EA ostrzega graczy przed aktualizacją. Koniec wsparcia dla niektórych Maców

W czwartek, 3. października 2019 r. zostanie udostępniona nowa aktualizacja The Sims 4 dla urządzeń PC i Mac. Ze względu na to, że nie pojawiła się zapowiedź październikowego Maxis Monthly, powinniśmy spodziewać się wyłącznie poprawek istniejących błędów. Niestety, patch zakończy wsparcie urządzeń pracujących na systemie macOS Lion (10.7). Jeśli jesteś użytkownikiem tego systemu i przystąpisz do omawianej aktualizacji, stracisz dostęp do całej zakupionej zawartości na swoim dotychczasowym urządzeniu. Obecnie jedynym obejściem tego problemu jest wyłączenie automatycznych aktualizacji w kliencie Origin. Należy także uważać, aby nie dokonać ręcznej aktualizacji gry.

 

Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje w kliencie Origin?

 • Przejdź do rozwijanego menu „Origin” i wybierz „Ustawienia aplikacji”
 • W sekcji ,,Aktualizacja aplikacji” odznacz opcję ,,Automatyczne aktualizacje gier”

Zapobiegnie to stosowaniu automatycznych aktualizacji do dowolnych gier Origin, które posiadasz. Nadal będziesz otrzymywać powiadomienia o dostępności aktualizacji, ale musisz ręcznie wybrać pobieranie aktualizacji.

 

Co się zmieni wraz z wejściem październikowej aktualizacji?

Użytkownicy systemu macOS Lion (10.7), którzy nie zaktualizują swojej gry, wciąż będą mieli dostęp do zakupionej przez nich zawartości, włącznie z pakietem rozgrywki The Sims 4 Kraina magii. Ponadto dostępna będzie również działająca galeria oraz wszystkie dotychczasowe zapisy. Niestety Ci gracze, nie otrzymają możliwości pobrania przyszłych aktualizacji i grania w nowsze rozszerzenia.

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  11

  1. ArtSim

   Mam pytanie: mój origin się zepsuł się przez aktualizacje Windowsa. Czy zrobi mi się aktualizacja? Jeśli coś to jest na ten tat w centrum pomocy na forum🙂

  2. Eper

   Znowu się lenią z tym kontentem… KOLEJNY miesiąc bez aktualizacji? Naprawdę? Każda inna gra ma aktualizacje co najmniej raz na miesiąc przy czym dodają one więcej niż zawartość od EA przez ostatnie dwa lata.

  3. Hejkasz

   Mogliby robić aktualizację darmowe, np. dwa-trzy razy do roku z dużą zawartością.

  4. Maja

   A czy ta aktualizacja nie zakończy również wsparcia dla 32 bitów?

  5. Pixeel

   @Eper coo? Gram w mnóstwo gier i żadne nie dostają w ogóle aktualizacji (chyba że przez kilka pierwszych miesięcy od premiery) a co dopiero co miesiąc xD

  6. ArtSim

   @maja ona z tego co pamiętam już była bo EA mówiło że Wyspiarskie Życie będzie ostatnim dodatkiem dla tych systemów 🙂

  7. Tokusa

   @Maja tak miało być, tj. że wsparcie skończy się równocześnie dla 32bit i dla niektórych Maców, ale jeśli w aktualizacji nie ma o tym wzmianki, to możliwe że wsparcie dla 32 bit może zostać zakończone ciut później. Obstawiam jednak, że następny pełny dodatek będzie już dla systemów x64

  8. Maja

   @ArtSim: No właśnie tak mówili, ale się z tego wycofali i Kraina magii jest też dla 32 bit. Niby zakończenie wsparcia ma być pod koniec tego roku.
   @Tokusa: To szkoda, liczyłam na usprawnienia wydajności i dodatkową zawartość- np więcej parceli.

  9. Ginewra

   @Maja – w sumie to Kraina Magii nie była dodatkiem, tylko pakietem rozgrywki, więc to nadal może być prawda i EA zdania nie zmieniło.

  10. Tokusa

   @Maja wątpię by wypuścili kolejne sąsiedztwo w aktualizacji, mimo wszystko jest to dosyć rzadki zabieg. A co do usprawnienia wydajności to no, nie mówmy hop dopóki nie dowiemy się na 100% tego, co będzie w aktualizacji. Może coś wspomną też o TS4Legacy :V Zobaczymy.

  11. jula8392

   Co mam zrobić jeżeli już uaktualniłam? Da się jakoś cofnąć?

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!