#54 Modny Piątek – kieruj Simem za pomocą klawiatury, nielimitowane zatrudnienie i ceramika

Kolejny piątek i kolejna garstka ciekawych naszym zdaniem modów ląduje na stronie. Dziś skupimy się na pracy naszych podopiecznych, zniesiemy limit zatrudnienia, porobimy dzbanki, czy nawet posterujemy naszym Simem w grze za pomocą klawiatury! Dajcie znać co sądzicie o poniższych modach w komentarzach. Wykorzystacie je w swojej grze? 🙂

Kieruj Simem

Twórca tej modyfikacji umożliwił nam poruszanie się w grze Simami za pomocą klawiatury jak w wielu innych grach. Jesteśmy w stanie nawet pobiegać naszym podopiecznym po okolicy.

Pobierz tutaj

kARIERY Z poprzednich odsłon

W poprzednich częściach było kilka ciekawych karier, których mógł podjąć się nasz Sim. Ta modyfikacja dodaje aż 18 karier, a w tym: architektura, edukacja, kariera paranormalna, rozrywka, oceanografia, moda, prawo, magik, taniec.

Pobierz tutaj

nielimitowane zatrudnienie

Chcielibyście zatrudnić swojego Sima w paru miejscach? Ten mod daje Wam taką możliwość. Od teraz można podjąć się paru prac na pół i cały etat, tylko nie wpadnijcie w pracoholizm!

Pobierz tutaj

robienie ceramiki

Ciekawe zajęcie dla Simów, którzy przy okazji chcieliby rozwinąć umiejętność majsterkowania. Czym wyższy poziom, tym więcej możliwości w robieniu ceramiki uzyskujemy. Nic tylko zabierać się do roboty.

Pobierz tutaj

Zmiana ikonek zawartości zmodyfikowanej

Koniec z irytującymi znaczkami oświadczającym nam, że dany obiekt lub ubranie pochodzi z zawartości zmodyfikowanej. Ułatwia to widoczność, a przede wszystkim nie trzeba się tak trudzić, aby wybrać interesujący nas kolor.

Pobierz tutaj

 

Komentarze

  1. Zawsze jak o czymś myślę o dimsach to to się staje. Ostatnio myślałem o zmianie ikonek modyfikacji i jest. Już tak miałem z CPR.
    Nowe kariery są super! Najbardziej było mi brak architekta i nauczyciela.

  2. O tak, też by mi się przydała kariera nauczyciela, szczególnie do rodziny która jest kopią mojej własnej 🙂 Chociaż, może wyszli z tego założenia, że kto głupi chce być nauczycielem… 😀 (to śmiech przez łzy)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki