Nadchodzi aktualizacja The Sims 3 w 2020 roku. Gra zyska wsparcie 64-bit na Macach

Na początku tego roku Apple ogłosiło, że wraz z nowym systemem MacOS Catalina, wsparcie stracą wszystkie aplikacje korzystające z systemów 32-bitowych. Firma Electronic Arts na swojej oficjalnej stronie podała, że The Sims 3 w 2020 roku doczeka się aktualizacji, tak aby gra była kompatybilna z nową wersją systemu od Apple oraz kartami graficznymi, które korzystają z technologii Metal. Aby gra działała poprawnie będzie konieczne jej odinstalowanie oraz zainstalowanie nowej, odrębnej wersji The Sims 3 (64-bit Metal), która będzie dostępna na Origin. Oprócz tego zostało wspomniane, że na ten moment twórcy nie planują wydać 64-bitowej wersji The Sims 3 na PC.

Komentarze

  1. Heh.. Ostatnio się zastanawiałem czy będzie update do simsów 3 jakiś i proszę… Szkoda, że na Maca tylko. Nie powiem ale mega bym się ucieszył jakby jednak naprawili chociaż to co źle działa i poprawili optymalizację…

  2. Na Originie w opisie gry jest już informacja że gra jest dostępna w wersji 64 bit dla mac. Ogłoszone jest wszędzie na świecie że gra właśnie w tej wersji jest dostępna. Jednak mi wyskakuje ciągle błąd 327682:0 gdy chce już instalować bazową wersje gry. Tak jakby te 64 bity nie były jeszcze aktywne. mam Cataline na nowym Macbooku pro. Masakra tyle czekania i pieniędzy wydanych na tą gra i zero pomocy ze strony origin i EA, żadnych informacji. Czy ktoś ma podobny problem?
    Nie mogę już patrzeć na sims 4, ta gra jest niewiarygodnie nudna…nigdy nie miałam z nią tyle frajdy co z sims 3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

Powiązane nowinki