Kościlda powróci do The Sims. Zwiastun The Sims 4 Zjawiska paranormalne

Niedawno został opublikowany zwiastun nadchodzących akcesoriów The Sims 4 Zjawiska paranormalne. Pakiet urozmaici grę, wprowadzając mechaniki, które będą się skupiać na zjawiskach nadnaturalnych. Jedną z nowości może być powracająca postać kościldy. Nie została ona zaprezentowana wprost, natomiast można ją zobaczyć, przechodzącą w tle, podczas ostatniej sceny zwiastuna.

Kościlda jest dobrze znana fanom gry z poprzednich odsłon serii. Jest ona niegrywalną postacią, która pełni funkcje pewnego rodzaju pomocy domowej. Na co dzień mieszka z Simami, zajmuje się utrzymaniem domu w czystości, a także naprawia zepsute przedmioty.

Komentarze

 1. Szczerze to kupiłbym ten pakiet tylko dla niej. Oby EA ja zrobiło dobrze, zgaduję że nie i by zrobili by dobrze wyglądała i starczyła jej obecność ale miejmy nadzieję.

 2. >wrzuć starą, lubianą postać z poprzednich odsłon serii do akcesoriów, które poza tym nie wnoszą nic poza meblami
  >STONKS
  EA dobrze wie jak zagrać, żeby wam kasę z portfela wyjąć… bez wielkiego wysiłku ¯\_(ツ)_/¯

 3. Akurat te akcesoria są naprawdę dobrze rozbudowane jak na 4
  -nowa kariera
  -nowy typ i cecha parceli
  -nowa emocja
  -nowa rozrywka
  -nowy NPC
  -nowa umiejętność
  -nowe stroje i obiekty
  Tyle rzeczy w akcesoriach to my jeszcze chyba nie dostaliśmy xD

  • emocja jest za darmo w patchu. “SimGuruConor potwierdził również, że nowość ta będzie częścią darmowej aktualizacji, która zostanie wydana przed premierą akcesoriów.”

 4. Czyli tak… złodziej jest zbyt straszny dla dzieci, dlatego nie zostanie wprowadzony do gry, ale wywoływanie duchów straszne nie jest. Aha, w ten sposób…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki