Akcesoria Moschino oraz magiczny pakiet rozgrywki zapowiedziane

Podczas dzisiejszej transmisji EA Play oprócz dodatku, zostały zapowiedziane dwa nowe rozszerzenia!

Pierwszym z nich są akcesoria The Sims 4 Moschino, które wyjdą pod koniec lata 2019. Będą zawierać nowe ubrania dla Simów przygotowane przy współpracy marki The Sims wraz z włoskim domem mody. SimGuru zdradzili również, że w pakiecie pojawi się nowa kariera – fotograf mody. Najprawdopodobniej zostanie ona dodana zamiast specjalnych obiektów, które były w poprzednich akcesoriach. Oprócz tego jesienią tego roku premierę będzie miał pakiet rozgrywki związany z magią – The Sims 4 Realm of magic (red. The Sims 4 Królestwo magii). Więcej informacji na jego temat pojawi się w przeciągu najbliższych kilku miesięcy.

Zobacz zapis konferencji The sims 4 podczas ea play

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

18 KOMENTARZE

 1. Pakiet o magii, na to właśnie czekałam! <3 Jeszcze tylko studia i będę w pełni zadowolona. 😀 Te akcesoria z kolei mnie nie interesują, chociaż może jak je zobaczę to się przekonam, kto wie.

 2. Mam właśnie takie marzenie żeby doszedł dodatek z magią i Studiami i to co powiedzieli że będzie coś czego jeszcze w żadnej z części nie było to jakby dali wieś byłoby spełnienie marzeń. Mogliby na tym zakończyć najmniej chciałbym dodatek typu podróż w przyszłość bo to była klapa totalna w 3 według mnie. Aaa i mogliby Pokolenia zrobić bo te drzewa genealogiczne szybko kasują sie po 3 kadencjach . a tak w formie tez i takiego pergaminu czy czegoś takiego byłoby fajne.

 3. Jestem bardzo ciekaw tego pakietu magicznego. O wiele bardziej podobały mi się klimaty TS1 Abrakadsbra niż TS3 NZTŚ. Zamiast skupiać cały pakiet na postaci nadnaturalnej wolę dostać jakieś magiczne rzeczy dla zwykłych simów 😀
  Co do akcesoriów, miałem okazję przez jakiś czas pracować z ubraniami marki Moschino, więc chcąc nie chcąc trochę się nimi zacząłem interesować i cieszę się, że akurat te ubrania trafią do simsów. Wiadomo, że nie dostaniemy żadnych nowych mebli i super, że w zamian za to dodadzą karierę, która, mam nadzieję, nie będzie polegać tylko na robieniu zdjęć simom. Fajnie by było, gdyby pokusili się o np. nowe animacje. Albo mogliby dodać kilka mebli nie związanych z moschino, ale właśnie związanych z karierą 🙂

 4. Mam właśnie takie marzenie żeby doszedł dodatek z magią i Studiami i to co powiedzieli że będzie coś czego jeszcze w żadnej z części nie było to jakby dali wieś byłoby spełnienie marzeń. Mogliby na tym zakończyć najmniej chciałbym dodatek typu podróż w przyszłość bo to była klapa totalna w 3 według mnie. Aaa i mogliby Pokolenia zrobić bo te drzewa genealogiczne szybko kasują sie po 3 kadencjach . a tak w formie tez i takiego pergaminu czy czegoś takiego byłoby fajne.

 5. Patrząc na ubrania jakie robi to całe Moszito i notatkę jaka się swego czasu pojawiła, to mi te akcesoria raczej do gustu nie przypadną.

 6. Tak z innej beczki…to wie ktoś kiedy wyjdzie zestaw do simsów 4 (Strangerville, Mój pierwszy zwierzak, Wielkie pranie)?

 7. Pakiet rozgrywki o magii, na to czekałam. To będzie jedyny pakiet jaki kupię zanim wyjdzie zestaw, który go zawiera, jeżeli oczywiście twórcy nie zrezygnowali z zestawów, bo coś cicho o nich ostatnio. ?

 8. Nah… magiczne akcesoria nie są dla mnie. Kiedy kupiłem wampiry byłem w pełni zadowolony, ale teraz tylko uprzyszkają życie. Stówa poszła w błoto, więc teraz królestwa magii nie kupie, ale mochino hm… muszę się zastanowić.

 9. Przyszłe akcesoria i pakiet rozgrywki nie dla mnie. Ubrań nie potrzebuję, bo gram z modami, a magia… Pewnie dojdą wtedy czarownice. Nie dla mnie coś takiego. Nie lubię istot nadnaturalnych. Czekam na dodatek ze wsią.

 10. Ciesze się na magie bo będzie można stworzyć sobie pewnie Sabrinę czarodziejkę – dobrą i jakąś złą postać babi jagi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories