Kolejny GIF z Życia eko. Zorza polarna nad Wierzbową Zatoczką

Jeden z producentów gry The Sims 4, SimGuruGeorge podzielił się z nami kolejnym gifem z nadchodzącego eko dodatku. Tym razem na obrazku możemy zaobserwować posiadłość Ćwirów nocą, nad która widoczna jest zorza polarna. Najprawdopodobniej pojawiać się ona będzie po uzyskaniu pozytywnego wpływu na środowisko. Zdjęcie może również świadczyć o tym, że ukazywać się ona będzie we wszystkich światach, a nie tych, które mogłyby znajdować się na północy naszego globu. Poniżej znajdziecie wspomniany animowany obrazek.

Oprócz tego warto wspomnieć o nowej karierze, która pojawi się z dodatku. Będzie to kolejna gałąź dodanej w jednej z aktualizacji kariery wolnego strzelca. Tym razem będzie to wytwórca, który będzie miał za zadanie wykonywanie internetowych lub pocztowych zamówień na świece, musujące soki, czy odnowione obiekty.

Rozszerzenie The Sims 4 Życie eko będzie już dziewiątym dodatkiem do czwartej części kultowego symulatora życia. Jego premierę zaplanowano na 5 czerwca 2020 roku. Więcej informacji na jego temat znajdziecie w naszych pozostałych artykułach.

Co sądzicie na temat zaprezentowanego gifa? Podoba Wam się nadchodząca kariera? Koniecznie podzielcie się z nami Waszym zdaniem w sekcji komentarzy! 😉

zobacz gifa


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  33

  1. Maymoony
   o 17:03

   Wie ktoś może na ile dni przed wydaniem dodatku wychodziła aktualizacja ?

  2. Witold
   o 17:21

   O kolejna gałąź wolnego strzelca. Brzmi fajnie.🙂

  3. Inesz
   o 17:32

   Maymoony, dodatek wychodzi w piątek, wiec zapewne w poprzedzający wtorek.
   Ewentualnie w ten wtorek na tydzień przed tygodniem z premiera.

   A o drugiej karierze, póki co cisza? Ale ten wolny strzelec tez spoko, lubię się tym bawić, zwłaszcza na studiach 🙂

  4. ArtSim
   o 19:18

   Czyli ten dodatek przerabia każdy świat na Skandynawię itp. ale o różnym klimacie?OK.
   Na karierę wolnego strzelca czekam i to bardzo. Wytwarzania różnych przedmiotów to jest to na co czekam do karier😀

  5. Pquest
   o 20:57

   Ten motyw z zorzą polarną tak bardzo kłuje w oczy… >_< Nie rozumiem, jak można popełnić tak podstawowy błąd, jakim jest dodanie jej do każdego otoczenia, podczas gdy powszechnie wiadomo że powstaje ona tylko w specyficznych warunkach.

  6. Witold
   o 21:07

   Zgadzam się Pquest to jest absurd

  7. Ginewra
   o 21:26

   “(…) mogłyby znajdować się na północy naszego globu” – a to zorza pojawia się tylko na północy globu, a na południu już nie? 😀
   Lepiej już by zrobili, jakby była permanentna tęcza, chociaż i ona potrzebuje specyficznych warunków. Ale co tam – niechby była i cała złota, w końcu to gra prześmiewcza, więc i tęcza może być nieziemska.

   “Wytwórca” pasowałby też np. do rzeźbiarza, czy “składacza bukietów”. Ciekawe, czy to połączą.

  8. Pixeel
   o 21:40

   Nie rozumiem tych wszystkich narzekań na zorzę. Ciężko pokazać, że niebo jest oczyszczone, szczególnie że w obecnych światach już i tak jest czysto, dlatego wymyślili zorzę jako znak idealnie czystego świata.
   Ludzie, za granicą w szczególności, piszą że to absurd, a jednocześnie w innych wątkach proszą twórców o dodanie do gry wróżek, jednorożców i innych nadnaturalnych rzeczy, to nie jest absurd? Simsy to jest gra, nie prawdziwe życie, nie wszystko musi mieć tu sens (z resztą wszyscy wiedzą, że wiele rzeczy w simsach nie ma sensu i nigdy nie miało). W rzeczywistości zorza polarna pojawia się w Skandynawii, a w The Sims 4 jest oznaką czystego nieba i tyle.. xD

  9. Pquest
   o 22:12

   @Pixeel Problemem w tym wszystkim jest to, że zorza polarna jest symbolem bieguna północnego, czymś co się z nim nierozerwalnie kojarzy. To tak samo śnieg kojarzy się z niskimi temperaturami. Pomyśl, jakbyś zareagował/jakby zareagowała społeczność gdyby nagle EA, na tropikalnej wyspie gdzie temperatura jest zawsze w okolicach 44*C, dała zamiecie śnieżne? Oburzenie byłoby ogromne, jeszcze większe niż tu.
   I oczywiście jest to pierdoła, a nie rzecz przez którą trzeba zlinczować EA jak tylko się da. Lecz mimo to, to mocno kłuje w oczy.

  10. Shiaan
   o 22:35

   Nie rozumiem za bardzo sensu zestawiania zorzy polarnej z postaciami fantastycznymi…
   Zorza polarna jest czymś realnym, co istnieje już w rzeczywistości i ma swoje odniesienie do niej, dlatego warto byłoby oddać jakikolwiek realizm takiego aspektu jeśli już wprowadzamy to do gry, w przypadku wampirów, wróżek i innych nadnaturalnych rzeczy nie ma takiej potrzeby, bo to nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości więc ta skala absurdu jest znacznie dalej posunięta niż w przypadku przelewania realnych aspektów do gry.
   Moim zdaniem też bardziej pasowałaby tęcza, jak już się tak uparli na ten wyznacznik czystości miasta – nie wiem komu to potrzebne. Jak już chcieli ten aspekt rozwinąć to mogli to zrobić z polotem, czyli np. jak miasto jest czyste pojawiają się zwierzątka np. wiewiórki, nowe gatunki roślin, robaczki… No ale to EA, rachu-ciachu dodamy jakieś efekty świetlne i wystarczy…

  11. Lilou
   o 22:50

   Off top. Mam pytanko: czasami młody sim (dziecko i nastolatek) należąc do koła teatralnego ma przedstawienie. Pojawia się wtedy informacja, że ktoś z domowników powinien przyjść i go wesprzeć. Moje pytanie więc brzmi jak to zrobić? Klikałam opcje telefonu ale tam nie ma niczego takiego. Ktoś coś wie?

  12. ArtSim
   o 22:53

   @Lilou pamiętam że chyba klikając na sima, lub dziecko/nastolatka simem którym chcesz iść.

  13. Pixeel
   o 23:05

   @Shiaan nie chodzi tylko o postacie nadnaturalne, ale o wszystko – zwierzaki zachodzą w ciążę przez pocałunek, chomiki latają w kosmos i tym podobne, cała ta gra jest absurdalna xD dlatego nie przyczepiałbym się aż tak bardzo, tym bardziej że to tylko gra, świat simów to zupełnie inny świat, rządzą tam inne zasady, może zorza to u nich normalne zjawisko, występujące wszędzie? 😀

  14. Inesz
   o 23:26

   Zapewne jakby dali tęczę, to zaraz, by znowu podniosły się glosy, ze zbyt wspierają środowisko LGBT+, wiec może dali zorze, która jest piękna, podobna i jak na razie neutralna.

  15. przekora
   o 01:01

   Uważam, że zorza powinna pojawiać się tylko w tym nowym otoczeniu, które zobaczymy w czerwcu. To czyniłoby je wyjątkowe i zapewne w jakimś stopniu zachęciło do zakupu. Obecnie każde otoczenie jest w jakimś stopniu inne i to jest właśnie najbardziej magiczne. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to sam pomysł wybrania zorzy jako formy ukoronowania naszych prac nad zadbaniem o “naszą planetę” (planetę simsów ofc). Nie bardzo wiem co zorza ma wspólnego z tym zagadnieniem jakim jest ekologia, a raczej myślę, że niestety jest troszkę na odwrót … Coś co jest piękne, nie zawsze oznacza, że jest zjawiskiem pozytywnym. Czy tym razem również twórcy nie odrobili lekcji? To chyba nie pierwszy raz, bo już od iks czasu kłócę się o dodawanie idiotycznego, okrągłego akwarium dla złotych rybek do gry.

  16. Witold
   o 08:47

   Zgadzam się Pixeel
   Nazwę głupiej budy nie mogą dodać

  17. Witold
   o 08:59

   NAWET zamiast NAZWĘ!
   Czy tutaj nie można edytować?!
   Bo teraz mój błąd kłuje w oczy.

  18. Pacyfka
   o 13:20

   “To chyba nie pierwszy raz, bo już od iks czasu kłócę się o dodawanie idiotycznego, okrągłego akwarium dla złotych rybek do gry”
   @przekora, a co jest nie tak z tym stolikiem?

  19. Minanki
   o 14:07

   Sama zorza jest piękna, ale liczyłam na to, że będzie się pojawiała tylko w nowym świecie, bo do takiej Oazy Zdrój mi ona nie pasuje. Ciekawa jestem, jak połączą ten dodatek z Wyspiarskim Życiem, gdzie już jest motyw sprzątania świata.

  20. Pineska
   o 17:48

   Pacyfka – nie chodzi o ten kwadratowy, ale o te kule, na jedna rybkę. W kulistym akwarium ryba się meczy, kreci się ciągle w kolko, ma problemy z orientacja itp.
   W kwadratowym akwarium jednak masz określone kierunki poprzez ściany.
   Po za tym te okrągłe są male, zazwyczaj, i z racji, ze są okrągłe, tez niezbyt jest jak aparaturę do oczyszczenia i utleniania wody, niby są rybki, które mogą bez tego żyć, no ale nikt nie chciałby taplać się w swoich nieczystościach.
   Mam nadzieje, ze odpowiedziałam, na pytanie, i nic nie pokręciłam 🙂

  21. Simomaniak
   o 18:54

   Bezsensu, wolę na urodziny 24 maja dostać Cities: Skylines

  22. Simomaniak
   o 18:55

   dodatki do Cities: Skylines, bo podstawkę już mam

  23. Witold
   o 20:13

   Ja też mam Cities Skylines i jeszcze czekam na Paralives.
   Nieźle co? 8}

  24. Ginewra
   o 10:04

   @Pineska – nic nie pokręciłaś. Rybki w okrągłym akwarium czują się stokroć gorzej, niż pies/kot w budzie BEZ łańcucha.
   @Witold – to we wtorek mają przestawić Parafolks 🙂

  25. sadina
   o 12:48

   @Witold ja uważam że gra Paralives nie sprzeda się równie dobrze co The Sims grafika trąci myszką gra Paralives będzie jechała na silniku Unity po trzecie ludzie kupią grę z ciekawości i po paru tygodniach ją porzucą jak zeszłoroczne rękawiczki od Prady

  26. Witold
   o 13:09

   Paralives Sadina nadal nie jest wydana a widać że gra wygląda dosyć nieźle niż The Sims. Więc poczekamy jeszcze ok?

  27. realista
   o 15:06

   To co różni na ten moment paralives od simsów, to przede wszystkim to, że paralives jest robione z pasji, co widać 😀

  28. Pacyfka
   o 15:27

   @Sadina jak możesz ferować takimi wyrokami w momencie kiedy Paralives jeszcze jest nadal w fazie produkcji?

  29. Zwierzolub
   o 19:27

   z tymi rybkami to jakaś masakra ze się w simsach nie da nic przy nich robić w akwarium. Mam akwarium i na co dzień daje się tam nawozy, podłącza CO2, filtr 24 h, sprzęt jak się psuje trzeb ago wymienić, rybki karmić, sadzić rośliny, czyścić odmulać dno, czyścić szyby – tez tego nie rozumiem dlaczego nie rozwinęli akwarium – a kula to powinna być dla kwiatków a nie dla ryb – ruby w kuli się męczą. a zorza polarna niekoniecznie jest pozytywnym zjawiskiem – Zorza polarna pojawia się, gdy naładowane cząstki pochodzące ze Słońca bombardują ziemskie pole magnetyczne. Zjawisko to przechowuje ich energię niczym swoista bateria. Po pewnym czasie energia ta jest uwalniana, generując w jonosferze silne prądy elektryczne, które z kolei powodują zakłócenia pól magnetycznych na Ziemi. W małej skali zjawiska takie są powszechne i względnie niegroźne, ale czasami występują większe burze, które mogą mieć już na nas znaczny wpływ.
   Nie odrobili widać lekcji na całej lini

  30. GlossyGem
   Administrator
   o 20:10

   Moim zdaniem, największą różnicą między The Sims 4 a Paralives jest to, że The Sims 4 istnieje. 😉 Na ten moment krótkie animacje to za mało, aby cokolwiek oceniać w tek grze. Zapomnieliście, że The Sims 4 też było idealne na pierwszych zdjęciach i filmach? Jaka była premiera, sami wszyscy wiemy. Dzisiaj jest to już zupełnie inna gra, jednak jest początki były trudne 😉 Pomimo ładnych filmów i zdjęć. Poczekajmy na Paralives w wersji grywalnej, wtedy oceńmy na ile jest to jakiekolwiek zagrożenie i lepsza wersja Simów.

  31. Simomaniak
   o 21:49

   Denerwują mnie wszechwiedzący ludzie którzy komentują wszystko co padnie, nawet jak cos jeszcze nie wyszło

  32. Simomaniak
   o 21:52

   Zwierzolub, też dziwi mnie czemu nie rozwinęli akwarium, ale najbardziej boli brak króliczków czy innych gryzoni, kocham króliczki, ale niestety ostatnio mój futszasty przyjaciel zdechł

  33. Kariethen
   o 22:27

   Szkoda, że znowu dostaniemy (najprawdopodobniej) dodatek z małą ilością interakcji między simami, w różnej kategorii wiekowej. Tego grze brakuje.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!