Jak pobrać darmowy pakiet świąteczny do The Sims 4? Poradnik i przegląd

Niedługo po premierze The Sims 4, bo w grudniu 2014 roku, pojawił się darmowy pakiet świąteczny, do pobrania bez opłat, który z upływem czasu był aktualizowany o nowe obiekty i stroje. Były to m.in. obiekty i stroje związane świętem Diwali, wschodnią religią, czy też bałwany z piasku, gdyż w niektórych rejonach świata podczas naszej polskiej zimy panuje lato. Świąteczny nastrój nie tylko zawitał do naszych rzeczywistych domów, lecz również tych simowych. W tym artykule przyjrzymy się temu jak pobrać zestaw świąteczny i co zawiera.

Jak Dodać darmowy pakiet świąteczny do gry?

Darmowy pakiet świąteczny – pobieranie. Wystarczy posiadać podstawową wersję gry The Sims 4 na swoim komputerze, wejść w aplikację Origin, wyszukać frazę “The Sims 4 Zestaw świąteczny” w sklepie Origin i za darmo dodać do biblioteki gier, a tym samym pobrać do The Sims 4. Oczywiście połączenie z internetem jest wymagane – bez tego nic nie zdziałamy.

Stwórz Sima

Darmowy pakiet świąteczny zawiera całkiem podobne ubrania dla obu płci odpowiadającym grupom wiekowym. Kobiety otrzymały jedną parę butów, spodni, cztery pełne stroje, trzy sweterki, bransoletkę oraz dwie nowe fryzury. Mężczyźni natomiast mogą pochwalić się podczas świąt nowymi butami, garniturem, sweterkami, bransoletką oraz jedną fryzurą. Dzieci w swoich świątecznych kreacjach mogą wykorzystać teraz dwie nowe pary butów, dwie czapki, dwie górne części (dziewczynka ma trzy oraz jedną fryzurę). Małe dzieci dostały jedną parę butów oraz po jeden stroju dla odpowiadającej płci dziecka.

Kobiety

Mężczyźni

Dzieci

Małe dzieci

Tryb Budowania i kupowania

Darmowy zestaw świąteczny jest regularnie aktualizowany o świąteczne akcenty z różnych stron świata. Na samym początku otrzymaliśmy standardowe dla nas obiekty, które od razu kojarzą się z okresem świąt. Stopniowo do gry zostają również dodawane bardziej nietypowe przedmioty, np. bałwany z piasku, Św. Mikołaj z deską surfingową, czy też przedmioty do indyjskiego święta Diwali.

Rozgrywka

Poza tym, że możemy stworzyć całkiem przyzwoity świąteczny nastrój podczas rozgrywki, to do naszej gry dochodzi mały element zabawy jakim jest wybuchowy cukierek i zbieranie z niego nowej kolekcji pluszaków. Osiem pluszaków wyglądem przypominających meduzę różni się między sobą kolorem i wzorem.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  7

  1. stingerjii
   o 17:26

   U mnie ten pakiet na PC był w kolejce do pobierania i się pobrał, a na Konsoli od razu po instalacji Zestawu 4 The Sims 4 + Psy i Koty był już pobrany

  2. Evaerynth
   o 18:31

   U mnie chyba też się pobrał automatycznie, ale nie pamiętam dokładnie.

  3. Simomaniak
   o 16:29

   Xd. Sarmowy pakiet jest lepszy od akcesoriów które kosztuja 50 zł
   No nieźle xd…

  4. Ola
   o 16:47

   Zależy, czy ktoś ma w ustawieniach Origina, żeby pobierał automatycznie nową zawartość – jeśli tak, to pakiet pobierze się automatycznie. (ja akurat mam to zwykle zablokowane) 😉

  5. Inesz
   o 18:21

   Simsomaniaku, ale tytuł, jak i pierwszy nagłówek nowinki zdradza, ze to jest darmowy pakiet od EA 🙂
   Zdradzę ci, ze co jakiś czas aktualizowany, o nowe elementy.

  6. OliVer
   o 00:00

   Lepsze rzeczy niż w akcesoriach 😂🐻

  7. ArtSim
   o 19:48

   @Inesz Simomaniak napisał darmowy przez “s” więc to wie, a chodzi o to że uważa to lepsze od drogich akcesorii 😉

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!