GlossyGem: Własny stragan w The Sims 4. Przegląd modyfikacji

Chociaż nie jest to Modny Piątek, modyfikacja podbiła moje serce i chciałbym się nią z Wami podzielić. Zobaczcie przegląd moda, który pozwala na stworzenie własnego straganu, a raczej sklepu warzywnego oraz sklepu rybnego. Twórcą jest BrazenLotus, autorka mnóstwa innych, świetnych modyfikacji do gry. Znajdziecie ją pod tym linkiem, gdzie publikuje swoje ulepszenia gry oraz dodatki w postaci nowych roślin uprawnych czy obiektów do The Sims 4 Witaj w pracy, jak na przykład chłodnia dająca możliwość sprzedaży bukietów zrobionych w The Sims 4 Cztery pory roku. Sprawdźcie sami i dajcie znać, co sądzicie o tym modzie.

Zachęcam również do subskrypcji kanału, aby było nas tam więcej! 🙂


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  12

  1. Claymora

   Modyfikacja naprawdę fajnie się prezentuje. Ciekawy pomysł na urozmaicenie własnego biznesu w ładny i w przejrzysty sposób.

  2. Kariethen

   Przyjemnie się Ciebie słucha, Karolu 🙂

  3. pacyfka

   Znów gracze pokazują, że mają więcej kreatywności i serca do gry od twórców, którzy widzą w tym tytule już głównie $. Aż ubolewam nad tym, że na konsoli nie ma modów.

  4. mambeczka

   Ja tak nie na temat ,ale mam problem :para simów zaręczona i nie mogą sie pobrać -wziąć slubu,bo mam komunikat,,wzięcie slubu z pracownikiem byłoby niestosowne ,odwołaj usługi ”dodam nie miałam żadnych uług ,próbowałam różnie ,przeprowadzka ,zamówienie usług ,odwołanie ich,żaden z simów nie pracował u drugiego,mieszkali osobno,próbuje z simem tak z jednej jak z drugiej parceli .Ktos cos wie o tym problemie i jak go rozwiązał .

   • sensualitat

    Też tak kiedyś miałam, zupełnie bez powodu podobnie jak u Ciebie. To najprawdopodobniej błąd w grze. U mnie naprawiło się to samo po jakimś czasie.

  5. sensualitat

   Przepraszam za post pod postem, ale nie mogę edytować poprzedniego. Świetny mod, mi osobiście brakuje w grze innych działalności niż tylko sklep, jeśli chodzi o handel. To co oferują dodatki, jest raczej uproszczone a mechanizm zawsze ten sam.

  6. Śpiąca Królewna

   mambeczka mialam podobny problem i okazało się że moja simka za dużo flirtów uskuteczniała i jak pozrywała ze wszystkimi adoratorami to mogła w końcu wyjść za tego jedynego Jeśli to nie ten powód no to niestety nie pomogę ;}

  7. Oktana

   mambeczka – sprawdź czy Twoja simka bądź sim nie ma chłopaka/dziwczyny. U mnie okazało się, że jak kiedyś romansowała to poprosiła o chodzenie i dopóki nie zerwała z ztym chłopakiem nie mogła wziąć ślubu z innym 🙂

  8. ArtSim

   Ja kiedyś pobrałem te warzywa i owoce BrizenLotus i mi nie działały. Jak to włożyć? Tylko te nie działa ją😢

  9. sadina

   @pacyfka nie masz kompa dla mnie to czysta abstrakcja grać w simsy na padzie i bez kodów modów i CC

  10. mambeczka

   Dzięki ,dziewczyny -to może byc powód, ten sim spełnił aspiracje ,,nieuleczalnego romantyka” , zostało mu po tym 8-chłopaków i kilka zakochań -zauroczeń [trzeba mieć tam 10 pierwszych pocałunków].Dziękuje Spiąca Królewno.Dziękuje Oktana.

  11. pacyfka

   Miałam starego kompa, który by nie udźwignął gry z dodatkami, a że miałam już wtedy konsolę no to zdecydowałam się na zakup. 😀
   Uwierz mi dla mnie to też była abstrakcja żeby grać w taką grę jak Simsy na padzie i do tego bez cc i modów, których miałam zawszę na potęgę, ale da się i fajnie się gra! 😀

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!