Piętrowe łóżka w The Sims 4! Nadciąga marcowa aktualizacja

Z okazji 21 urodzin serii The Sims twórcy gry postanowi przeprowadzić specjalną transmisję na żywo. Podczas strumienia producenci przedstawili nowości, które pojawiły się w urodzinowej aktualizacji. Najciekawszą rzeczą podczas transmisji niewątpliwe była zapowiedź, która pojawiła się na jej końcu. Wynika z niej, że do gry zostaną dodane długo wyczekiwane łóżka piętrowe. Poinformowano również, że będą one elementem darmowej aktualizacji, która pojawi się w drugiej połowie marca. Jest to niewątpliwie świetna wiadomość dla wszystkich Simomaniaków.

Czekaliście na powrót piętrowych łóżek do gry? Będziecie z nich korzystać w swoich rozgrywkach? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy! 😉

Komentarze

 1. o ja !!! Tak !! Piętrowe łóżka w darmowej aktualizacji ? warto było żyć by doczekać tej zaszczytnej chwili !!!! 🙂 😀

 2. Oby były równie segmentowe jak w TS3 i żeby były też wersje luksusowe (w sensie dające więcej niż 4-5 energii). W ogóle od kiedy wysypianie się zależy od ramy? Toż to powinien być materac wymienialny! I nie byłoby problemu, że “ten styl mi pasuje, ale sim się ni cholery na nim nie wyśpi”.

  I tak, łóżka piętrowe dla todlersów!

  A co do pytania – całkiem niedawno stawiałam łóżko “w powietrzu”, żeby imitowało łóżko na antresoli, ale mnie uświadomiono, że ten sposób nie działa od czasu aktualizacji z edycją terenu. Więc tak, piętrowe łóżka są mi mocno na rękę i mam nadzieję, że simowie będą się na nich wysypiać.

   • Nigdy nie widziałam tej opcji, myślałam, że to działa tylko przy składanych łóżkach, a nie każdym innym. Nie mam łóżek z 10 energii, żeby się ulepszyć ich nie dało, a opcji nie ma, więc…

   • A działa Ci to? Bo u mnie, kiedy postawiłam tańsze łóżko, które bardziej pasowało mi do wystroju, to mimo maksimum umiejętności majsterkowania i wszystkich ulepszeń, Simka nadal po jakimś czasie dostawała czerwony nastrójnik, że ma tanie łóżko. Fajnie, że ma też pozytywne nastrójniki i cieszy się z ulepszeń, ale to chyba powinno też usuwać ten czerwony 😉 Albo bug albo zrobili coś źle.

    I tak, opcja ta jest przy wszystkich tańszych łóżkach, nie wiem, może nie “załapało” Ci w starszych zapisach? Bo u mnie była ta możliwość w “nieskładanych” modelach.

   • Tak, jak miałem tańsze łóżka to była ta opcja, chyba do 4 czy 5 energii hmm
    Ale chyba nastrójnik “niewygodny” a “tani” to dwa różne mi się zdaje?
    I może po prostu simce nie pasuje, że ma tanie meble haha 😀

  • Ja czekam jeszcze na złodzieja który mi te piętrowe łóżko zapierdzieli i będę spełniona 😂 ale powiem szczerze że jestem zadowolona 🙂

 3. Świetna informacja. W końcu będzie bardziej realnie – przecież prawda jest taka, że spora część z nas ma/miała wspólne pokoje z rodzeństwem lub czasem po prostu chcemy mieć mniejszy dom, a dwa łóżka to zawsze problem na małej przestrzeni.

 4. O boziu właśnie robię 100 dzieci Challenge i tak czekałam na te łóżka nawet mody chciałam pobrać a tu proszę kocham the sims

 5. Boże kochany jak super Nie sądziłem że w końcu to nadejdzie bardzo mi się to przyda ponieważ mam 3 osobową rodzinę musiałem zdecydować że zrobię aneks kuchenny a z kuchni zrobię pokój dla małego dziecka.

 6. Piętrowe łóżka idealnia nadadzą się do mojego Legacy Challenge, przy dwójce dzieci i umiarkowanych funduszach zaoszczędzenie miejsca będzie idealne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki