Buldożer w The Sims Mobile? Twórcy udostępniają zapowiedź aktualizacji

Minęło dość dużo czasu od ostatniej aktualizacji The Sims Mobile, która wprowadzała do gry nowe funkcje. Zniecierpliwieni gracze zaczęli oznaczać twórców pod swoimi tweetami. Na jeden z nich odpowiedziała SimGuruAlana, która poinformowała, że w tym tygodniu powinniśmy spodziewać się zapowiedzi.

W tym tygodniu udostępnimy zwiastuny i informacje o nowej aktualizacji. Miej oczy otwarte!

SimGuruAlana

W podobnym czasie, na oficjalnych profilach The Sims Mobile pojawiło się zdjęcie buldożera, które graficznie przypomina ekran ładowania towarzyszący podczas wizyty LamaKuriera. Gracze spekulują, że może być to zapowiedź opcji niwelowania działki, ponieważ za to odpowiada ikonka z buldożerem w The Sims 4.

Komentarze

  1. Przepraszam, że nie na temat, ale nie wiem gdzie zapytać. Czy możliwym jest, że gra The Sims 4 nie widzi jakieś części danego pakietu? W sensie, że jest on zainstalowany, są niektóre obiekty, ale nie widać innych, które np. były widoczne na zwiastunie danego rozszerzenia. Albo filtry wyszukiwania w grze są popsute, gdyż nic innego nie przychodzi mi do głowy. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Miłego popołudnia, Kochani.

    • sprawdź panel sterowania ja też tak mam od czasu star wars są zepsute dodatki – w panelu sterowania mam zainstalowane jakby poza the sims 4 osobne pakiety gier bez ikonek – dodatki instalują się poza The Sims 4 – twórcy tego nie umieją rozwiązać dali jedno wytłumaczenie ostatnio ze pamięć gry już nie mieści dodatków przez co instalują się one poza grą (mam wszystko) – jak się odinstaluje popsute dodatki to gra powinna bez nich działać normalnie – niestety nie da się ich ponownie zainstalować dalej wróci ten sam błąd – od grudnia się z tym zmagam. Mam też komunikat przy ponownym wejściu w parcele o brakujących elementach – wtedy gdy je instaluje, bez nich ten błąd znika. Pozostaje się z tym pogodzić odinstalować i grać tylko tymi co działają i nie kupować następnych części bo gra jest już nie kompatybilna

      • Jednak to mój błąd. Wszystko jest widoczne, choć filtry chyba nie działają poprawnie. Nie chciałem już pisać nowej wiadomości, aby niepotrzebnie nie spamić wiadomościami. Dziękuję za odpowiedź i życzę miłego wieczoru 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki