Następne rozszerzenie w czerwcu? Nowe głosy już gotowe

Wielu fanów serii The Sims spekulowało o tym, że następny dodatek do The Sims 4 może zadebiutować w czerwcu 2019 roku. Zgadzałoby się to z wcześniejszą zapowiedzią Zespołu The Sims, o której wspomnieliśmy tutaj. Wszystko z powodu aktualizacji, która ma nastąpić w tym czasie – EA przestanie wspierać 32-bitową wersję gry. Nie byłby to pierwszy raz, kiedy po tak dużej aktualizacji wydany zostaje dodatek.

Przykładem tego jest ogłoszenie w grudniu 2015 roku nadchodzących zmian w The Sims 4 (obiecano, że gracze 64-bitowego komputera będą mogli w pełni doświadczać możliwości gry oraz poprzez umożliwienie wyboru w jakiej wersji 32 bądź 64 chcemy grać). Zaraz po ważnym uaktualnieniu wydano rozszerzenie The Sims 4 Spotkajmy się.

Teraz dochodzą do nas także słuchy od aktorów głosowych pracujących nad nowym rozszerzeniem w EA Redwood Shores w USA. Nagrania w Simlish wykonywać będą między innymi Scott Whyte i Krizia Bajos. Są to profesjonaliści, który swój głos użyczali także w innych tytułach. Scott współpracował np. z LEGO, Call of Duty bądź twórcami Far Cry’a, a Krizia z GTA V, czy Batman:The Telltale Series.

Scott opublikował na swoim profilu na Instagramie krótkie filmiki i zamazane zdjęcia, potwierdzając, że pracują nad The Sims 4. Wiadomo także, że szykowanie oprawy głosowej nad innymi rozszerzeniami, tj. StrangerVille, Cztery pory roku, Wampiry, czy Zostań gwiazdą, były wykonywane z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem od premiery. Tak, jak ma to miejsce teraz.

Możemy również oczekiwać, że świeży tytuł zostanie zapowiedziany na czerwcowym wydarzeniu EA Play. Podobnie było w przypadku The Sims 4 Cztery pory roku.

Pamiętajcie, że to tylko spekulacje.

zOBACZ POSTY

View this post on Instagram

What sort of trouble do we get into while working on #sims4 ??? Oh, not much…. BUT… if I were to mess with my wonderfully talented co-star @kritzer … it might look something exactly like this! SUL SUL! #voiceover #scottwhyte #kriziabajos #nofunatall #dingdongditch #sorrynotsorry #sulsul #greybeardthepirate @thesimcommunity @thesims @simsvip @alalasims Ps. Last time I did this, I was in high school!

A post shared by Scott Whyte (@thescottwhyte) on

View this post on Instagram

Working on an amazing new secret project! I didn’t wanna break the #NDA so I blurred out the title page of the script! #playbytherules #scottwhyte #voiceover #secrets #followtherules

A post shared by Scott Whyte (@thescottwhyte) on


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  23

  1. Zbordek
   o 23:29

   Wydaje mi się, że nadchodzi dodatek typu “Na Studiach”. Prank, który wykonuje ten aktor głosowy + ten hashtag “follow the rules”… I pasowałoby to wg mnie na to ze – oby – wprowadzaja otwarte dzielnice w TS4 (czyli brak ekranu ladowania miedzy sasiadami), co by pasowalo do akademiku (chyba nie wyobrazam sobie ze zeby przejsc do pokoju innego sima musialbym czekac 10-15 sekund z swiecacym plumbobem) a także wyjaśniałoby przejście na 64-bitową wersję (być może planowali wcześniej to wprowadzić ale gra nie wyrabiała na 32-bitówce?)

  2. FlameBerry
   o 00:07

   Na pewno będzie coś super 😀 ale nie ma sensu spekulować co to będzie póki co…

  3. Cold
   o 06:42

   “…wprowadzaja otwarte dzielnice w TS4 (czyli brak ekranu ladowania miedzy sasiadami), co by pasowalo do akademiku (chyba nie wyobrazam sobie ze zeby przejsc do pokoju innego sima musialbym czekac 10-15 sekund z swiecacym plumbobem)…”
   @Zbordek
   Powiedz to tym, którzy mają Miejskie Życie 😀

  4. Ginewra
   o 08:42

   Ale w Miejskim Życiu nie idziesz do cudzego pokoju, tylko mieszkania, a to, jak wiadomo, ogromna różnica! 😉

  5. witold
   o 09:03

   Czy ktoś wie co się dzieje z Zestawem 7? Już miesiąc minął i nadal brak informacji. To niepokojące!

  6. FlameBerry
   o 10:28

   @witold Nie ma sensu o to pytać tyle. Trzeba czekać na date… Pytania nie przyśpieszą premiery zestawu

  7. MychQQQ
   o 10:38

   Mam nadzieję, że będzie to coś wakacyjnego, najlepiej z nową okolicą taką plażową i dodane zostaną w końcu leżaki xD

  8. witold
   o 11:02

   FlameBerry Tylko że czekanie na Zestaw trwa zbyt długo!

  9. FlameBerry
   o 12:32

   @witold Również czekam na każdy zestaw… Trzeba być cierpliwym i tyle. Nic sie na to nie poradzi

  10. witold
   o 12:48

   Kiedyś Zestawy czekało się z miesiąc a nawet krócej teraz czeka się jeszcze dłużej! Czy to niepokojące? Gdy bym był twórcą to bym powiedział że musicie czekać tak max. 5 miesięcy ALBO WCALE NIE DOSTANIECIE! Tutaj twórcy nie odpowiadają i to jest nie fajne.

  11. SoHood
   o 13:04

   zestaw wyjdzie po premierze kolejnych akcesorii, zawsze tak było, więc trzeba czekać

  12. realista
   o 13:06

   Może nie będzie już zestawów, bo chcą więcej kasy? xD

  13. witold
   o 13:44

   HOLA HOLA hola! Po pierwsze twórcy nie zawsze wydadzą Zestaw po akcesoriach. Po drugie twórcy pewnie musieli dać Zestaw bo inaczej tak łatwo nie zarobią i nie dadzą rozrywki. Tak więc jestem najbardziej niezadowolony z tego że twórcy W OGÓLE nie chcą dać informacji!

  14. Ambrozja
   o 14:44

   Mam nadzieję że następnym rozszerzeniem będzie studenckie życie lub coś w tym stylu 🙂

  15. Cold
   o 15:36

   @Ginewra
   A no faktycznie. Dziękować trzeba za brak ekranu ładowania, gdy chce się wejść do innego pokoju 😉

  16. Esmeralda
   o 17:01

   Teraz, jak rezygnują ze wsparcia słabszych komputerów, to może znikną tu i tam te ekrany ładowania. Bo skoro się dało, by w dżungli można było przejść pomiędzy jej partiami bez niego, to któż to wie. Mam małą nadzieję. 🙂

  17. SimPaulina
   o 18:42

   Mam nadzieję, że to studia 😊

  18. 0205
   o 19:34

   mam pytanko odnośnie 32-bitowej wersji. mam laptopa 64bit, ale w originie muszę przestawiać na 32bitową wersję, bo inaczej okropnie mi się zacina gra. czy to oznacza, że po aktualizacji nie będzie już opcji wyboru w której wersji chce się zagrać? +jak rozumiem, jeśli będzie ta opcja wciąż do wyboru, to przyszłe dodatki mi po prostu nie pójdą jeśli będzie zaznaczona?

   • GlossyGem
    Administrator
    o 20:00

    Wszystko wydane do StrangerVille będzie dalej działać Ci w specjalnej wersji The Sims 4. Jeśli będziesz chciała pograć w nowości, będziesz musiała wybrać wersję 64-bit.

  19. Laiczi
   o 20:28

   Oby nie załamali nas czymś po w miarę dobrej passie jaką teraz mieli 😀 I oby to nie było coś nudnego, czy coś “na raz” Mam nadzieję, że będzie dobrze 🙂

  20. Pixeel
   o 11:20

   @GlossyGem jak to jest, że nikt nie może dodawać odpowiedzi do komentarzy, a ty możesz xD

  21. Ospapiru
   Redakcja
   o 11:52

   @pixeel moc administratora 😄

  22. Dawidos
   o 13:50

   No oby to były studia lub coś co skłoni nas do wyboru 64 bitowej wersji gry, skoro mammy wybór

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!