Przegląd: The Sims 4 Wyspiarskie życie ? CAS / Stwórz Sima

 – Materiał powstał dzięki programowi Game Changers –

Dodatek The Sims 4 Wyspiarskie życie wprowadza do trybu tworzenia Sima ponad 153 elementy. Każda grupa wiekowa dostała nowe fryzury, buty oraz ubrania, a także akcesoria związane z życiem na wyspie. Oprócz tego, nowością jest tryb tworzenia syreny i zawarte w nim funkcje. Gracz ma możliwość wyboru między czterema syrenimi ogonami oraz specjalnymi źrenicami. Poniżej znajdziecie pełny przegląd nowości, zapraszamy do oglądania.

SIMOWIE

FRYZURY

 • Kobiety:
 • Mężczyźni:

AKCESORIA I CZAPKI

 • Kobiety:
 • Mężczyźni:

Makijaż

Tatuaże

UBRANIA I DODATKI

 • Kobiety:
 • Mężczyźni:

DZIECI

MAŁE DZIECI

SYRENY

OGONY

TUŁÓW

OCZY

W trybie tworzenia syreny dodano kilka nowych kolorów i wzorów źrenic. Poniżej znajdziecie kilka z nich.

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
2
+1
1
+1
0
+1
0
+1
6
+1
1

12 KOMENTARZE

 1. To chyba pierwszy dodatek, w którym większość fryzur i ubrań mi się podoba. Ta fryzura dla kobiet na samym dole na środku jest super, takie długie, falowane włosy w naturalnym kolorze. Widziałam tę fryzurę najpierw w kolorowej wersji i obawiałam się, że będzie tylko z kolorowymi pasemkami, a tu pozytywne zaskoczenie. A tak na marginesie to brakuje mi w grze takich naprawdę długich włosów, np. do pasa.

 2. Ta biała bielizna/kostium dla kobiet, jak robione na szydełku ??? Ubrania boskie, kolorowe, kwieciste, idealne na wakacje 🙂 Najmniej podobają mi się oczy…jakieś takie, dziwne 😀

 3. Jejkuś, jakie przepiękne fryzury.
  W ogóle mam simkę w swojej rozgrywce, która idealnie mi pasuje do klimatów Sulani — tym bardziej pasuje jej większość włosków i co najlepsze, ubrania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories