i pozwolą nam robić hybrydy ras.

  19. Sandra
   o 15:45

   dzięki mła 20 osób zaczęło grać w simsy
   Ea nie ma za co👌❤

  20. Anonim
   o 10:29

   Ma to dobre i źle strony.Cieszę się,że każde za przeproszeniem małe “gówno” jest osobno.Doskonale chcą,żeby było dopracowane.Widać to w akcesoriach z praniem,ktore mogli by wcisnąć do “Cztery pory roku”,czy zarówno do innego dodatku lub pakiet rozgrywki “Wampiry”.Po prostu chcą się skupić dokładnie na jednej rzeczy.Zapewne zrobią też oddzielnie podróże tak jak zrobili z dżunglą.
   Nie zdziwię się jak dodadzą opcję z otwartym światem pod koniec tej serii.
   Mam nadzieję,że następne nowości mnie jeszcze zaskoczą. 😀

  21. Filippa Eilhart
   o 00:13

   Czekam na coś nadnaturalnego 😀

  22. Fanka
   o 09:59

   Mam nadzieję że dojdzie cos takiego jak chodzenie do szkoły i mieszkanie w akademiku to by było super

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!