Kreatywny twórca modów. Zmień wygląd swojej mapy w The Sims 4

Filipe Marcel, jeden z wielu twórców, który podjął się przerobienia map wykonanych do The Sims 4, opublikował modyfikację, dzięki której możemy faktycznie zmienić ich wizualną stronę. Jak możemy zauważyć, w mapach zaprojektowanych przez Zespól The Sims brakuje ważnych detali i niektóre rzeczy się nie zgadzają, dlatego postanowił to zmienić. Dotyczy to szczególnie 12 miast znanych z The Sims 4: Del Sol Valley, Brindleton Bay, Newcrest, San Myshuno, Promenady Magnolii, Windenburga, Forgotten Hollow, Wierzbowej Zatoczki, Oazy Zdrój, StrangerVille oraz Granitowych Kaskad.

Pobierz tutaj

Zobacz Mapy

Komentarze

  1. Zdecydowanie wolę tę grafikę niż obecną. Różnica w detalach jest niewiarygodnie szczegółowa i widać chociaż chęć dania klientom gotowy produkt a nie ochłapy.

  2. Mapki wyglądają zdecydowanie lepiej niż te co są oryginalnie w grze:). Ale według mnie ich styl nie pasuje do wszystkich otoczeń np. Newcrest. Albo po prostu ja mam jakąś inną wizję XD Mimo to Del Sol Valley rozkłada na łopatki <3

  3. Korzystam z tych map już od ok. ponad roku i teraz nie wyobrażam sobie grania bez nich 🙂 Tylko nie wiem czemu, ale Newcrest wygląda trochę dziwnie tutaj. Może to kwestia tego, że uważałem to miasto za bardziej nowoczesne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki