Akcesoria Moschino oraz magiczny pakiet rozgrywki zapowiedziane

Podczas dzisiejszej transmisji EA Play oprócz dodatku, zostały zapowiedziane dwa nowe rozszerzenia!

Pierwszym z nich są akcesoria The Sims 4 Moschino, które wyjdą pod koniec lata 2019. Będą zawierać nowe ubrania dla Simów przygotowane przy współpracy marki The Sims wraz z włoskim domem mody. SimGuru zdradzili również, że w pakiecie pojawi się nowa kariera – fotograf mody. Najprawdopodobniej zostanie ona dodana zamiast specjalnych obiektów, które były w poprzednich akcesoriach. Oprócz tego jesienią tego roku premierę będzie miał pakiet rozgrywki związany z magią – The Sims 4 Realm of magic (red. The Sims 4 Królestwo magii). Więcej informacji na jego temat pojawi się w przeciągu najbliższych kilku miesięcy.

zobacz zapis konferencji The sims 4 podczas ea play


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  18

  1. Evaerynth
   o 22:28

   Pakiet o magii, na to właśnie czekałam! <3 Jeszcze tylko studia i będę w pełni zadowolona. 😀 Te akcesoria z kolei mnie nie interesują, chociaż może jak je zobaczę to się przekonam, kto wie.

  2. Marcin1995
   o 22:38

   Mam właśnie takie marzenie żeby doszedł dodatek z magią i Studiami i to co powiedzieli że będzie coś czego jeszcze w żadnej z części nie było to jakby dali wieś byłoby spełnienie marzeń. Mogliby na tym zakończyć najmniej chciałbym dodatek typu podróż w przyszłość bo to była klapa totalna w 3 według mnie. Aaa i mogliby Pokolenia zrobić bo te drzewa genealogiczne szybko kasują sie po 3 kadencjach . a tak w formie tez i takiego pergaminu czy czegoś takiego byłoby fajne.

  3. Pixeel
   o 22:38

   Jestem bardzo ciekaw tego pakietu magicznego. O wiele bardziej podobały mi się klimaty TS1 Abrakadsbra niż TS3 NZTŚ. Zamiast skupiać cały pakiet na postaci nadnaturalnej wolę dostać jakieś magiczne rzeczy dla zwykłych simów 😀
   Co do akcesoriów, miałem okazję przez jakiś czas pracować z ubraniami marki Moschino, więc chcąc nie chcąc trochę się nimi zacząłem interesować i cieszę się, że akurat te ubrania trafią do simsów. Wiadomo, że nie dostaniemy żadnych nowych mebli i super, że w zamian za to dodadzą karierę, która, mam nadzieję, nie będzie polegać tylko na robieniu zdjęć simom. Fajnie by było, gdyby pokusili się o np. nowe animacje. Albo mogliby dodać kilka mebli nie związanych z moschino, ale właśnie związanych z karierą 🙂

  4. Michael
   o 22:45

   KOSmo mówił, że ta kariera ma być nową karierą z kategorii wolny strzelec 😀

  5. Marcin733
   Redakcja
   Autor nowinki
   o 22:46

   @Michael Tak! Kariera będzie bazować na mechanice wolnego strzelca 🙂

  6. Bartosz
   o 23:29

   Mam właśnie takie marzenie żeby doszedł dodatek z magią i Studiami i to co powiedzieli że będzie coś czego jeszcze w żadnej z części nie było to jakby dali wieś byłoby spełnienie marzeń. Mogliby na tym zakończyć najmniej chciałbym dodatek typu podróż w przyszłość bo to była klapa totalna w 3 według mnie. Aaa i mogliby Pokolenia zrobić bo te drzewa genealogiczne szybko kasują sie po 3 kadencjach . a tak w formie tez i takiego pergaminu czy czegoś takiego byłoby fajne.

  7. Hejkasz
   o 23:51

   Mam nadzieje że dojdzie więcej ubrań, niż w typowych akcesoriach.

  8. Hejkasz
   o 00:03

   Brakuje mi Kurortów i odkrywania wysp, ciekawi mnie nurkowanie – czy będą głębiny.

  9. pacyfka
   o 00:09

   Patrząc na ubrania jakie robi to całe Moszito i notatkę jaka się swego czasu pojawiła, to mi te akcesoria raczej do gustu nie przypadną.

  10. Amelciaq
   o 01:06

   Tak z innej beczki…to wie ktoś kiedy wyjdzie zestaw do simsów 4 (Strangerville, Mój pierwszy zwierzak, Wielkie pranie)?

  11. eyvee
   o 08:43

   Sama jestem tego ciekawa, czekam ciągle na jakieś info, bo chce kupic wersję pudełkową razem,a nie digital….

  12. Nira
   o 09:03

   Pakiet rozgrywki o magii, na to czekałam. To będzie jedyny pakiet jaki kupię zanim wyjdzie zestaw, który go zawiera, jeżeli oczywiście twórcy nie zrezygnowali z zestawów, bo coś cicho o nich ostatnio. 😜

  13. Zabłąkana Panda
   o 09:44

   Nah… magiczne akcesoria nie są dla mnie. Kiedy kupiłem wampiry byłem w pełni zadowolony, ale teraz tylko uprzyszkają życie. Stówa poszła w błoto, więc teraz królestwa magii nie kupie, ale mochino hm… muszę się zastanowić.

  14. LuAn
   o 10:21

   Przyszłe akcesoria i pakiet rozgrywki nie dla mnie. Ubrań nie potrzebuję, bo gram z modami, a magia… Pewnie dojdą wtedy czarownice. Nie dla mnie coś takiego. Nie lubię istot nadnaturalnych. Czekam na dodatek ze wsią.

  15. Sid
   o 11:16

   Czyli nie ma szans na studia w tym roku? 🙁 Kicha.

  16. Pomyluna
   o 12:35

   Akcesoria może kupią tylko i wyłącznie dla fotografa mody ,a pakiet kupię na 100 % magia dla mnie jest to jeden z lepszych efektów czwórki

  17. Pixeel
   o 14:51

   @Sid dlaczego nie ma? Nie zapowiedzieli przecież jeszcze drugiego dodatku, który pewnie wyjdzie zimą tego roku

  18. Anonim
   o 15:48

   Ciesze się na magie bo będzie można stworzyć sobie pewnie Sabrinę czarodziejkę – dobrą i jakąś złą postać babi jagi.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!