BAN dla graczy korzystających z nieodpowiedniego moda w The Sims 4

Mody do The Sims 4 muszą być zgodne z prawem! Zapomniały o tym osoby, które wypuściły do sieci dodatek do kontrowersyjnej modyfikacji WickedWhims. Pozwala on na pedofilie i zoofilie, bara-bara z małymi dziećmi, dziećmi oraz zwierzętami, jest o nieakceptowalne zarówno z punktu widzenia prawa, jak i moralności. Warto dodać, że twórcy właściwej modyfikacji nie wiedzieli o powstaniu tego rozszerzenia.

Fani gry na Twitterze zaczęli zgłaszać nieodpowiednie treści do EA, powstała również petycja w serwisie change.org, przez którą gracze chcieli zablokować tę modyfikację. Udało się! W dzisiejszym oświadczeniu oficjalnego profilu The Sims na Twitterze twórcy potępili tego typu modyfikacje, jak i zapowiedzieli bany dla osób, które włączą grę z nią.

„Tego typu mody, zawierające bardzo niepokojące treści, nie są autoryzowane przez EA i naruszają nasze zasady użytkowania. Jeśli wykryjemy graczy, korzystających z tego rodzaju modyfikacji, nie będą oni mogli dalej grać, a ich konta EA zostaną zbanowane”

Konto The Sims na Twitterze w odpowiedzi na prośby fanów

Bardzo cieszy nas szybka reakcja twórców The Sims w takiej sprawie. Mamy nadzieję, że w przyszłości nie będą powstawały podobne modyfikacje.

Aktualizacja

Twórca oryginalnego moda WickedWhims wydał oświadczenie w sprawie nieautoryzowanego rozszerzenia:

„WickedWhims is NOT associated in any way with any content related to sexual activities with underage/minor Sims, or anything involving animals or nonconsensual sex.”

„WickedWhims nie jest w żaden sposób powiązane z treściami nawiązującymi do aktywności seksualnych z dziećmi lub zwierzętami, lub stosunkiem bez zgody”

WickedWhims na stronie modyfikacji

Zareaguj na nowinkę!
+1
24
+1
0
+1
19
+1
8
+1
9
+1
2

15 KOMENTARZE

 1. Moderzy: „Mod na grillowanie niemowląt”
  EA: Ok
  Moderzy: „modyfikacja na kaziroctwo”
  EA: Spoko nie ma sprawy ;).
  Moderzy: „Modyfikacja na Pedofilię”
  EA: BAN!!!
  JA: WTF? (Czy tylko ja nie ogarniam ich wybiórczej moralności?)

  • naprawdę nie widzisz różnicy między rzeczami, które właśnie wymienił*ś? z tego co pamiętam to mod na grillowanie niemowląt w dwójce powodował crash gry, a mody do dalszych części po prostu nawiązują do tego. o ile się nie zgadzam moralnie z kazirodztwem, tak taki związek może być konsensualny między dwoma osobami, gdzie w przypadku pedofilii taka relacja z góry jest niekonsensualna, bo jedna ze stron jest po prostu dzieckiem. zastanów się czasem co napiszesz.

  • Pedofilia to jest absolutne wynaturzenie, a z tego co patrzę są też animacje dziecięcych części płciowych, a nawet zwierząt. Sama bym to zbanowała. No szanujmy sie, są pewne granice, które można tolerować. Mody na zabijanie wykorzystują proste animacje, nie pokazują jakiś gwałtów czy np.realistycznego odcinania kończyn czy coś. Wszystkie te mody są raczej w takiej kreskówkowej stylistyce. Tak samo mod na kazirodztwo czy na grillowanei niemowlaka. To przeważnie jakaś prosta animacja i prosta interakcja w menu sima. Co innego wicked whims, gdzie wszystko jest pokazane realistycznie. I o ile seks miedzy dorosłymi simami czy miedzy dorosłym a nastolatkiem nikogo tak nei razi, bo w normalnym życiu są takie pary, to pokazywanie seksu między dorosłymi a dziećmi albo samymi dziećmi czy zwierzętami to jest WYNATURZENIE, nikt tego w prawdziwym życiu nei popiera i w grze też nie powinien. Jak ktoś pobiera takiego moda to chyba sam ma ze sobą problemy.

 2. Czyli banują całe wicked whims czy tylko dodatek do modyfikacji? W artykule mowa jest o dodatku do modyfikacji, a tytul wskazuje na cos innego

  • Osobiście wydaje mi się, że zbanowany zostaje sam dodatek, jednak nie zostało to sprecyzowane. Myślę, że musimy poczekać na informacje od twórców WhickedWhims co dalej.

 3. aż się wicked wypowiedział na głównej stronie „WickedWhims is NOT associated in any way with any content related to sexual activities with underage/minor Sims, or anything involving animals or nonconsensual sex.”

 4. Zastanawia mnie jak EA miałoby wlepić bany osobom korzystającym z tych modów. Czy zaimplementują w grze jakiś specjalny kod banujący graczy z Origin? Myślę, że jak ktoś by chciał z takim modem pograć to i tak to zrobi, a co raz trafiło do sieci już nie zginie.

  Ponadto, ciekawi mnie czy na tych rozszerzeniach do WW się skończy. Powiedziałbym, że to nie są jedyne mody prezentujące niemoralność.

  • sądze ze ea ma dostęp do konta graczy albo raczej widzi co dany gracz ma pobrane czyli np czy to tylko simsy czy tez mody i jakie mody. proponuje po prostu nikomu tego nie dodawac i tyle

 5. Lol przez tyle czasu to nie przeszkadzało każdy pobierał i grał i teraz wielka afera i wogule to nie prawda że dzieci i zwierzeta też były brane pod uwagę do tego moda jak ten mod działał tylko dla młodych dorosłych i to za ich zgodą 😠

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories