#52 Modny piątek – stare ikonki rozszerzeń, więcej tradycji i naturalne lodowisko

W dzisiejszym Modnym piątku swoją uwagę skupimy na udoskonaleniu dodatku Cztery pory roku, a także zmienimy ikonki rozszerzeń z jednolitych na te, które łatwiej wyłapać okiem. Mamy nadzieje, że przedstawione modyfikacje Wam się spodobają i czekamy na Waszą opinię w komentarzach!

kONIEC niektórych LOSOWYCH ŚWIĄT

Ten mod pozwala na to, aby zakończyć pojawianie się niektórych losowych świąt bądź wyjątkowych dni w naszym simowym kalendarzu, np. premiera serialu, loteria, czy dzień rabatu. Jest to dobra opcja dla tych, którzy nie są za bardzo zainteresowani takimi wydarzeniami, a nie chcą, aby ich Sim chodził rozczarowany nie wypełnianiem tradycji.

pOBIERZ TUTAJ

dZIEŃ ZWIERZAKA

Posiadając dodatki Psy i koty oraz Cztery pory roku możemy skorzystać z tej modyfikacji, aby stworzyć własny dzień zwierzaka w The Sims 4. W końcu naszym kochanym pupilom też przysługuje odrobina świętowania.

pOBIERZ TUTAJ

Więcej tradycji

Jeżeli brakowało Wam niektórych tradycji, to jest to idealny mod dla Was. Do gry dochodzi parę nowych czynności, których możemy się podjąć, aby uzyskać pełną satysfakcję z danego święta. Oglądanie strasznych filmów, wypad na łyżwy, ćwiczenie zielarstwa, czy pokaz kukiełek to tylko niektóre z nich.

pobierz tutaj

nowe aspiracje

Poniżej przedstawiamy Wam dwie nowe aspiracje: Sztuka układania kwiatów oraz pszczelarza. Obie są w języku angielskim. Jest to ciekawe dopełnienie dodatku Cztery pory roku, dzięki któremu nasz Sim będzie mógł spełniać swoje marzenia.

Pobierz tutaj

POBIERZ TUTAJ

wŁASNE NATURALNE LODOWISKO

Ta modyfikacja pozwala nam na stworzenie własnego naturalnego lodowiska w grze. Bez kodów można na nim ustawiać przeróżną roślinność, aby urozmaicić sadzawkę. Możemy pobawić się oświetleniem, aby polepszyć efekt zamarzniętej wody lub wyłączyć je całkowicie i wykorzystać do stworzenia krytego obiektu.

pOBIERZ TUTAJ

zMIANA WYGLĄDU IKONEK

Ostatnia aktualizacja The Sims 4 spotkała się z niezadowoleniem niektórych fanów serii. Twórcy modów wyszli nam na przeciw, przywracając poprzedni wygląd ikonek rozszerzeń w grze, aby łatwiej je było od siebie rozróżnić.

pOBIERZ TUTAJ


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  15

  1. ArtSim
   o 11:37

   Fajnie🙂 Fajnie też że jest zgłoszony przez że mnie mod na ikonki😉

  2. Hejkasz
   o 12:24

   Ikonki już pobrane!

   Dzień zwierzaka jest świetny.

  3. ArtSim
   o 13:05

   A, i dodam że chodź poleciłem mod na ikonki to go nie pobrałem 😉

  4. FlameBerry
   o 13:46

   Jeszcze polecam moda na wybór koloru ekranu ładowania, też jest świetny, 43 kolory sprawiają, że można sobie choć ciut spersonalizować grę XD

  5. Goniee
   o 14:22

   Wiedziałam, że nie zawiodę się na moderach z tymi ikonkami <3

  6. Jasiek
   o 14:24

   Chyba pobiorę mod na ikonki, bo jakoś bardzo mnie nie irytują na ekranie tytułowym tak szlag mnie trafia w trybie kupowania

  7. Pixeel
   o 20:51

   Nowe ikonki to akurat jedna z rzeczy, które mi się na prawdę podobają. Te stare wyglądają obecnie mocno przestarzale przy nowych 🙂

  8. Muffinka
   o 04:00

   Nowe ikonki są super. Mega przemawia do mnie ich minimalizm i flat design. Ludzie dramatyzują z tym wyszukiwaniem, bo bardzo łatwo idzie się w tym połapać.

  9. Evaerynth
   o 09:54

   Pobieram ikonki, stare były sto razy lepsze. 😛

  10. realista
   o 17:58

   @Muffinka Po prostu ikonki i okładki są brzydkie, dlatego ludzie narzekają xD

  11. Tokusa
   o 09:15

   Mod na ikonki pobrany 😀 Reszta jest meh.

  12. Pixeel
   o 12:19

   @Tokusa a moim zdaniem mody na święta są super. To co dostaliśmy w Porach Roku to jakieś żarty. O ile zasady klubowe ze Spotkajmy Się uzupełniają praktycznie z każdym rozszerzeniem, o tyle o tradycjach całkowicie zapomnieli i nie da się stworzyć żadnego fajnego święta. W ogóle nie rozumiem jak mogli nie dodać możliwości stworzenia dnia zwierzaka, bo mieliśmy już wtedy dodatek Psy i Koty…

  13. Sherlocked
   o 13:38

   Ikonki pobrane, na mod the sims można też pobrać stary ekran ładowania, jeżeli komuś go brakuje. 🙂

  14. Tokusa
   o 19:41

   @Pixeel znaczy dobra, może inaczej, nie tyle co “meh”, co mi personalnie niepotrzebne do szczęścia 😛 Tak to “Tradycje” mnie trochę kuszą, ale reszty nie muszę mieć.

  15. Mrs. Tracz
   o 10:46

   Odetchnęłam z ulgą widząc te ikonki. O tych nowych można dostać oczopląsu.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!