Mój pierwszy zwierzak i inne rozszerzenia o 50% taniej! Zobacz gorącą ofertę

Na Origin pojawiła się kusząca oferta produktów z czwartej odsłony serii The Sims. Przecenione o 50% zostały wszystkie dodatki (kosztują teraz 69,96 zł), aktualizacja cyfrowej edycji specjalnej (22,49 zł) oraz tytuł Mój pierwszy zwierzak, które zdobędziemy już za 24,95 zł!

Mimo wad ostatnich akcesoriów, jest to świetna okazja, aby nie tylko uzupełnić swoją kolekcję, ale także wzbogacić grę o ciekawe ubranka dla swoich milusińskich i zestaw mebli, a to wszystko w adekwatnej do zawartości cenie.

 

Zobacz promocje

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

18 KOMENTARZE

 1. W sumie chyba większej od -50% promocji na akcesoria, to nie było co nie? 5euro nie wydaje się wielkim majątkiem. Może sobie uzupełnię, pomyślę. A tak to co chciałam z origin, to dorwałam na świątecznej promocji, więc no 😛 ale fajno, że jest!
  …. A teraz powrót do spokojnego czekania na promocję strangerville.

 2. Oni co jakiś czas dają promki – 50% na różne akcesoria. Przed chwilą była na Styl Dawnych Lat. Już prawie całą kolekcję akcesoriów po 25zł można było uzbierać 🙂

 3. Tak, tak, mi chodziło o to, że nie widziałam by była wyższa od 50% na akcesoria(mogę się mylić/nie pamiętać), więc wydaje mi się, że jak korzystać to właśnie teraz? W sensie, taniej nie będzie 😛

 4. Może ich sprzedaż spadła? Albo za dużo skarg pozbierali [no za same chomiki to chyba większość się oburzyła]? Albo po prostu mają dobry humor? Nie mniej, zmiana promocyjna na plus. Aż się chyba jednak skuszę. (Ja pamiętam promocje na akcesoria, ale takie koło 33% czy coś).

 5. Chodzi o to, że od czerwca TS4 nie będzie już działało na systemie Windows 32-bitowym. EA tłumaczy to tym, że niby ma to poprawić optymalizację gry.

 6. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie można spodziewać się Zestawu #7 ze „Stangerville”, „Wielkim praniem” i „Moim pierwszym zwierzakiem”?

 7. Można! Można!
  Miesiąc, to już prawie minął.
  Jeśli nic nie zmienili z wydawaniem zestawów, to za tydzień powinni ogłosić, że będzie on dostępny, za kolejny tydzień.
  Jak do tej pory, premiera zestawu, to był równy miesiąc, od premiery pakietu który zawiera. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories