Aktualizacja The Sims 4 nadciąga. Piętrowe łóżka, ulepszone cechy i tekstury

Na profilach społecznościowych The Sims pojawiła się informacja ze szczegółami dotyczącymi marcowej aktualizacji gry. Jak wcześniej informowaliśmy, powrócą piętrowe łóżka, które są znane graczom z poprzednich odsłon The Sims. Aktualizacja ulepszy również niektóre cechy osobowości Simów, a także zostaną poprawione tekstury w konsolowej wersji gry. Łatka będzie dostępna do pobrania 23 marca o godzinie 18:00.

Zobacz wpis

Komentarze

  1. Mnie ciekawi czy tylko dzieci będą mogły w nich spać ?- czy tez dorośli ? – chętnie bym je wsadziła do przemeblowanego akademika.

    • Raczej tak. Jak już, to małe dzieci nie będą mogły, no chyba, że dodadzą te ich mini łóżka w tej wersji.
      A tak, reszta grup wiekowych spała zawsze w tych samych łóżkach, więc jakby było inaczej, to by było głupie. 🙂

  2. Podzielęnsię moimi spostrzeżeniami: zostanie naprawiona tekstura na pewno tych koczków dla dzieci, na tym czarnym obrysie łóżka jest ono inne niż tu więc może będzie kilka rodzajów i z tego co widzę to w tym stelażu są dwa łóżka z gry więc pewnie będzie można dopasowywać tam łóżka.

  3. Wystarczy wpisać kod na dowolne stawianie obiektów i można postawić pod łóżkiem tak naprawdę wszystko, biurko z komputerem, stolik z telewizorem czy fotel i wszystko działa jak należy. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd, zaraz wszyscy niepotrzebnie będą się burzyć, że znów coś jest zrobione źle…

  4. Ja wiem, że nie w temacie, ale mam problem z zalogowaniem do orgin w lauczeże i w przeglądarce wyskakuje mi, że „problemy natury technicznej”. Czy, ktoś jeszcze tak ma? Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki