Nowy dodatek do The Sims 4 już niedługo? EA szuka pracowników

Na platformie Linkedin pojawiło się ogłoszenie od firmy Electronic Arts, w którym szukają oni pracownika na stanowisko edytor głosu (ang. voice editor). Warto zwrócić uwagę, że poprzednio takie poszukiwania poprzedzały pojawienie się nowego pakietu do The Sims 4.

Work with dazzling minds and dare to dream big. Together, we can change the way millions play every day. The Sims 4 has an extremely unique player base, with 60% of our audience being women between the ages of 18-24. We are looking for someone with deep insights on how to create the best experience for our players.
The Maxis Studio of Electronic Arts is looking for a Voice Editor to join the Audio team and help us ship an upcoming expansion pack for The Sims 4.

Pracuj z oszałamiającymi umysłami i odważ się marzyć. Razem możemy zmienić sposób, w jaki miliony graczy gra każdego dnia. The Sims 4 ma niezwykle wyjątkową bazę graczy, 60% naszej widowni to kobiety w wieku od 18 do 24 lat. Szukamy kogoś, kto ma głęboką wiedzę na temat tego, jak stworzyć najlepsze doświadczenie dla naszych graczy.
Maxis, studio Electronic Arts poszukuje edytora głosu, który dołączyłby do zespołu audio i pomógłby nam wydać nadchodzący dodatek do The Sims 4.

Oferta pracy na Linkedin

Twórcy poszukują otwartych umysłów, które pomogą w wydaniu nowego rozszerzenia do The Sims 4.

Jak sądzicie, o czym mógłby być kolejny dodatek, czy będzie to upragniona farma? Koniecznie dajcie nam znać, co o tym myślicie.

Komentarze

    • Niestety się z tobą zgodzę. Z emerytami nie ma co robić, w 3 miały swoje przywileje dzięki dodatkowo “Pokolenia”. Brakuje mi sporo do rodzinnej rozgrywki i mam cichą nadzieję że coś z tym zrobią.
      Oby nie było to coś, co wywoła taki negatywny posmak jak “Gwiezdne Wojny”…

  1. Może w końcu 5? Choć wątpię, bo ile jeszcze oni zamierzają męczyć tą 4. Ta część jest najdłużej rozwijana, a da lej do niej wychodzą takie oczywistości, jak możliwość ustawienia intensywności makijażu, czy drabinki oraz twórcy dalej nie nauczyli się robić piętrowych łóżek.

  2. Wydaje mi się, że może w końcu to być ta farma, bo jednak tam potrzeba dodać wiele dźwięków, które wydają zwierzęta <— czyli pasowałoby to do ogłoszenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki