Nowe obrazki od twórców. Wierzbowa Zatoczka w wersji eko

Twórcy gry The Sims 4 postanowili podzielić się z nami animowanymi obrazkami z nadchodzącego dodatku Życie eko. Na gifach możemy zaobserwować Wierzbową Zatoczkę, która wygląda dużo ładniej i czyściej niż w podstawowej wersji gry. Na jednym z obrazków możemy zobaczyć również piękne promienie słoneczne padające na otoczenie. Najprawdopodobniej wygląd otoczenia spowodowany jest pozytywną działalnością gracza na środowisko. Poniżej znajdziecie wspomniane animowanie zdjęcia.

Rozszerzenie The Sims 4 Życie eko będzie już dziewiątym dodatkiem do czwartej części kultowego symulatora życia. Jego premierę zaplanowano na 5 czerwca 2020 roku. Więcej informacji na jego temat znajdziecie w naszych pozostałych artykułach.

Co sądzicie na temat zaprezentowanych gifów? Widzicie różnicę w wyglądzie otoczenia? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy! 😉

Zobacz gify


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  19

  1. Inesz
   o 17:45

   Hmm… Ciekawie się zapowiada, jednak czekam na kolejny zwiastun, który niby był obiecany. 🙂
   A swoja droga, ciekawe, czy będzie mozna wyłączać syf w poszczególnych miastach osobna, np. chciałbym aby w Wierzbowej było dobrze, ale już w Oazie było brudno. Czy raczej, albo wszędzie, albo nigdzie.

  2. Simomaniak
   o 17:53

   I tak ten dodatek mi się nie podoba :/

  3. Ravgreend
   o 18:02

   Powoli zaczynam jakoś “widzieć” ten dodatek w mojej rozgrywce. Aczkolwiek dalej sądzę że nie jest to dodatek “pierwszej potrzeby”.

  4. Luna
   o 18:11

   Na początku byłam negatywnie nastawiona, ale z czasem zaczynam przekonywać się do tego dodatku. Oprócz tej całej zawartości związanej z ekologią, pojawią się tam też stół do robienia świec i maszyny do wytwarzania przetworów, a to akurat coś na co czekałam od dawna i często używałam modów wprowadzających te elementy do rozgrywki. Pomimo tylu negatywnych opinii chyba jednak kupię ten dodatek na premierę. Zapowiada się na prawdę ciekawie. A co do rozmiaru tych maszyn, na który wszyscy tak narzekają. Mi one się nawet podobają, ich design ma taki klimat typowy dla czwórki, podobnie jak maszyna do babeczek czy teleskop. Jeżeli dla kogoś są one za duże to powiem, że prawdopodobnie na pomoc przyjdą mu moderzy. Chociaż tak jak duża część graczy też czekałam na farmę, ale mimo to uważam, że nie powinniśmy od razu przekreślać tego dodatku. Może twórcy nas czymś jeszcze zaskoczą? A kto wie czy farma nie pojawi się w kolejnym dodatku lub tym pakiecie rozgrywki, która ma być tą całkowitą nowością w serii.

  5. Śpiąca Królewna
   o 18:46

   Podoba mi się ten dodatek i napewno kupię w dniu premiery 😉

  6. Śpiąca Królewna
   o 18:47

   Sama w realu staram się być eko więc w grze rówież sprawi mi to przyjemność

  7. Pixeel
   o 18:49

   Pojawił się jeszcze gif prezentujący nowy obiekt – słup mięsa. Co do Wierzbowej Zatoczki to jestem bardziej ciekaw jak będzie wyglądała jej najbardziej zanieczyszczona forma

  8. Dm
   o 19:46

   O co chodzi w tych gifach?

  9. przekora
   o 19:53

   Hmmm, no nie wiem … Właśnie stoję w WZ i widzę dokładnie to samo co na gifie, a dodatku jeszcze nie ma.

  10. ArtSim
   o 20:03

   Nie widzę różnicy. Wyglądają jak ta orginalna tylko może tylko jaśniejsza. Ale i tak czekam na premierę😁

  11. ArtSim
   o 20:51

   @pixeel twoja wiadomość o słupie mięsa zmieniła moje życie…ciekawe czy z tego idzie robić kebaba? 😆(Nie lubię jakby coś)

  12. Shiaan
   o 21:23

   Co za tupet, do promocji dodatku który sam siebie obronić nie potrafi używają już zaimplementowanych do gry rzeczy… serio… akurat gram w Wierzbowej Zatoczce i w letni dzień wygląd w tym miejscu jest identyczny.

   • GlossyGem
    Administrator
    o 21:43

    Nie do końca, są pewne różnice. Nie wiem, czy mogę mówić jakie i dlaczego 😀 Bo boję się, że złamię embargo, ale… Zrób fotę w grze i porównaj. 🙂 Na pewno chodzi m.in. o te promienie słońca. 🙂

  13. Mati789k
   o 14:27

   Co z tego że ładny śwat jak w tym świecie będzie 1 do 3 wolnych miejsc parceli jak w każdym świecie masakra i to dodatku pewnie małe parcele :/ te parcele w tej części są okropne

  14. Inesz
   o 17:40

   E tam, może i nie jest idealnie, ale ten system mi się najbardziej podoba, ze mam dostęp do całego swiata gry, i wszystkich miast. A nie muszę wybierać.
   To był najlepszy krok, ale fakt, może nie największych, ale więcej parcel, by mogli dawać na miasto, najlepiej takich średnich 30×30 czy 30×40, nie obraził bym się. 🙂
   Moza tez powywalać, niektóre parcele, po co tyle muzeów, albo siłowni, one w pierwszej kolejności u mnie lecą, i nie jest, tak źle.

  15. Kariethen
   o 20:35

   Zastanawiam się czy w dniu premiery będzie promocja na ten dodatek. Np. z kartą EMPiK, jak to miało miejsce w przypadku, bodajże, Wyspiarskiego Życia.

  16. Paulina
   o 22:03

   Dla mnie ten dodatek wygląda świetnie, jakby się nad tym zastanowić to on na prawdę ma sens. Co więcej, to wygląda jak wstęp do możliwych kolejnych dodatków. Na przykład wiele ludzi chce wieś, życie eko poniekąd się z tym wiąże a w jednym dodatku by tego nie upchali. Ten dodatek ma potencjał i dzięki niemu otworzą się drzwi na wiele nowych możliwości, pytanie tylko czy twórcy dobrze to wykorzystają.

  17. Zwierzolub
   o 09:49

   Mi to przypomina północną grotę – ten świat też był tak zachmurzony z storę w trójce…..ale tam było coś fajnego fabryka zabawek – a tu wątpię by dali możliwość robienia zabawek samemu. Nie są przekonywujące te gify i wiadomości – mogli zrobić inny dodatek na którego ludzie czekają a nie takie coś……..ludzie wymyślają mody by nie sprzątać za lokatorami w akademikach – jakoś nie widzę tego sprzątania ulicy. Dodatek uczący – pewnie rodzice kupią tylko dzieciom bałaganiarzom by ich uczyć dbania o świat poza domem. Jedyne co się mi podoba z tego dodatku to świeczek wyrób – a to jest w modach też – a wiec nadal jestem na nie – nie kupie- i to będzie pierwszy dodatek którego nie kupiłam – pozostałe mam. Widząc po sobie że mnie do siebie nie przekonał ten dodatek za 140 zł to pewnie więcej ludzi sobie ten zakup odpuści – on nic nie wnosi ciekawego do rozgrywki. W porównaniu z nim to cztery pory roku mają u mnie 10 punktów, a temu dam 2 punkty i to tylko za świeczki. Robaki zasłużyły na jakąś interakcje w tej grze a rybki już nie – i jest mało zwierząt – a robactwa nie lubię. Przydałaby się jakaś lista co da się wyprodukować z tego złomu – ale nie sadze ze coś takiego jak nowe zabawki dla dzieci simowych.

  18. Simsik86
   o 16:31

   Myślę że, ten dodatek zaowocuje nam w codziennej grze 🙂 Mamy swoje drogi podczas gry np. studia, kariera czy drzewo genealogiczne i w trakcie nich będziemy mieli więcej możliwości, obserwować jak się zmienia otoczenie.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!