Przedsprzedaż The Sims 4 Uniwersytet. Zobacz oficjalny opis rozszerzenia

W sklepie internetowym Origin pojawiła się oferta dodatku The Sims 4 Uniwersytet, który został oficjalnie zapowiedziany. Rozszerzenie można zamówić w przedsprzedaży za 139,90 zł, natomiast jego premiera odbędzie się już 15 listopada 2019 roku. Został również opublikowany oficjalny opis dodatku, który możecie przeczytać poniżej. Dajcie znać czy planujecie zakupić nowe rozszerzenie. 😉

Opis dodatku

Poznaj wszystkie atrakcje, jakie oferuje uczelnia. Zapisuj się na kursy, które pomogą Twojemu Simowi odnieść sukces w zawodzie inżyniera, nauczyciela czy prawnika. Odkryj robotykę i pingponga lub rób psikusy szkole rywalizującej z Twoją. Ucz się ciężko, zasypiaj na zajęcia i przybijaj piątkę szkolnej maskotce – tylko dbaj o oceny!

Oswój się ze szkołą – Rozpocznij nowy rozdział w życiu Twojego Sima na historycznym Uniwersytecie Britechester lub nowoczesnym Instytucie Foxbury. Mieszkaj w akademiku lub poza kampusem, zwiedzaj Britechester na rowerze, spędzaj czas w części wspólnej i ucz się w bibliotece. Kibicuj podczas szkolnych wydarzeń i noś szkolne barwy z dumą.

Ucz się z klasą – Zapisz się na uniwersytet i wybierz kursy, które Cię zainteresują: biologię, informatykę, historię sztuki czy nawet łotrostwo. Chodź na wykłady lub pisz prace i twórz prezentacje – im więcej Twój Sim się nauczy, tym większy sukces odniesie. Uczestniczenie w zajęciach lub ich opuszczanie wpłynie na oceny Twojego Sima, więc musisz nauczyć się zarządzania czasem.

Poznawaj, bywaj i odkrywaj – Sposób, w jaki Twój Sim odnajdzie się na uczelni, zależy od Ciebie. Ucz się całą noc, żeby skończyć pracę domową, lub zrelaksuj się i wyśpij. Dzięki aktywnościom takim jak sok-pong, żonglowanie piłką czy spędzanie czasu ze współlokatorami, odpoczywanie nigdy nie było tak fajne! Dołącz do szkolnych organizacji poświęconych robotyce, dyskusji i sztuce – czeka na Ciebie nawet sekretne stowarzyszenie! Wraz z mijającymi semestrami, Simowie odkryją najlepsze wersje samych siebie i dowiedzą się, kim chcą zostać.

Pokaż swój styl na kampusie – Dekoruj pokój Sima osobistymi dodatkami, żeby poczuł się w akademiku zupełnie jak w domu. Nadaj Simowi styl, jaki tylko chcesz niezależnie, czy nosi dresy, w których spał, czy najlepszy strój, zawsze może pokazać szkolnego ducha albo zrobić wrażenie na koleżankach i kolegach.

Zobacz ofertę


Komentarze użytkowników i gości

18

 1. Witold

  ZARAZ! Czy tu będą simowie BEZ KOŃCZYN?!

 2. Tokusa

  Ciekawe czy wymienione w opisie kierunki (całe cztery) to jedyne, jakie się pojawią, czy to po prostu przykłady :V

 3. realista

  @Tokusa Cztery to są kursy, kierunki są trzy 😉

 4. Tokusa

  @realista – gdzie są wymienione w takim razie kierunki, bo chyba ślepnę na starość? D: Bo trzy to ja widzę tylko nowe zawody.

 5. Arcy Joko

  Mam nadzieję że te 3 nowe kariery nauczyciela, inżyniera i prawnika to nie będą królicze nory… Nauczyciel idealnie pasowałby pod otwartą karierę miejsce pracy już ma gotowe.

  Ps. Czy możecie coś zrobić z tymi komentarzami żeby dało się normalnie odpowiadać pod konkretnym komentem? Plus edycja komentarzy, no błagam.

 6. Evaerynth

  Bardzo się cieszę, że będzie zawód nauczyciela. ^^

 7. realista

  #Tokusa, tak w zasadzie, to nie ma ani słowa o kierunkach, jest o zawodach i kursach, więc prawda może leżeć gdzieś pośrodku, haha

 8. Hejkasz

  Na bank dadzą te kierunki co w poprzednich częściach

 9. Emilyvush

  Wiec, mam 2 pytania.
  Czy studia to bedzie cos jak praca, wychodzisz o danej porze i wracasz, będzie mozna byc studentem i mieszkać normalnie np. w Wierzbowej Zatoczce?

  Dodatek ten weźmie udział w promocji na Black Friday?

  Prosze o odpowiedz

 10. SimPaulina

  Mam nadzieję, że będzie więcej kierunków. Kariera nauczyciela – w końcu stworzę siebie ❤

 11. Tokusa

  @realista – no właśnie mi się zdaje, że te kursy będą odpowiednikami kierunków O: No ale jak nie to no, zobaczy się jak będzie wincyj informacji

 12. realista

  @Tokusa, dokładnie moja droga 😀 Poczekajmy na więcej informacji 😉

 13. Mateusz

  Po nieudanej “Krainie magii” na pewno nie kupię w dniu premiery, na zwiastunie wszystko wygląda fajnie, a potem okazuje się, że tak naprawdę rozszerzenie niewiele oferuje.

 14. Mateusz

  @Hejkasz, myślę, że kierunków będzie mniej niż w 2 czy 3, ale może się mylę.

 15. Esmeralda

  @Mateusz Nieudana “Kraina Magii”? Kpisz sobie, czy co hahaha
  Widocznie oczekiwałeś czego innego, bo ja niemalże czuje się spełniona, jak wielu, których kręcą takie klimaty.

 16. Neytty

  Pierwszy raz trailer mnie nie powalił

 17. Eper

  @Witold Na pewno nie

 18. Eper

  A kiedy oferta przedsprzedaży będzie dostępna na Amazonie?

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!