Zróżnicowanie pogodowe w The Sims 4 Wyspiarskie życie

SimGuruMorgan postanowiła zaspokoić naszą ciekawość dotyczącą nadchodzącego rozszerzenia The Sims 4 Wyspiarskie życie. Tym razem na swoim profilu na twitterze opublikowała wpis dotyczący zróżnicowania pogodowego w Sulani. Należy pamiętać, że wszelkie opcje pogodowe będą dostępne wyłącznie dla osób posiadających dodatek The Sims 4 Cztery pory roku.

 

  • Monsun tropikalny – przejawia się ulewnym deszczem, ciemnymi chmurami, silnym wiatrem i częstymi błyskawicami. Występuje losowo, od późnego lata, do późnej jesieni. Jest to pogoda przejściowa, nie trwa zbyt długo.
  • Tropikalne wersje istniejących typów pogody – wszystkie typy pogody mają cieplejsze temperatury utrzymujące się od wczesnego rana do późnego wieczora. Zimą dni są chłodniejsze. Dodatkowo na horyzoncie pojawiają się chmury górskie. Mimo to najczęściej przeważa czysta pogoda, która pozwala na opalanie się Simów.

 

Myślicie, że taka pogoda będzie odpowiednia dla Waszych Simów? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach 😉

 

Zobacz tweeta

Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

18 KOMENTARZE

  1. Wygląda niesamowicie, a gdzie najlepiej zamówić w przedsprzedaży? Origin, empik? 😀
    Pamiętam, że jakiś sklep wysyłał wcześniej niż inne, ale nie pamiętam jaki 🙁

  2. @kaja lepiej nie zamawiać bo wysyłane w dniu premiery pudełka dochodzą po premierze po paru dniach….bardziej warto iść bezpośrednio w dniu premiery i kupić w dniu premiery w empiku bez zamawiania ale raczej w godzinach popołudniowych bo potem może już nie być, raz kupowałam po 14 tej i już było ostatnie pudełko we empiku. Zawsze zostaje jeszcze sklep rtv euro agd…..nie zamawiam od czasu witaj w pracy które doszło do empika 3 dni po premierze….lepiej kupić bez zamawiania bezpośrednio w dniu premiery

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories