Druga aktualizacja gry The Sims 4. Imię dla Krowowiatu, nowa lampa i akcesoria

Pojawiła się nowa aktualizacja gry The Sims 4. Poprawia popularne błędy oraz przygotowuje grę do nadchodzących akcesoriów The Sims 4 Włóczkowe historie. Wśród nowości znajdziemy opcję nadania imienia Krowowiatowi oraz nową lampę sufitową emitującą przyjemne światło. Lampa to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich twórców zdjęć i filmów w grze. Oprócz tego usunięto podpowiedzi z kuli przepowiadającej przyszłość – nie poinformuje nas już o włóczce i drabinach.

 • PC: 1.65.70.1020 / Mac: 1.65.70.1220

 

Najważniejsze poprawki – LISTA ZMIAN

The Sims? 4

 • Naprawiliśmy błąd, przez który sylwetki i karnacje w trybie Stwórz Sima były podświetlone w sposób sugerujący, że są nowe w grze.
 • Naprawiliśmy błąd sprawiający, że cel aspiracji ?Mózgowiec? ? ulepszenie lub naprawienie dowolnego łóżka ? nie był realizowany. Ulepszajcie więc!
 • Błąd o kodzie 134:54350669, zły bliźniak błędu o kodzie 134:b378c837, został pokonany… przynajmniej póki co.
 • Naprawiliśmy występujący na konsolach problem, przez który powiadomienia z gry zasłaniały elementy panelu sterowania. Naprawiliśmy także niektóre z przycisków, które wyświetlały się w nieodpowiednim kontekście.
 • Mieliście kiedyś taką sytuację? Wasz Sim siedzi sobie w łazience, gdy nagle pojawia się zapach dymu? Jeśli Wasz Sim doświadcza… ?palącego problemu? podczas zaspokajania potrzeby związanej z pęcherzem ? problem rozwiązany! To wszystko zasługa Poprawkolu*. Poprawkol zwalcza wszelkie palące problemy z pęcherzem, zainstaluj już dziś!

*Poprawkol nie zapobiega wszystkim łazienkowym incydentom ogniowym. Simowie mogą wciąż doświadczać palących problemów, szczególnie gdy są rozgniewani lub zjedli coś ostrego. Ogień może się także pojawić, jeśli Simomaniacy zainstalują Życie eko i zechcą zamontować na ulepszonej toalecie pojemnik do kompostowania, lecz nie mają na parceli fermy owadów. Poprawkol nie jest odpowiedzialny za efekty uboczne, takie jak np. renderujące się wielokąty.

Psy i koty

 • Wytresowaliśmy nasze psy i koty tak, by nie uciekały już na inne parcele. To grzeczne zwierzaki, 15/10, należy im się mnóstwo głasków.

Cztery pory roku

 • Zmieniły się warunki, na których stacje letnie rytmy i zimowe świętowanie będą przyznawać powiązane nastrójniki. Letnie rytmy będą je przyznawać tylko latem, a zimowe świętowanie jedynie zimą. Nastrójniki będą przyznawane Simom, którym powie się wprost, żeby słuchali stacji. Nie wystarczy, żeby leciała w tle.

Życie eko

 • Naprawiliśmy problem, który sprawiał, że nie można było używać wszystkich zdobytych wariantów kolorystycznych dla kariery ?Wolny strzelec ? wytwórca? w trybie Stwórz Sima.
 • Niezależni Simowie nie będą dłużej przestrzegać wdrożonych planów w zamieszkiwanym przez siebie otoczeniu, jeżeli Simowie udadzą się do innego otoczenia lub świata przed zakończeniem głosowania.
 • ?Narożne okno firmy Okna na Świat SA? renderuje się już poprawnie… Na pewno nie będzie wyglądać, jakby niektóre jego części gdzieś wcięło!
 • Naprawiliśmy błąd, przez który niestandardowa muzyka nie odtwarzała się po dodaniu do stacji americana.
 • Zmieniliśmy nieco opisy dotyczące natychmiastowo wdrażanego lokalnego planu działania ?Oszczędzanie wody?, aby Simomaniacy mogli dowiedzieć się więcej o płynących z niego korzyściach. Bo nie ma to jak doinformowany Simomaniak.
 • Naprawiliśmy problem z ikonami aspiracji ?Eko-innowator? i ?Mistrz tworzenia? ? teraz naprawdę mają złoty kolor.
 • Poprawiliśmy tekst opisujący kondycję owadów na fermach owadów. Gdy Simomaniacy je zaniedbają, tak naprawdę nie nastąpi ?śmierć?, lecz staną się ?nieszczęśliwe?. Więc dbajcie o nie.
 • Naprawiliśmy problem, który sprawiał, że podczas gry na średnich ustawieniach grafiki w mieszkaniach w Evergreen Harbor między schodami wyświetlały się puste przestrzenie.

Dzień w Spa

 • Zmieniliśmy warunki przyznawania nastrójnika ?Skupiony? dla stacji New Age ? aby go otrzymać, Simowie muszą być w trakcie słuchania tej stacji. Nastrójniki będą przyznawane Simom, którym powie się wprost, żeby słuchali stacji. Nie wystarczy, żeby leciała w tle.

StrangerVille

 • Naprawiliśmy błąd, przez który niestandardowa muzyka nie odtwarzała się po dodaniu do stacji zagadkowe melodie.

Kompaktowe wnętrza

 • Naprawiliśmy problem przenikania opcji włosów małych dzieci w trybie Stwórz Sima podczas używania elementu puHat_EP05Trucker z Czterech pór roku.

 

PRZEGLĄD NOWOŚCI

 

Komentarze

 1. @xxKEBSONxx 50 zł
  Jak pokazywali wczoraj te imię dla krowokwiata, to myślałem że będzie można mu uszyć ubranko. Tak smutno tą zimą wygląda. Ale możliwość nadania imiona też fajna.
  Ja się właśnie dziwiłem czemu jest teraz płonące spagetti, a to dla tej toalety?
  Wreszcie naprawili okno! Tak!
  Ciekawi mnie czy ta “śmierć” insektów to błąd twórców czy tłumaczy? ?

 2. @simomaniak chce zauważyć, że oni Ci nie mogą dać w czerwcu drabiny, nowych NPC, w Lipcu update niemowląt, a w sierpniu samochody w aktualizacji. To była tylko przygotowująca do akcesoriów i co więcej była druga w tym miesiącu. Ma prawo być mała. Najważniejsze że naprawiła największe błędy.

 3. Ha! Aż wyjątkowo muszę skomentować. Śledziłam #justiceforcowplant stworzony przez lilsimsie i tak się ciesze, że został zauważony. Jak to pokazywali nawet nazwali krowokwiat na jej cześć. Jestem tak dumna z naszej małej społeczności

 4. @simomaniak mi ogóle chodzi o wielkie nowości. Tak samo nie ma update’u niemowlaków. A o autach cały czas mówią i błagają ludzie (czego mam dosyć), więc tutaj były idealnym przykładem.

 5. To imię dla Krowokwiata – świetna możliwość, zawsze traktowałam je jak takie zwierzątka 😀 Cieszę się, że pomysł Lilsimsie wypalił.
  No i wielki plus za naprawę tych toalet. Teraz już tylko czekam na #JusticeForTrash, bo już naprawdę irytuje mnie ciągle zapełniający się śmietnik, który trzeba wymieniać na nowy…

 6. Przypadkowo wcisnąłem wyślij.
  Samochodu będą czymś żeby było i nie jest potrzebne. Nie rozumiem twojego podejścia. Sam nie rozumiem czemu ich wszyscy chcą, ale to nie znaczy że nie będę grać z nimi w grze. Pewnie i tak będę je kupować bo lubię realistyczną rozgrywkę.

 7. Cieszę się że te usterki zostały naprawione. Niestety po najnowszej aktualizacji pojawiła się nowa usterka a mianowicie wszystkie simy stały się złodziejami i kradną przedmioty z domów, np. szafki, zlewy, laptopy, kwiaty, generalnie wszystko co popadnie. Im dłużej są w odwiedzinach tym więcej przedmiotów zabierają. Obecnie polecam zamknąć domy/mieszkania przed innymi simami.

 8. Błędy błędami, fajnie że je naprawili, ale zupełnie nie rozumiem po co dodali identyczną lampę jak ta, którą już mamy w grze, tyle że w pomniejszonej wersji, skoro tamtą można było dowolnie zmniejszać i powiększać nawiasami []. Wydaje mi się, że to kolejna rzecz dodana na siłę, aby tylko coś było w aktualizacji.

 9. Dzięki temu, że dali mniejszą wersję lampy można ją pomniejszyć jeszcze bardziej. Ja tam jestem zadowolona. Taki drobiazg, a cieszy.

 10. Hej,
  czy wie ktoś o co chodzi? Od ostaniej aktualizacji na kżdej parceli, na której pojawia się mój sim znikają szafki, stoły i stoliki. Jest to strasznie irytujące. Wygląda na to, że są zabierane przez innych simów, którzy pojawiają się na parceli. Początkowo myślałam, że może mają cechę “kleptoman”, ale zauważyłam, że każdy z pojawiających się simów bez względu na cechę kradnie te przedmioty 🙁
  Jestem bezradna.

 11. @Oktana, mam ten sam błąd, po tym ostatnim patchu. Nieważne jaki sim NPC, ale większość z nich kradnie co się da, na oczach innych simów i mimo, że powinni odpuszczać gdy zostaną przyłapani to i tak wykradają obiekty. Po prostu jakiś nowy błąd wyskoczył przy patchu, raczej trzeba czekać na łatkę albo jakieś mody

 12. @Dżeleń
  Dziękuję! Faktycznie nie zauważyłam, że wdrożyli ten plan działania 🙂 Wyłączenie go pomogło jeżeli chodzi o kradzież w moim domu. Niestety jak podróżuję do innych dzielnic, np. do restauracji to okazuje się, że tam również simowie kradną co się da i już po kilku minutach gry nie ma połowy stolików w restauracji 🙁 Wiecie może czy jest jakaś możliowść zarządzania tymi planami działania w innych dzielnicach, albo ich zupełne wyłączenie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

Powiązane nowinki