Akcesoria Moschino nadciągają. Przeczytaj oficjalny opis

Na oficjalnej stronie internetowej The Sims pojawił się opis piętnastych akcesoriów do The Sims 4. Rozszerzenie będzie zawierać nowe ubrania dla Simów przygotowane przy współpracy marki The Sims wraz z włoskim domem mody Moschino. Oprócz tego gra zawierać będzie nową karierę fotografa modowego. Premiera została zaplanowana na 13 sierpnia 2019 roku. Na konsolach akcesoria pojawią się 3 września br.

Przeczytaj opis

Moschino x The Sims

Wyraź swoje uwielbienie dla mody, ubierając Simów w stroje z najnowszej kolekcji kapsułowej inspirowanej serią The Sims albo stawiając na kultowe propozycje z kolekcji marki Moschino.

Rozpocznij spektakularną karierę

Na Simów, którzy zdecydują się na fotografowanie mody jako wolni strzelce, czeka szereg niesamowitych możliwości. Naucz się lansować kolekcje, wybierz idealny motyw przewodni, a następnie znajdź kąt, który najlepiej podkreśli walory poszczególnych stylizacji. Rozwijaj się zawodowo jako fotografujący modę wolny strzelec, ciesz się urokami swobodnego stylu życia i szukaj inspiracji do kolejnej sesji do wielkiej kampanii lub dla czasopisma.

Otwórz studio

Załóż swoje własne studio, w którym światła reflektorów nigdy nie gasną, a presja nie słabnie. Ozdób je nowymi meblami, dekoracjami i zdjęciami, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju przestrzeń do fotografowania muz.

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  16

  1. Kariethen
   o 19:59

   Słabo. Choć meble i ciuchy są spoko.

  2. Pixeel
   o 20:08

   Pewnie znów kupię akcesoria, które nie są mi potrzebne, dla samych mebli. Te zaokrąglone okna są świetne. I fajnie, jeśli w końcu dodadzą takie ramki do zdjęć, które można postawić na szafce, a nie tylko na ścianie

  3. Eper
   o 20:45

   Fajne, ale mieliśmy prawie to samo w witaj w pracy :L

  4. Hejkasz
   o 21:46

   “Ozdób je nowymi meblami, dekoracjami…” -aha, nie wiedziałam, że ta firma robi też meble.

   A to ta ramka już była w grze od lutego, bo na zwiastunie była.

  5. Pquest
   o 21:53

   Osobiście wolałbym, żeby twórcy zamiast dawać nam te studia fotograficzne oraz karierę, skupili się tylko i wyłącznie na CASie (ew. trybie budowania/kupowania). W końcu są to akcesoria skupiające się na współpracy EA z Moschino, który zajmują się tworzeniem ubrań. W ten sposób byłyby one w jakiś sposób wyjątkowe. A tak dostajemy kolejny badziew nie warty swojej ceny :/

  6. Kariethen
   o 21:58

   @Pquest Twórcy mogli dodać kilka ubrań w ramach promocji w darmowej aktualizacji (bo wiadomo, że nie dali by więcej), a całe te akcesoria mogli by sobie darować. Meble mogłyby dojść z jakimś innym rozszerzeniem. Nie ma w tych akcesoriach niczego wyjątkowego i nie dałoby się tego uczynić wyjątkowym w żaden sposób. To tylko moje zdanie. Nie bierz tego do siebie, to nie krytyka, tylko opinia.

  7. Black Floe
   o 22:06

   Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz marka The Sims współpracuje z inną. Przypomnę zestawy Ikea i H&M do TS2, Diesel do TS3, więc pojawienie się tego typu akcesoriów, moim zdaniem, nie jest dziwne i było kwestią czasu, choć wybranie Moschino wydaje się ciut ryzykowne. Jakoś mi się nie wydaje, żeby to była marka w jakiś wybitny sposób rozpoznawalna wśród fanów gry (ja kojarzę głownie perfumy). Pozostaje mieć tylko nadzieję, że nie będzie to pięć ciuchów na krzyż i dwa meble. Być może nabędę. W promocji. Przynajmniej -30%. #teamcebula

  8. Pquest
   o 22:10

   @Kariethen Co mam brać do siebie? xD Jak najbardziej zgadzam się z twoją opinią xD Z tym, że te akcesoria byłyby wyjątkowe chodziło mi o to, że jako jedyne (na ten moment) byłyby akcesoriami dodającymi same obiekty do CASa. Dla wielu osób byłoby to atrakcyjne, gdyż dostaliby wtedy masę nowych ubrań, a nie 5 ubrań i rozgrywkę średniej jakości. Ogromną radość czuliby wtedy też fani tej marki.
   Mi osobiście i tak te ubrania się nie podobają, więc nie zamierzam się pociąć mydłem w płynie się z powodu, że twórcy postanowili zachować stary schemat akcesoriów 😉

  9. RainyBeast736
   o 22:43

   Czy będą dostępne na 32-bitowych?

  10. Evaerynth
   o 08:25

   Ok, kariera wygląda nieźle, ale nie kupię akcesoriów dla samej kariery. 😛

  11. bejbibesos
   o 08:49

   Ciuchy mi się nie podobają za bardzo ale dla mabli i ramek się może skuszę jak będzie przecena.

  12. bejbibesos
   o 08:49

   *mebli

  13. Simomaniaczka
   o 09:37

   Do kolejnego zestawu brakuje akcesori i już nie mogę się doczekać 😀

   • Azurrka
    o 12:17

    Zestawów już raczej niestety nie będzie

  14. Kariethen
   o 11:00

   @Simomaniaczka Zestaw 7 już dawno mógł się ukazać, bo są dwa pakiety akcesoriów i jeden pakiet rozgrywki.

  15. Mrs. Tracz

   Jedyne co mi się podoba to kariera fotografa. Słabe te akcesoria do czwórki robią :/

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!