#52 Modny piątek – stare ikonki rozszerzeń, więcej tradycji i naturalne lodowisko

W dzisiejszym Modnym piątku swoją uwagę skupimy na udoskonaleniu dodatku Cztery pory roku, a także zmienimy ikonki rozszerzeń z jednolitych na te, które łatwiej wyłapać okiem. Mamy nadzieje, że przedstawione modyfikacje Wam się spodobają i czekamy na Waszą opinię w komentarzach!

kONIEC niektórych LOSOWYCH ŚWIĄT

Ten mod pozwala na to, aby zakończyć pojawianie się niektórych losowych świąt bądź wyjątkowych dni w naszym simowym kalendarzu, np. premiera serialu, loteria, czy dzień rabatu. Jest to dobra opcja dla tych, którzy nie są za bardzo zainteresowani takimi wydarzeniami, a nie chcą, aby ich Sim chodził rozczarowany nie wypełnianiem tradycji.

pOBIERZ TUTAJ

dZIEŃ ZWIERZAKA

Posiadając dodatki Psy i koty oraz Cztery pory roku możemy skorzystać z tej modyfikacji, aby stworzyć własny dzień zwierzaka w The Sims 4. W końcu naszym kochanym pupilom też przysługuje odrobina świętowania.

pOBIERZ TUTAJ

Więcej tradycji

Jeżeli brakowało Wam niektórych tradycji, to jest to idealny mod dla Was. Do gry dochodzi parę nowych czynności, których możemy się podjąć, aby uzyskać pełną satysfakcję z danego święta. Oglądanie strasznych filmów, wypad na łyżwy, ćwiczenie zielarstwa, czy pokaz kukiełek to tylko niektóre z nich.

pobierz tutaj

nowe aspiracje

Poniżej przedstawiamy Wam dwie nowe aspiracje: Sztuka układania kwiatów oraz pszczelarza. Obie są w języku angielskim. Jest to ciekawe dopełnienie dodatku Cztery pory roku, dzięki któremu nasz Sim będzie mógł spełniać swoje marzenia.

Pobierz tutaj

POBIERZ TUTAJ

wŁASNE NATURALNE LODOWISKO

Ta modyfikacja pozwala nam na stworzenie własnego naturalnego lodowiska w grze. Bez kodów można na nim ustawiać przeróżną roślinność, aby urozmaicić sadzawkę. Możemy pobawić się oświetleniem, aby polepszyć efekt zamarzniętej wody lub wyłączyć je całkowicie i wykorzystać do stworzenia krytego obiektu.

pOBIERZ TUTAJ

zMIANA WYGLĄDU IKONEK

Ostatnia aktualizacja The Sims 4 spotkała się z niezadowoleniem niektórych fanów serii. Twórcy modów wyszli nam na przeciw, przywracając poprzedni wygląd ikonek rozszerzeń w grze, aby łatwiej je było od siebie rozróżnić.

pOBIERZ TUTAJ

Komentarze

  1. Chyba pobiorę mod na ikonki, bo jakoś bardzo mnie nie irytują na ekranie tytułowym tak szlag mnie trafia w trybie kupowania

  2. Nowe ikonki są super. Mega przemawia do mnie ich minimalizm i flat design. Ludzie dramatyzują z tym wyszukiwaniem, bo bardzo łatwo idzie się w tym połapać.

  3. @Tokusa a moim zdaniem mody na święta są super. To co dostaliśmy w Porach Roku to jakieś żarty. O ile zasady klubowe ze Spotkajmy Się uzupełniają praktycznie z każdym rozszerzeniem, o tyle o tradycjach całkowicie zapomnieli i nie da się stworzyć żadnego fajnego święta. W ogóle nie rozumiem jak mogli nie dodać możliwości stworzenia dnia zwierzaka, bo mieliśmy już wtedy dodatek Psy i Koty…

  4. @Pixeel znaczy dobra, może inaczej, nie tyle co “meh”, co mi personalnie niepotrzebne do szczęścia 😛 Tak to “Tradycje” mnie trochę kuszą, ale reszty nie muszę mieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki