Trzy nowe rozszerzenia w drodze. Twórcy zdradzają plany

Tak jak informowaliśmy jakiś czas temu, na oficjalnym blogu The Sims pojawił się nowy wpis. Dotyczy on zawartości dodatkowej, która wkrótce pojawi się w The Sims 4. Jak podaje SimGuruDuke plany, które przedstawił, są rozłożone na najbliższe pół roku tworzenia gry.

Jednym z trzech nowych rozszerzeń jest pakiet akcesoriów, który jest współtworzony razem z fanami serii. Kolejnym etapem, który już wkrótce się zacznie, będzie głosowanie nad nazwą wspomnianego rozszerzenia. Twórcy bardzo się cieszą, że nowy pakiet zaczyna już nabierać kształtów oraz doceniają spore zaangażowanie społeczności

Zespół pracuje również nad nowym dodatkiem. Duke wspomniał, że jest bardzo podekscytowany jego tematyką, ponieważ jego zdaniem, może to być spore zaskoczenie dla graczy. Wiele osób w Simowej społeczności wspomina, że bardzo chciałoby zobaczyć w grze życie na wsi oraz prowadzenie własnej farmy. Możemy jedynie spekulować o zawartości nowego dodatku, jednak na ten moment żadne oficjalne informacje na jej temat nie zostały jeszcze podane.

Część twórców pracuje także nad pakietem rozgrywki. Podobnie jak zapowiadany dodatek ma on być niespodzianką dla fanów. Duke wspomina, że jest to coś zupełnie świeżego w serii. Na ten moment niestety nie zostały jeszcze ujawnione informacje na jego temat.

SimGuruDuke dodał również, że w związku z zaistniałą sytuacją na świecie, zespół pracuje nad rozwiązaniami, które miałyby ułatwić wspólną rozgrywkę bez konieczności wychodzenia z domu. Jednak nie chodzi tutaj o możliwość zaimplementowania do rozgrywki trybu wieloosobowego. Ze względu na istniejącą pandemię, wszyscy pracownicy studia odpowiadający za tworzenie The Sims 4 przeszli w tryb pracy zdalnej. Oznacza to, że gra jest teraz tworzona w nieco trudniejszych warunkach i wszelkie premiery nowych rozszerzeń mogą ulec opóźnieniu.

Komentarze

 1. meh. tyle czekania by się dowiedzieć, że nad czymś pracują? chyba logiczne, że za cos im płaca, a nie za nie robienie niczego. dawno nie było takiego meh newsa. jeśli to jest ten exciting post to wolałbym jednak by dalej milczeli.

 2. To, że pracują nad jakimś dodatkiem, pakietem rozgrywki i akcesoriami było raczej logiczne. Jedyne czego dowiedzieliśmy się z tego wpisu to tak na prawdę kolejność, w której się pojawią. Więcej sensu miałoby to, gdyby zdradzili przy okazji tematykę pakietu i dodatku i przybliżoną datę premiery (np. środek lata, początek jesieni etc.)
  Ech, mam nadzieję, że przynajmniej w tym miesiącu wyjdzie zwiastun tego dodatku…

 3. Hej, czyli na to wychodzi że będzie 4 rozszerzenia w 2020. Rok temu było 5 co nie? Myślę że chcą tak dodawać aż dojdzie do 1 – ale będzie to The Sims 5 (2023)

 4. Mam nadzieję że w pakiecie rozwiną taktykę rodziny, ale to już było, więc nie wiem. Może czekania przez niektórych superbohaterowie? Ja osobiście nie wyczekuję na to.

 5. Tak jak myślałam coś napisali, choć równie dobrze mogli nic nie pisać. To jest takie, wiem, że nic nie wiem. I jeżeli kolejność jest taka jak na grafice to minimum zapewne do czerwca nic nie dostaniemy. A gdzie ten pakiet rozgrywki, który jest już testowany od grudnia?

 6. A mnie zastanawia bardziej co z tym tematem, o którym robili ankietę o nowych funkcjach w grze. Czy chcieli się dowiedzieć co na to społeczność simowa, czy raczej już dążą do urozmaicenia rozgrywki i prace nad tym ruszyły już dawno, myślę że przez najbliższe pół roku oprócz tych rozszerzeń może czekać nas ogromny update do Simsów i to za darmo, który urzeczywistni nam grę i doda parę fajnych rozwiązań, wspomnienia, relacje, niespodziewane oświadczyny itd 🙂
  zgadzacie się czy jednak mam za duże oczekiwania od twórców ?

 7. Cóż, zaskoczeń nie ma. Niemniej jednak dobrze wiedzieć, że już w najbliższej przyszłości otrzymamy dodatek. Oby ogłosili go jeszcze w tym miesiącu (oraz oby był o tematyce wiejskiej).
  Jestem bardzo ciekaw, co wymyślili w związku z koroną. Bo skoro to nie tryb multiplayer, to co? Nic mi na tą chwilę nie przychodzi do głowy.

 8. Bardzo się cieszę, że twórcy dali znać co i jak dalej z simsami i co nas czeka 😉 Nie mogę się doczekać nowości które nadejdą. Bardzo jestem ciekawa czego będą dotyczyć nowe treści. Szkoda jednak, że oprócz tego, że dojdą do gry ciągu najbliższych 6 miesięcy nie wiemy nic więcej. Mogliby faktycznie podać konkretniejsze daty chociażby tylko do dodatku (np w pierwszej połowie czerwca ) lub chociaz podać do jednej rzeczy informacje co to ma być. Rok temu na EA Play był reklamowy dodatek wyspiarskie życie, a mimo to na wrzesień twórcy zapowiedzieli już pakiet Kraina Magii w tym samym czasie. Mam nadzieję, że szybko zleci ten czas oczekiwania 😉

 9. Czyli najpierw dodatek który nas zaskoczy, hmm, czyli prawdopodobnie nie jest to wiejskie życie bo tego oczekujemy. Oby wyszedł jak najszybciej, przyda się coś nowego w tym “wolnym” czasie.

 10. Już się nie mogę doczekać. Wiadomo, chciałoby się już czegoś nowego, zwłaszcza teraz, gdy siedzi się w domu i … gra 😀 ale cóż, trzeba poczekać. A wiadomo, że im dłużej pozostaje to tajemnicą, tym bardziej rosną domysły, rośnie smaczek na to COŚ WYJĄTKOWEGO… oby nie okazało się rozczarowaniem. Ale i tak nie mogę się doczekać

 11. Czekam na Wiejskie Życie, ale jak powyżej ktoś napisał “tego oczekujemy” czyli to będzie coś innego. Co do pakietów, nowe światy wakacyjne zimowy, może japoński albo z jakąś inną kulturą, wesołe miasteczko bądź postacie nadnaturalne/superbohaterowie/żywiołaki ?

 12. @ArtSim, to byłoby coś z tymi superbohaterami…. Clark Kent i L Laine (czy jak to się tam pisało) hihi…. @Kiwi, ja też chciałabym Wiejskie życie pod warunkiem, że naprawdę byłyby interakcje ze zwierzętami, a nie jak kwiaty – mogę podziwiać, ale niewiele więcej.

 13. Ja tylko ich błagam, żeby nie robili dodatku / pakietu rozgrywki z jakimiś dziwnymi nowymi istotami nadnaturalnymi :/

 14. Według mnie mogliby pomyśleć o aktualizacji dodającej te rzeczy, które były w poprzednich częściach 😀 Na przykład wspomnienia, złodzieje, cmentarze, owłosienie ciała, ulubione rzeczy np.kolor itp., scenki jak w the sims 2 :P, ugniatarki do śmieci, zaokrąglone baseny, robienie stawów 🙂

 15. Skoro tematyka ma być zaskoczeniem, to pewnie nie będzie to wiejskie życie, bo wielu fanów na nie właśnie czeka. Może skoro w trzeciej części gry była podróż w przyszłość, to teraz będzie w przeszłość? Pewnie nie, ale pomarzyć można. 😀

 16. Może skoro ten pakiet jest takim wielkim zaskoczeniem i tego wcześniej nie było, to mogą będą to jakieś choróbska/kontuzje/PANDEMIE itp. itd. ?

 17. Moim zdaniem mogliby się zabrać za te światy co jak co ale w tym magicznym świecie są bodajże 4 parcele co jak co ale jednak jak ktoś płaci to czegoś oczekuje. Parcel o rozmiarze 64×54 czy też 50×50 też jest nie wiele i to najczęściej parki itp.

 18. No nie wiem, to by było, tak trochę nie na miejscu, z tymi chorobami itp.
  Ludzie umierają… wiec, no. Aczkolwiek kiedyś-kiedyś, w spokojniejszych czasach, jak najbardziej, fajnie by było,zobaczyć to w grze.

  Ciekawe co to będzie, jednak wole przyszłość, niż przeszłość, no ale no.
  Dziwna kolejność, to teraz nie powinien być pakiet rozgrywki?
  Dodatek jakby niedawno w sumie był, a pakiet jednak dawniej.
  Poczekamy, zobaczymy! 😉

 19. @Inesz, a ja chyba wolałabym przeszłość… karoce, zamki itd…. przyszłość już była, a przeszłość mogłaby naprawdę być ciekawa. I nie koniecznie czasy średniowieczne, ale też znacznie późniejsze.

  I fakt, choróbska bardzo nie na czasie by były… zombiaki – wyobrażacie to sobie? 😀

 20. O średniowieczu to mamy nawet cala grę 😀
  A tak serio, buee późniejsze czasy… niezbyt.
  Już bym wolał starożytności, albo nawet i początki ludzkości, jak się małpiszony w plemiona dopiero co zaczęły zbierać, to by mogło być ciekawe.
  W przeszłości mieszać, by potem w teraźniejszości, wszystko inaczej by wyglądało.
  Podobnie jak w Skoku w przyszłość, ale trochę inaczej jednak… hmm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki