Nowa zawartość nadchodzi do The Sims 4. SimGuru informuje na Twitterze

Twórcy od pewnego czasu coraz rzadziej publikują w swoich serwisach społecznościowych wpisy związane z The Sims 4. Jak napisał SimGuruFrost na Twitterze, niedługo powinniśmy się dowiedzieć czegoś więcej na temat nadchodzącej zawartości. Dodał, że razem z innymi osobami przygotowują ciekawy wpis na oficjalnego bloga. Ma on dotyczyć nowości, które zmierzają w najbliższym czasie do gry. Wpis według zapowiedzi SimGuru powinien pojawić się w przyszłym tygodniu.

Zobacz wpis

Zauważyłem, że pytacie o nasze plany, kiedy my nieco rzadziej się komunikowaliśmy z Wami. Pracowałem z zespołem osób nad ciekawym wpisem na blogu, który pojawi się (mamy taką nadzieję) w przyszłym tygodniu. Nie chcecie go przegapić – napisał SimGuruFrost na Twitterze.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  14

  1. ArtSim
   o 08:16

   O tak! Mam nadzieję że DUŻA aktualizacja♥️ Ale pakiet też może być.

  2. Aleksandra
   o 11:32

   Ja już przestałam mieć nadzieję tudzież jakieś wielkie oczekiwania co do tych ich zapowiedzi. A im człowiek bardziej na coś liczy tym bardziej się zawodzi. Zapewne to jak zwykle nie będzie nic wielkiego, albo nawet tylko ich wywody na temat jak bardzo się starali, aby na konsolach udostępnić akcesoria Mój Pierwszy Zwierzak. Już w lutym pokazali jak bardzo liczy się dla nich kasa, bo co na 20-lecie gry, która dała im miliardy zysku, dali… wannę z hydromasażem, która bądź co bądź, w grze już była tylko zostały dodane nowe kolory i daszek, łał korzystanie już z gotowego wzoru, nic nowego. A gracze mieli tyle pomysłów na to co mogło powrócić do serii, a było kultowe w poprzednich częściach. Także lepiej jest nic nie oczekiwać i się nie zawieść, niż oczekiwać czegoś ekstra i mieć później ogromny zawód.

  3. mambeczka
   o 11:46

   Daaaawno nie było czegos godnego uwagi ,od Uniwerstetu,bo mebelki z ,,artykułów wyposażenia ”to takie kropelki przed ,,głównym daniem” na polepszenie apetytu .Cieszyłabym sie na ,,Wiejskie Życie”czy ,,Skok w Przyszłosć”.Zobaczymy ,bo możliwe że to będzie cos w stylu ,,Hobby”z S2-ktos o tym mówił. Dodatek czy pakiet rozgrywki ? zauważyłam że pakiety jak na swoją cene są takie naprawde wypasione , wiele ma otoczenia , mają konkretne rzeczy z których sie dużo korzysta. Dodatki np.Gwiazda,Uniwersytet ,mnóstwo rzeczy z których nie korzystam ,tak wiem one muszą być ,bo są użyte do budowy otoczeń i specjalizują rozgrywke konkretnie pod wydany dodatek.Czy to pakiet rozgrywki ,czy dodatek już sie ciesze.

  4. Pixeel
   o 12:04

   W tweecie SimGuru pisze, że opublikują w przyszłym tygodniu wpis, ale nie widzę nigdzie informacji, że będzie dotyczył nowej zawartości do gry. Wiele razy już było tak, że twórcy obiecali coś ‘ekscytującego’ a w rzeczywistości nie było to nic wielkiego (jak chociażby wielka zapowiedź galerii na konsole albo świetna aktualizacja dodająca recolory tylko do drzwi), więc na razie się przesadnie nie ekscytuję.
   Ale fakt, fajnie byłoby dostać coś nowego, bo ostatnio nową rozgrywkę dostaliśmy w połowie listopada (Tiny Living nie liczę, bo rozłożenie łóżka to żadna nowa rozgrywka xD), a szczególnie teraz, jak poza pracą siedzę cały czas w domu, chętnie przygarnąłbym jakiś nowy pakiet.

  5. Cold
   o 12:43

   A może to będzie “Mój drugi zwierzak” np. z papugą 😀
   A tak na serio, to uzupełnili by w końcu te braki 🙂

  6. NatkaDzikii
   o 13:50

   Aktualizacja lub pakiet nowości cokolwiek żeby odświeżyć dotychczasową grę 🙂
   Czekam z niecierpliwością 😀

  7. xxKEBSONxx
   o 19:37

   Może będzie to odświeżanie dotychczasowych rozszerzeń do gry. Niby coś takiego miało być o ile się nie mylę. 😀 😀 😀

  8. ArtSim
   o 22:04

   Może to będzie pakiet o zimowych wakacjach? To też było w ankiecie. Ale mam nadzieję na aktualizację rozszerzeń🙂

  9. pacyfka
   o 22:57

   Ja bym się nie nastawiała na nie wiadomo jak oszałamiające rewelacje. Tam nie ma nic napisane o zapowiadaniu nowych DLC (wbrew temu co głosi nagłówek tego newsa…).

  10. MW
   o 11:09

   A mi się marzą wspomnienia takie jak były w sims 2

  11. Pixeel
   o 16:29

   @xxKEBSONxx nie miało 😛 była tylko ankieta o tym, które rozszerzenia powinny być poprawione, ale nikt nie wspominał, że będą je poprawiać 😛

  12. J.K.
   o 21:25

   Fajnie byłoby, gdyby dali przy okazji jakąś wzmiankę o nadchodzącej aktualizacji lub może czymś drobnym uraczyli graczy… chociaż chyba teraz zabrzmiałam zbyt optymistycznie wobec EA 😛 Myślę, że na pewno powiedzą coś więcej o pakiecie, nad którego zawartością mogliśmy głosować przez jakiś czas.

  13. StrangerReasons
   o 14:36

   Twórcy już dawno przestali się angażować w grę jak to było kilka lat temu. Poza uniwersytetem nic innego mnie nie zaciekawiło bo akcesoria też były jak dla mnie słabe. Niczego ciekawego nie oczejuję już od nich.

  14. sensualitat
   o 19:24

   Oby to był jakiś pakiet rozgrywki lub akcesoriów….

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!