Lutowa aktualizacja The Sims Mobile. Impreza na każdej parceli i wymienianie grywalnych Simów

Materiał powstał dzięki programowi EA Game Changers

Już w poniedziałek, 8 lutego pojawi się kolejna aktualizacja The Sims Mobile. Tym razem jej tematem przewodnim będą królewskie walentynki oraz obchody urodzin serii The Sims. Oprócz tematycznych wyzwań i poprawek błędów, łatka wprowadzi kilka nowych rozwiązań.

Przegląd nowości

Impreza na każdej parceli

Od 16 lutego organizowanie imprez nie będzie ograniczone do głównej parceli. Po raz pierwszy będziemy mieli okazję zaprosić znajomych na dowolną parcelę znajdującą się na Wzgórzach Neptuna.

Aby urządzić imprezę na dowolnej parceli, jeden z Simów musi przeprowadzić się do parceli domowej, w której ma się odbyć impreza. Następnie należy:

  1. Nacisnąć przycisk strzałki po prawej stronie ekranu
  2. Nacisnąć ikonę z symbolem balonów i wybrać „Zorganizuj imprezę cotygodniową tutaj”
  3. Wybrać odpowiedni motyw przewodni imprezy

Wymienianie grywalnych Simów

Od teraz możliwe jest prowadzenie rozgrywki każdym dorosłym Simem, bez konieczności usuwania grywalnych Simów z listy. Aby to zrobić, należy przejść do widoku rodziny (z widoku mapy lub poprzez portret rodzinny) i zmienić status grywalnego Sima na pasywny. W ten sposób, zwolnione zostanie miejsce na inną osobę z rodziny lub zupełnie nowego Sima.

Wymienianie Simów z grywalnych na pasywnych i na odwrót jest nieograniczone oraz nie wpływa na rozpoczęte historie (kariery, hobby, związku) lub kontakty. Należy jednak pamiętać, że Sim ze zmienionym statusem, rozpocznie rozgrywkę bez punktów energii.

Billboard z nowościami

Billboard jest nowym obiektem, który pojawił się w Zielonym Zakątku. Dzięki niemu możliwe jest sprawdzenie informacji o nowościach ze świata gry. Aktualnie najnowszą wyświetlaną nowością jest wymienianie grywalnych Simów.

Nadchodzące wyzwania

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki