Lato z The Sims. Zapowiedzi nowej zawartości gry

Na twitterze The Sims została opublikowana grafika, która przedstawia zapowiedź płatnych oraz darmowych nowości nadciągających do gry. Planowo pojawią się one w przeciągu najbliższych miesięcy, od maja do lipca.

Jedną z nich jest kolekcja The Sims 4 Oaza na patio, która jest inspirowana stylem marokańskim. Jej nazwę oraz tematykę poznaliśmy już wcześniej poprzez wyciek ze sklepu Microsoft. Kolejnym płatnym rozszerzeniem, które zmierza do The Sims 4 jest pakiet rozgrywki. Będzie się on skupiać na nowej karierze z branży kreatywnej. Oprócz tego możemy się spodziewać dodatku, którego ogólną tematyką jest natura.

Twórcy w najbliższych miesiącach planują również udostępnić trzy aktualizacje The Sims 4, a także przeprowadzić dwa wirtualne wydarzenia. Jedno z nich zostanie stworzone z okazji miesiąca dumy, czerwca, ponieważ The Sims wspiera społeczność LGBTQ. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących drugiego wydarzenia, jednak prawdopodobnie zostanie ono utrzymane w wakacyjnej tematyce.

Jutro o godzinie 20:00 na twitchu twórców zostanie przeprowadzana transmisja na żywo Inside Maxis. Na ten moment nie wiemy, co zostanie na niej omówione.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

20 KOMENTARZE

 1. Nowa kariera w pakiecie rozgrywki… buu… ciekawe co to będzie :X
  Liczyłem na wróżki…
  Natura w dodatku… hmm
  Niestety to może być ta farma… oby chociaż prawilne Simorośle dodali… chociaż takie pocieszenie.
  No chyba, że dodatek dający wróżki, wilkołaki i simorośle… jakby nie patrzeć, to one są bardzo ,,BOND” z naturą :3

  • Seria the sims to symulacja życia – tego realnego, a nie żadne wróżki, kosmici, wampiry itp nie cierpię tego w Simsach.

   • Simsy nigdy nie były symulacją realnego życia… realne życie masz w życiu, wyjdź z domu i żyj!
    To tylko gra! Która ma pozwolić się oderwać od szarej codzienności.
    Cóż współczuje ci tylko 😉

 2. Pakiet rozgrywki to może kariera piosenkarza? 😀 I mam nadzieję, że te „nature” w dodatku to Wiejskie jednak, a nie kolejne eco coś tam xD

 3. Fajnie, że będą nowe rzeczy, ale bardziej liczyłam na wróżki lub wilkołaki. 😢
  Wydaje mi się, że pakiet rozgrywki może skupiać się na karierze piosenkarza lub na tworzeniu zespołów muzycznych. Pozostałe kariery z branży artystycznej już mamy, wiec teraz czas na naukę.
  Dodatek związany z natura brzmi bardzo ogólnie. To może być farma, ale może to być dodatek o życiu bliżej natury w postaci wilkołaka, tak wiek strasznie na okrętkę, ale pomarzyć zawsze można. 😅

 4. Oby tylko nie było znowu jakieś ekosreko zmiany klimatyczne itp. bo wtedy farmy to nigdy się nie doczekamy (wykorzystywanie zwierząt, krowie placki wywołują globalne ocieplenie, okradanie z mleka cielaków i kur z jajek – to wymysły ostatnich czasów)

   • Z tego co wiem to twórcy Nigdy nigdzie nie powiedzieli, że Wiejskiego życia nie będzie. Była raz taka sytuacja, ze wyciekło zdjęcie zrobione w photoshopie, że szykuje się dodatek Country Living(przecieki z takimi zdjęciami często okazywały się prawdziwe, ale nie tym razem). Ludzie zdążyli się mega ucieszyć na taki przeciek, a gdy wyszło, ze to Photoshop to rozpętały się małe komplikacje, ludzie byli po prostu zawiedzeni. W związku z tym EA postanowiło zabrać w ten sposób głos i przy jakims wpisie oficjalnych na blogu podtwierdzili, że dodatek na który wtedy czekaliśmy nie będzie farmą i nie będą auta w nim zawarte ani nic z takich najbardziej oczekujących rzeczy. I to się tyczyło tamtego rozszerzenia, którym okazało się Eko Życie. Nigdy twórcy nie powiedzieli, ze farma nigdy nie powstanie, wręcz przeciwnie, były już kiedyś ankiety czy chcielibyśmy taki dodatek jak farma, były przecieki w kodach gry na konie itd Myśle, ze prędzej czy później wyjdzie ta farma, jak nie teraz to do końca czwórki napewno wyjdzie farma bądź nawet same konie. Oni wiedza, ze ludzie na to czekają i już napewno z tego skorzystają bo niezle by na tej farmie zarobili skoro dużo ludzi ją chce, ale maja swój plan wydawania i tworzenia i tego nie zmienimy, musimy czekać na te lepsze rzeczy dłużej (przykład studia na które czekaliśmy 5 lat).

   • Nigdzie nie mówili, że nie powstanie, tylko, że to są wymagające rzeczy i widzą, czego chcą fani i że będzie w swoim czasie xD

 5. Już na plakacie widać, że będzie kalka rajskiej wyspy. W tle jest simka, która nurkuje. Pewnie będzie to właśnie tenże związek z naturą – eksplorowanie podwodnego świata.

 6. Pakiet rozgrywki, który wprowadzi karierę z branży kreatywnej może być niezły, ale obawiam się trochę że to będą jakieś cuda na kiju.

  Dodatek związany z naturą…w pierwszej kolejności kojarzy się z czymś al’a wakacje, ale ostatni dodatek jest o tej tematyce, więc raczej odpada. Może to jednak farma? Choć nie robię sobie wielkich nadziei, bo znając EA, to można się potem srodze rozczarować.

 7. „ale ostatni dodatek jest o tej tematyce, więc raczej odpada.”

  wiesz, ale to były takie zimowe ferie, a to teraz ea może szykować (nomen omen) letnie ferie xd. Znaczy mam nadzieję, że nie, ale mi jakoś bardziej to tu pasuje niż farma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories