Kody do The Sims 4 Włóczkowe historie. Pełna lista

Dostępna już jest lista kodów dla akcesoriów The Sims 4 Włóczkowe historie. Możecie dzięki nim podnieść poziom umiejętności dziergania, czy odblokować obiekty z trybu kupowania oraz tworzenia Sima.

Upewnijcie się, że przed skorzystaniem z poniżej podanych komend, został wcześniej wpisany kod ?testingcheats true?. Pamiętajcie również, że nadużywanie kodów może powodować nieprawidłowe działanie gry, dlatego korzystajcie z nich ich z rozwagą.

Konsolę do wpisywania kodów wywołujemy jak zawsze kombinacją klawiszy Ctrl+Shift+C

Umiejętności

 • stats.set_skill_level AdultMajor_Knitting x – rozwija umiejętność dziergania do wybranego poziomu (w miejsce x należy wstawić liczbę w zakresie od 1 do 10, która określa poziom rozwijanej umiejętności). Z każdym poziomem umiejętności Sim odblokowuje nowe projekty, które może wydziergać

Odblokowanie obiektów w Stwórz Sima

 • cas.unlockbytag SP17 – odblokowuje wszystkie elementy w trybie tworzenia Sima, które pojawiły się w akcesoriach

Cechy-nagrody

 • traits.equip_trait trait_SacredKnittingKnowledge – Sim otrzymuje cechę „Święta włóczkowa wiedza”, którą można również odblokować, wypełniając nową aspirację. Dzięki niej Sim może wydziergać dodatkowe 3 projekty

Odblokowanie obiektów w trybie kupowania

 • bb.showhiddenobjects – w dobrze już znanym trybie „Debug” dostępne są wszystkie obiekty, które Sim może wydziergać
Zareaguj na nowinkę!
+1
6
+1
2
+1
1
+1
1
+1
5
+1
1

15 KOMENTARZE

 1. Tak są dwie nowe stacje muzyczne, METAL i Skupienie. Dodatkowo słuchając Metalu są specjalne interakcje do wykonania klikając na radio.

 2. Coś mi się wydaje, że te akcesoria na premierę nie były bestsellerem przez ostatnią wyprzedaż czwórki, gdzie w cenie tych akcesoriów można było kupić pakiet rozgrywki i akcesoria.

  Z tego, co widziałem, to pakiet jest dopracowany i rozbudowany, aczkolwiek obiekty… Zamiast „Włóczkowych historii” wyszło im „Mój infantylny dziadek próbuje być cool” :/

 3. Hej nie wiem co mam robić, ponjeważ Scarlett naskoczyła na pewien dużo mniejszy simowy kanał ze względu na to że uważa że ona z tego mniejszego kanału podszywa się pod skarlet, zaczęła pisać na YouTubie komentarze że to bezczelne zachowanie itp. Na YT była ogromna drama, i na dodatek armia skarlet zaczęła dołączać na discord, czy pisać obraźliwe komentarze wobec (tego kanału, niestety nie mogę zdradzić nazwy tego kanału, bo to prywatność), no więc jak na YT nie wtrąciłem sie w tą drsmę, no przeszłem z nią na prywatny na instagramie, (ze Skarlet) napisałem jej żeby się ogarnęła i przestała obrażać ten mini kanał, jednak ona że jestem głupi i że dobrze że nie ma takich świrniętych fanów, ja jej napisałem że to ona nest głupia, upośledzona i że jest wariatką ona znowu swoje, napisalem ( fakt zbyt mnie poniosło) że gdybym był jej ojcem to dostał raka, że tskie dziecko mam, i że tępie takich bezczelnych i toxic ludzi jak skarlet, a skarlet już że na policje zadzwoni, że zaraz rodzice mnke z komisariatubodbiorą itd. Powiedziałem jej na końcu że usune jej sims 4 xd, inże karma wraca, po tym jak nasyla swoją armię bezpodstawnie do ataku na mniejszy manał, tylko błagam nie róbcie tu z tego dramy, ani nie wchidzcie na jej kanał, pytam się tylko, czy czasamibto Co robi skarlet nie jest karalne

 4. Tyle że Skarlett ma racje. Dziewczyna dosłownie ściąga niektóre jej miniaturki 1:1 nie wspominając o tytule RWDG o którym Skarlett wiele razy mówiła że to nazwa jej seri nie wyzwania. Dodatkowo mówisz że był*ś na instagramie wieć musiał*ś widzieć opisy ich kanału. Zmienione są pojedyncze zdania…

 5. no dobrze, ale to nie znaczy żeby najeżdżać na jakis kanał, ze swoją wielką armią, i pisać że ten mini kanał jeste bezczelny itd. dlatego pszeszłem z nia na priv, a ona mi jeszcze gorzi…..

 6. Simomaniak, po co się mieszasz w takie dramy? Przecież zawsze wygląda to tak samo. Skoro ta osoba kopiowała, to pewnym było, że ktoś to w końcu zauważy i się do tego doczepi – zrobiła to na własne ryzyko. Zresztą, ta cala drama o której tu piszesz jest tak śmieszna, że naprawdę ludzie mogliby się zając czymś wartym uwagi zamiast kłócić.

 7. Akcesoria fajne tylko jakoś brakuje mi możliwości wystawiania w simsach na internetowym plopsy na internecie obiektów…myślałam ze to plopsy będzie działać jak simsowe allegro a nie klikanie tylko w wyposażeniu. Ale ogólnie jest okey zawsze to jakaś czynność dla simów na złą simową pogodę spędzaną w domu. kot jakoś nie chce się bawić tymi kłębkami itd.

 8. @Zwierzolub U mnie za to kot dostał świra na punkcie tego koszyka do dziergania i włóczek; nawet nie wiedziałam, że może z tego pojemnika powyciągać pojedyncze kłębki włóczki; tak się zaczął bawić, że całą piwnicę miałam we włóczkach. Mi za to zepsuło się Plopsy. Wystawiać rzeczy mogę, ale nikt nie chce ich kupić, nie mam w ogóle ofert kupna.

 9. Nie wiem, czy ten mini kanał to wielka fanka Scarlett, a jak ma się „idola” – to chce się być jak ten idol i czerpie się z niego inspirację, jak widać, może i za bardzo.

  Albo, ktoś nie miał pomysłu na siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories