Duża aktualizacja w grudniu. Ponad 100 nowych odcieni skóry oraz suwaki do makijażu

Twórcy na blogu The Sims podzielili się z fanami dużymi nowościami, które zmierzają do The Sims 4 w darmowej aktualizacji. Już 8 grudnia w grze pojawi się ponad 100 nowych odcieni skóry dla Simów. Będzie można je dodatkowo modyfikować za pomocą specjalnego suwaka. Twórcy ulepszyli również kompresje, przez co odcienie skóry będą lepiej wyświetlane w grze.

Grudniowa aktualizacja wprowadzi również cztery nowe suwaki do makijażu. Za ich pomocą będzie można dowolnie modyfikować odcień, jasność, przejrzystość oraz nasycenie odcieni makijażu. Twórcy zapowiedzieli również dodanie trzech ulepszeń dla istniejących już Simowych fryzur, z czego dwie z nich są dla dzieci.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

16 KOMENTARZE

  1. Ogólnie to fajnie, cieszy mnie to, ale wolałabym by z aktualizacjami by się skupili bardziej na stronie gameplayu (złodzieje? Cokolwiek?).
    Suwaki do makijażu bardzo na plus! Za czym jak za czym, ale za tym tęskniłam. Zwłaszcza, że nie mam wielu pobranych makijaży, więc może w końcu zacznę korzystać z tych simsowych, nie robiąc przy okazji z nich klaunów 😀

  2. Druga (zaraz za tą listopadową) najlepsza aktualizacja w tym roku. Podoba mi się że twórcy nadal ulepszają takie podstawowe rzeczy gry nawet po tylu latach od premiery. No i wierzę, że w końcu dodadzą też samochody i naprawią niemowlaki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories