Simomaniacy widzieli zwiastun nowego dodatku! Zobacz ich reakcję

Na oficjalnym Twitterze The Sims pojawił się ciekawy filmik. Prezentuje on reakcję influencerów związanych z serią The Sims na zwiastun nowego dodatku do gry. Niestety filmik nie zawiera żadnych podpowiedzi na temat wspomnianego rozszerzenia. Jedyne co możemy zobaczyć to uczucia towarzyszące Simomaniakom przy oglądaniu zapowiedzi. Po ich mowie ciała widać, że są oni w pozytywnym szoku i wyglądają na zadowolonych tym co zobaczyli. Oczywiście twórców, którzy zobaczyli wideo obowiązuje całkowity zakaz udostępniania informacji na temat tego, co mogli obejrzeć, więc raczej nie ma co liczyć na jakiekolwiek przecieki. Warto także wspomnieć, że w wideo znalazł się jeden z polskich, simowych YouTuberów. Poniżej możecie obejrzeć wspomniany filmik.

Zwiastun najnowszego rozszerzenia do The Sims 4 będzie dostępnym dla wszystkich 10 czerwca 2021 o godzinie 17:00. Będzie to już jedenasty dodatek do czwartej części kultowego już symulatora życia. Na ten moment nie wiemy czego dokładnie będzie on dotyczył. Otrzymana ostatnio przez nas pocztówka z Henfrod on Bagley sugeruje jednak, że będzie to długo wyczekiwana farma.

Zobacz reakcję Simomaniaków

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

10 KOMENTARZE

  1. Reakcje youtuberów są co najmniej intrygujące 🙂 Mam nadzieję, że to naprawdę w końcu będzie farma, i sądząc po ich minach, zapowiada się ciekawie 🙂

      • A może po prostu są prawdziwymi fanami simsów od samej jedynki i nawet gdyby im nie płacili, to by się tak jarali? Jest sporo takich osób, ja też do nich należę, jaram się wszystkim, nawet nowymi kolekcjami, choć zdaję sobie sprawe jak to wszystko jest niepotrzebnie rozdrabniane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories