GlossyGem: Wideo recenzja akcesoriów The Sims 4 Kompaktowe wnętrza

Na moim kanale GlossyGem dostępna jest recenzja akcesoriów The Sims 4 Kompaktowe wnętrza. W omówieniu znajdują się wszystkie informacje na temat Stwórz Sima, nowych mebli, składanych łóżek oraz nowych funkcji związanych z parcelą. Premiera filmu dokładnie o godzinie 17:00, ponieważ od tej godziny możemy dzielić się informacjami z akcesoriów. Tekstowa wersja recenzji dostępna będzie na stronie w osobnym wpisie.

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

12 KOMENTARZE

  1. W Krainie Magii, jest tez polka na ubrania, jedno-kratkowa! 😀
    Spoko recenzja, jaki ty masz miły i przyjemny głos Karolu 🙂

  2. Dlatego do kina nie chodzi się w weekendy, tylko najlepiej w tanie środy 😀 Niestety akcesoriów nie można kupić taniej w jakiś konkretny dzień tygodnia 🙁

  3. Mam pewne pytanie. Od pewnego czasu mam problem z moimi simami bo są małżeństwem a nie mają żadnych romantycznych interakcji. Jedyna z nich to zasiewaj serenadę :/ kompletnie nie wiem w czym jest problem i nigdzie nie mogę odnaleźć odpowiedzi. Myślałam że to problem z simem więc stworzyłam nowego i przez pewien czas było ok ale po chwili znów wszystko znikło i była tylko jedna reakcja. Nie wiem czym to jest spowodowane ale jest na tyle irytujące że już nie mam ochoty grać w simsy ?
    PS. Już próbowałam opcji napraw grę kilka razy i nic nie dało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories